4813 Od 3D ke 4D a 5D 4 - Naše vnitřní práce Lev

[ Ezoterika ] 2023-08-01

Spolutvůrci nás každým dnem stále více prosévají a oddělují novými vesmírnými energiemi a pomáhají stále více. Pozemšťané se během svého života přesunuli z 3D do 5D ve svých fyzických tělech a obešli tak smrt. Bez ohledu na to, jak podrobně to DNI vyprávělo v lednu 2022 v částech 1-3, stále nerozumíme, co je potřeba pro přechod. V hloubce duše všichni pevně věříme, že nám řeknou, kde koupit lístek na tuto nádhernou plavbu, a po úspěšném zabalení se vydáme na kouzelnou cestu a užijeme si každou její minutu. Je tomu skutečně tak?

Podle přímých pokynů Absolutna spolutvůrci aktivně využívají jimi vytvořenou technologii interdimenzionálního přechodu a neustále ji zdokonalují. K tomu naverbovali tým specialistů z různých částí Galaxie, kteří mají relevantní zkušenosti. Na Zemi jim pomáhají světelní válečníci, kteří souhlasili s tím, že budou pokusnými králíky, takže po další sérii experimentů mohou nové vlny přechodů do páté hustoty výsledky využít.

Hlavní pozornost je věnována přípravě jediného multidimenzionálního těla a také fyzického korpusu (což je hlavní problém) k překonání 5D vibračního prahu. Tedy schopnost odolávat a vést vibrace úrovně 5,0D, minimálně. Proč se nemůžeme bezpečně vydat na kýženou plavbu? Velmi jednoduše: náš korpus nevydrží. Pokud nyní vstoupíme do vibrací páté dimenze, naše tělo se okamžitě rozpadne, cévy prasknou a srdce nevydrží. Ale můžeme se na všechno připravit, a miliony lidí to úspěšně dělají.

Vnitřní práce nám pomáhá přijímat a odolávat vibracím 5D. Ale to není jediný předpoklad. Potřebujeme také nepřítomnost karmy, Monadické jediné multidimenzionální manifestační tělo, sestavit všechny čakry od 1 do 12 do celku, odemknout více než 70 % naší mozkové kapacity, aktivovat latentní geny a transformaci DNA (nejen 12 vláken, ale celý vyšší krystalický rámec) atd. Zahrnuje to naši plnou změnu, zejména fyzického těla.

Experimenty se na světlonoších provádějí téměř denně. Hlavní trénink je zaměřen na překonání 5D prahu. Nejprve spolutvůrci začnou postupně zvyšovat vibrace a bod sestavení jediného vícerozměrného těla subjektů. Pro všechny přímé přechodové jevy je nyní vyšší než 4,0D. Během tréninku se několikrát dostanou do 5D. Nejprve se vibrace jejich jemnohmotných těl zrychlí na úroveň 4,8D, poté dojde k prudkému zvýšení shromažďovacího bodu a vibrací na 5,0D. Subjekty v tomto stavu nezůstanou dlouho, zpočátku sekundy, nyní několik minut. Při delším pobytu dochází k ohrožení života, smrti nebo při troše štěstí ztrátě vědomí. Co cítí Bojovníci Světla během této doby? Rozmazané vidění neboli ̎zatmění ̎ v očích, silné závratě a bušení srdce, až je problém dýchat. Je nutné zklidnění těla, a leh. Doma je snazší vyrovnat se se zátěží. Na ulici, nebo ještě hůře při řízení je nutné okamžitě zastavit, a na hodinu, dvě, tři si ideálně lehnout. V takových chvílích pociťují naprosto dezorientaci v čase a prostoru, mdloby, vypnutí vědomí...

Ve stavu vysokých vibrací a multifunkčního bodu spojení jediného multidimenzionálního těla je pociťován akutní nedostatek vzduchu. Jedním z důvodů je nevhodnost směsi kyslíku, koktejl, který dýcháme ve 3D. Pro vstup do 4D/5D je potřeba více ozónu. V megalopoli je to těžké, v přírodě nebo v horách mnohem snazší... S tímto problémem se spolutvůrci také potýkají, protože současný, zastaralý vzorec zemského vzduchu již neodpovídá změněné planetární realitě.

Výše popsané experimenty a testy v extrémním režimu s cílem najít vzorec pro zkrácení doby transformace, přípravy a vstupu do 5D maximálního počtu lidí během jejich života. Ti, kteří se na přechod připravují sami, klidně v něm pokračují, přizpůsobují se novým, 5D frekvencím planety a energetickým podmínkám, které tvoří stelly - vibrace.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/01/from-3d-to-4d-and-5d-our-inner-work-part-4/

Zpět