4742 Atlantida a Lemurie - Invaze na Venuši Cosmic agency

[ UFO ] 2021-10-14

Q: Měl Tolkien, který se proslavil ságou ̎Pán prstenů ̎, skutečné informace o tom, jaká byla Země před kataklyzmatem? Bylo to nějak založeno na reálných datech?
Yazhi: Tolkien své informace nedostal jen tak z mysli. Není to jeho výmysl, jen částečně, ale to, co říká, je založeno na starých předkeltských a keltských záznamech. Informace, které se nezveřejňují, ale stále existují na místech, jako je vatikánská knihovna.
Kořen jména Lemuria je v "Pánovi prstenů" jako "Moria", jen změněný jako slovní hříčka, protože odkazuje na stejnou věc. Tímto je také vysvětleno jméno ´Mu´.

Zkrácení:
ÉL ---> él ´EL ARBOL´ ve francouzštině L´arbre

Murias-Mu
L´ Murias - L´ Muria - Lemurie

Samotný význam jsem nenašla, ale v irské mytologii existuje tisíce a tisíce let. Historie zemí a civilizace, která se potopila v L´Murias. Nejlepší vysvětlení založené na této irské mytologii. Význam je ̎Matka Země ̎, jako v mateřské zemi. I když vím, že tam musí být něco ještě dříve, je to nejstarší zmínka, která existuje. V angličtině je to ̎The Motherland ̎ s touto konotací.

Může představovat region nebo celou Zemi, planetu, jako oblast osvícených lidí a možná také s jasnou konotací matriarchátu. Vidím také souvislost s tím, že je to Matka Země, ze které se rodí veškerá západní civilizace. Nachází se také v bardských textech, které se dnes nazývají irská mytologie na základě odkazu na díla Michaela Tsariona a irského původu západní civilizace, který odpovídá mým záznamům nebo záznamům Federace. Lemurie jako země předků.

Q: Jak nazýváte planety v naší sluneční soustavě?

Yazhi: Merkur, Venuše, Země, Mars, Tiamat (zničena, nyní pás asteroidů), Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluto, Eris 136199 (pro federaci Ojalu s měsícem Dysnomia), Haumea (měsíce: Hi´iaka a Namaka). Makemake (bez měsíčků). Sedna (žádné měsíce).
Všechny obsahují složitý život, ať už na planetě samotné, nebo na jejích měsících nebo na obou.

Q: Poslední tři jsou jména Federace?

Yazhi: Ne. Jsou to známá jména pro Zemi. Někdy pro Federaci, pokud nemáte jméno přidělené domorodci jako v případě Ojalu, je určeno pouze číslo.

Ne - 13-10 (Eris)
Ne - 11-13 (Haumea)
Ne - 13-12 (Makemake)
Ne - 13-13 (Sedná)

Poslední tři jsou lidskou vědou považovány za planetoidy nebo trpasličí planety, ale přísně vzato, tato Sluneční soustava má nespočet planet. Mluvíme-li o velkých kamenech o velikosti asteroidu, mluvím o stovkách, protože jako vlastnost planety musí obíhat kolem Slunce a ne jiné hmoty.

Q: Má Federace jiná jména. Jak Federace nazývá Jupiter, Mars nebo Venuši? Stejně jako tady na Zemi?

Yazhi: Ta jména jsou na Zemi stará. Nejsou jim přiřazena, jako Eris, Haumea nebo Makemake.

Jak víte, Jupiter byl podle Římanů nejvyšším bohem. Mars byl bohem války atd. Odkud to tedy Římané a Řekové vzali, museli bychom se vrátit ke kořenům obou jazyků, a ty sahají daleko do minulosti. Například samotný Řím byl založen přistěhovalci z různých končin, ale pod hlavním vedením takzvaného hebrejského lidu, který přišel z Egypta během exodu za samotným Achnatonem a Nefertiti, a ti sami putovali mimo jiné i tam, kde je dnes Řím, a kam přišel onen hebrejský lid, který nebyl nikým jiným než stoupenci monoteismu Nefertiti a Achnatona, vyhnaného z Egypta královnou Meritaten. Informace z velké části potlačené. Jména Merkur, Venuše, Země, Mars, Tiamat, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto mají tedy hvězdný původ. Tak je tedy Federace nazývá dodnes. Eris, Haumea a Makemake jsou mimo jiné římská a řecká jména, ale lidská věda je přiřadila teprve před několika lety.

Q: Jaká tehdy byla naše sluneční soustava? V jakém pořadí byly planety? Ve stejném pořadí jako dnes?

Yazhi: S různým pořadím nebo různými vzdálenostmi. Existovala velká, převážně vodní planeta zvaná Tiamat, podle jiných zdrojů nazývaná také Lucifer, Luna nebo Phaeton. Právě tam, kde je dnes pás asteroidů, je jejím pozůstatkem. Asteroidy jsou na Zemi považovány za většinou špinavý led se špínou a kameny. Tedy pozůstatky oceánské planety.

Planety byly obecně blíže k sobě s protože energetická a gravitační dynamika byla odlišná kvůli přítomnosti Tiamat. Na Zemi existují záznamy, kde se říká, že staří lidé mohli vidět Saturnovy prstence, aniž by k tomu cokoliv potřebovali, pouze lidským okem. Říká se, že Saturn byl před Jupiterem. Existují o tom záznamy, ale zvláště pro mě je těžké, aby tomu tak bylo. Podle mě to bylo stejné pořadí.

Q: Záznamy, kde se říká, že staří lidé mohli vidět Saturnovy prstence pouhým okem. Takže když mluví o tom, že Saturn má rohy, myslí tím jeho prstence?

Yazhi: Ano, to, že se rohy objevují všude v záznamech, má ještě jedno jednodušší vysvětlení, Měsíc.
V případě býka Apis je zde znázorněný disk Slunce, ale jsou zde rohy. Podívejte se na býka Apise, kde je prasklý vršek. Tak si představovali solární portál.

Q: Tiamat má vztah s Nibiru?

Yazhi: Mnozí si ve starověkých záznamech pletou Tiamat s Nibiru, je to stejné. Je to druhé slunce, protože Tiamat byla tak jasná, protože to byla planeta vody, která odrážela slunce jako zrcadlo. Odtud pocházejí myšlenky, že tato sluneční soustava je binární, není, je to jednoduchý systém.

Q: Jaká byla koncentrace kyslíku na Zemi v době Lemurie a Atlantidy?

Yazhi: Nemám to jako tvrdý fakt, ale vzduch byl evidentně čistší než dnes. A ano, kyslíku bylo v průměru mnohem více. Pouze srovnáním s Erra nebo Temmer, které mají více kyslíku než Země ve velmi silné koncentraci blízko 79% (pouze odhadované číslo), ale má nižší hustotu, protože je 5D, takže to trochu kompenzuje. Pro lidi na Zemi je však toxický. Potřebují období adaptace.

Q: K tématu neandrtálců, kdo je vyhubil nebo proč vyhynuli?

Yazhi: Byli hlavně vyhlazeni explozí Tiamat, ale také se věří, že byli vyhubeni samotnými Lyřany, homo sapiens.
Máme také informace o zásahu plazů. Ale samo o sobě zničení Tiamat a potopa je pomohly vyhubit.

Q: Napsala jsi, že mohli žít spolu, chápu, že spolu vycházeli dobře a respektovali se. Jak je tedy dokázali vyhubit?

Yazhi: Jako se vším, někteří lidé, ať už to byli neandrtálci nebo Lyřané, byli morálně, duchovně vyspělejší než jiní. Takže tam určitě byly rozdíly v názorech. Některé dobře koexistovaly, jiné byly vykořisťovány.

Q: Existují neandrtálci ještě na jiných planetách nebo vyhynuli?

Yazhi: Nevím, kde jsou, pokud vůbec jsou. Ale vzhledem k tomu, jak je to tam venku rozlehlé a kolik zvířat koexistuje na různých planetách, je pravděpodobné, že existují někde jinde. Na Zemi mnozí tvrdí, že vaše genetika stále chodí mezi vámi.

Q: Autochtonní rasy naší Sluneční soustavy. Obyvatelé Jupitera, Karistus, jsou ze šesté hustoty?

Yazhi: V oficiálně přijatém vysvětlení jsou 6D. Já osobně tvrdím, že hustoty jsou pouze představou v mysli, proto obývají všechny hustoty podle nich, každou z nich, v závislosti na stavu jejich vědomí.
Abychom to podpořili, lze je snadno najít v 5D, také nad 6D. To potvrzuje to, co se snažím říct.

Q: O invazivních plazech. První plazi, kteří dorazili, byli Usungalové. Jaké plazí a sauroidní rasy následovaly?

Yazhi: Vlastně jich bylo postupem času tolik, že to nejde poznat. Jako hlavní jsou brány Usungalové.
Hlavním problémem je, že Usungal, podle údajů předložených lidmi (například Parks, který začal odhalovat problémy související s touto rasou), byl Usungal stvořen Kingu. Záznamy, které mám, naznačují opak. Nedává smysl, že Kingu vytvořil Usungal, protože Usungal je v galaxii běžný. To znamená, že jsou mezihvězdní. Kingu je na Zemi také. Někteří odejdou, ale víc se o nich neví. Dalšími spolupracovníky s Usungalem byli Draco, ale Draco je jedna rasa a Alpha Draco je docela jiná.

Q: Takže, když přišli Reptiliáni, řekněme, že pronásledovali Lyřany, dokud nezůstalo jen osm žen a kdo ví, kolik mužů, a proměnili je v otroky. Základna Taygety dorazila asi před 20 000 lety a usadila se v Oceanii, že?

Yazhi: Není známo, zda z nich byli konkrétně vyrobeni otroci, nebo zda to byli jen ti, kteří byli osvobozeni. Ale je známo, že celá lidská genetika je založena na těchto osmi počátečních ženách.
Za těchto okolností je snadné připustit, že byly brány jako otroci nebo že mohlo plodit pouze osm žen, pokud jich bylo více. Pokud jde o Taygetu, dorazila o tisíce let později do oblasti Lemurie s nějakým cílem jim pomoci.

Q: Když dorazila Taygeta, dorazila v této době nějaká další plemena? Byli už z Federace?

Yazhi: Ano, už byli Federací. V té době byla přítomna také rasa Solatiana a později Mayové a Elohi, všichni z Plejád.

Q: A všichni založili Lemurii?

Yazhi: Lemuria byla založena separatisty z Atlantidy. Lyrřanští lidé. Velmi jasné. Lemurie pochází z těch, kteří uprchli z Atlantidy. Pak je podporovaly další vnější rasy, které tam vytvořily základny nebo kolonie, což způsobilo hlavní konflikt.

Q: A jakou pozici zaujaly solatské základny a později Mayové a Elohi s osvobozením lyřanských otroků?

Yazhi: Stejně jako Taygeta, protože všichni jsou spojenci, členové Rady Alcyone. Ale je známo, že neukáznění byli Taygeťané, do té míry, že vše skončilo katastrofou, doslova. Neukázněnost z nich není odstraněna. Mají tendenci nedodržovat pravidla.

Q: Vliv Taygety v té době. Jaká byla základna Taygety na Zemi?

Yazhi: Základny Taygety byly kromě Lemurie, v dnešní Francouzské Polynésii a to, co je pod vodou.
Později existovaly základny Taygety na území dnešní Ukrajiny, Ruska, Lotyšska a Litvy s vlivem na skandinávské severské země s podporou základen Engan v dnešním Norsku, Švédsku a Finsku.
Největší Taygetská základna na Zemi, historicky vzato, nebyla ta v Lemurii, ale základna na Ukrajině, konkrétně na Krymu, dnes Rusko. Tam, kde jsou stále pozůstatky, které chce Cabal schovat. Pyramidy, reaktory nulového bodu a celá města pod zemí s pokročilou technologií.

Q: Pokud lemurská základna nebyla největší, proč je dnes nejznámější?

Yazhi: Protože to je ta, která měla největší vliv na Zemi. Největší a mnohem novější je na Krymu. Řekněme, že to lze interpretovat tak, že kvůli základně Taygety v Lemurii byla spuštěna série událostí, které skončily meziplanetární válkou se zničením Tiamat a vytvořením současného 3D.

Q: Atlantis, řekla jsi, že je to spíše civilizace se vzdušnými schopnostmi než mezihvězdná. Proč ne mezihvězdná?

Yazhi: Některé rasy se nehýbou, nebo se nehýbou moc. Mnoho důvodů. Přesto komunikují, nebo spolupracují s mezihvězdnými rasami.
Například Molús u slunce Maya v Plejádách, ačkoli dříve byly mezihvězdní, dnes už takoví nejsou. Tvrdí, že v tom nevidí žádný smysl, protože se mají dobře na své planetě, doma, a být mezihvězdní je jen odvádí od domova, kde opravdu chtějí být. Mají technologii, ale jejich kultura je přiměla k usedlosti, na rozdíl od Taygety, která, i když v malém počtu, je všude a neustále zkoumá.

Q: Atlantská města, jako je Machu Picchu. Byla to města Sauroidů a jiných ras jako vesmírné přístavy na výhodných místech? Podle oficiálního příběhu přinášeli oběti kameny, které označovaly přesný letní a zimní slunovrat, nebo označovali portály?

Yazhi: Vše, co se rozpadá, se zdá staré, ale není. Všude jsou náznaky špičkové technologie, jak je vidět na dílech Von Dänikena. Také se stává, že jiní primitivnější osadníci stavěli a používali stejné budovy, když se tam přestěhovali.

Klasickým příkladem toho jsou Mayové. Primitivní část byli skutečně toltečtí přistěhovalci, kteří využívali oblast a infrastrukturu, když se Mayové stáhli k hvězdě M45. O obětech se často říká, že šlo o zkreslené zobrazení, které se snažilo zkopírovat chirurgický zásah hvězdných bytostí pro lékařské účely. Nepochybuji o tom, že to s tím má něco společného, ale má to další, zlověstnější složku, kterou jsou nepříjemné entity z nižšího astrálu nebo archonti, které, jak trvám, jsou projevem individuální a kolektivní mysli lidské bytosti, ale neméně skuteční.

Q: Města jako Machu Picchu byla postavena během atlantské civilizace, a byla zcela vynechána z naší historie a později byla využívána civilizacemi jako Inkové.

Yazhi: Ano, přesně tak. Jsou to vrstvy na vrstvách civilizací ve stejné oblasti.

Q: Podle oficiálních údajů civilizace jako Inca zmizely z Machu Picchu ze dne na den a celé město zůstalo nedotčené. Bylo tomu tak?

Yazhi: I když nemám přímé vysvětlení proč, je snadné vidět, že jsou pryč přes noc, když uvážíte, že mají hvězdné kořeny a mezihvězdné schopnosti, což moderní vědci Země jen stěží přijmou. Odešli kvůli samotnému kolapsu atlantské civilizace v důsledku válek Tiamat proti Federaci.

Q: Chichén Itzá, bylo to také z Atlantidy?

Yazhi: Ano, a také Tikal v Guatemale. Z Atlantidy nebo jiné podobné civilizace. Problém je, že to, co tam zůstalo archeologické, je novější. Aktuálnost je také problém, protože čím dále se něco stalo, tím méně lineární je čas. Archeologům proto nic nesedí a nakonec vymýšlejí věci, které se nestaly.
Čas se zdá být lineární, ale není a není pro nikoho, dokonce ani pro lidi. Pouze přímé vnímání nedávné doby.

Q: Toltékové, Inkové, kdo byli? Lyřané?

Yazhi: Opět to bylo smíšené. V této oblasti bylo mnoho Homo Capensis nebo Elohi, ačkoli toto jméno používá více než jedna rasa.

Q: Mayové z hvězdy Maya, řekl jste, že jejich příchod, stejně jako Elohi, je později v Taygetě. Bylo to před kataklyzmatem nebo po něm?

Yazhi: Solatians a později Engan byli v malém počtu na Lemurii bez základny, jen přítomní, bez velkého vlivu, ale ne Maya. Samy o sobě jsou mnohem pozdější než ti, které vytvořili své základny v Mexiku a Guatemale v Mezoamerice.

Q: Kdy obsadili města jako Chichén Itzá?

Yazhi: Později. Mezi rokem 0 a rokem 1000. Oficiálně mezi 750 a 1200 po Kristu. Zde úřední záznam odpovídá záznamům, alespoň zhruba.

Q: Elohi?

Yazhi: Elohi je mezi rokem 10 000 až asi 1 000 před naším letopočtem. Téměř dodnes orbitálním způsobem bez základen. Momentálně nejsou na oběžné dráze Země.

Q: Později v Lemurii existovala také rasa Enganů. Kdy dorazili?

Yazhi: Podle mých nejlepších údajů dorazili kolem roku 800 našeho letopočtu. Již mnohem novější. I když musím přiznat, že mohlo dojít k dřívějšímu příchodu kvůli výskytu kočovných kmenů kolem roku 50 př.n.l. Ale masově s globálním vlivem, ano kolem roku 800 našeho letopočtu.

Q: Počet civilizací a kultur, které se do dnešního dne vzájemně ovlivňují a ovlivňují planetu, je neuvěřitelný. Pokračujte s atlantskými městy. Linie Nazca byly vesmírným přístavem, kdo je vytvořil? Byly vyrobeny před potopou nebo po?

Yazhi: Atlantská civilizace, ale zdůrazňuji, že to bylo kosmopolitní díky spolupráci a kooperaci bezpočtu ras. Jsou před potopou. Neuvádím, zda byla tato oblast zatopena, ale s největší pravděpodobností zatopena nebyla a je mnohem starší než je oficiálně uznávané. Vzhledem k poloze určitě nebyla zatopena.

Q: Zatímco Atlantida vzkvétala, co se dělo na Venuši? Invaze byla nedávná, ale jak a kdy byla napadena Venuše?

Yazhi: Venuše byla na začátku velmi mírumilovné místo s vlastní civilizací podobnou neandertálcům. Potom tam po Velké expanzi nebo během ní přišli i Lyřané. Je to převážně vodní planeta. Z 3D lze vidět pouze oblaka kyseliny sírové bez 40 % ostatních prvků, které tvoří planetu v podstatě jako tropický ráj. Vidíte pouze 60 % toho, co je Venuše v 5D.

Pozornost Venuši byla až donedávna malá. Byli velmi v klidu. Venuše byla napadena v letech 1965 až 1975. Vietnamská válka, ke které skutečně došlo, měla částečně zakrýt invazi Cabal na Venuši pomocí SSP, neboli tajného vesmírného programu. Byly tam vyslány tisíce amerických vojáků, vojenská vozidla, letadla a vrtulníky. Také použití portálů bylo pro tuto invazi rozsáhlé. Tito vojáci, alespoň z větší části, nevěděli, kde jsou, protože si mysleli, že je to jen Vietnam v odlehlé džungli s podivnými věcmi kolem nich. Existuje nespočet zpráv o vojácích ve Vietnamu, kteří hlásí věci, které se nesčítají, jako jsou moře a řeky mimo oficiální mapu. Setkání s dosud neregistrovanými bytostmi, rostlinami a zvířaty. Situace, kdy museli bojovat proti lidem s podivnou technikou, s nekonvenčními způsoby, nebo zbraněmi včetně bezpočtu mimozemských setkání.

Příkladem toho je setkání jednotky Navy Seals s bytostmi se vzhledem a chováním podobným predátorům ze stejnojmenných hollywoodských filmů. Toto skutečné setkání bylo základem pro film Predátor z roku 1986 s Arnoldem Schwarzeneggerem. Venuše nebyla nepřátelská planeta a neměla žádný způsob, jak se skutečně bránit. Byl kolaterálem nebo sympatizovala s Andromedskou radou, která je sama součástí větší Federace.

Pak dorazila Cabal. Napadla celou Venuši a rozdělili si ji mezi sebou a dali nová jména ostrovům a místům. Názvy jako: Nueva Camchata nebo Kennedyho ostrovy. Dnes je totálně napadena a je kolonií Zemské kabaly. Mnoho slavných a politických osobností tam odchází na dovolenou nebo se schovávat. Z tohoto důvodu mnozí nedávno cestovali do Antarktidy, protože odtud mají místa pro skoky přes velké portály. Federace už jim nedovoluje odejít se svými loděmi, ale přes portál stále přichází a odchází. Podle Federace Cabal Země padá a uvolňuje se, v důsledku toho je uvolněna i Venuše.
Cabal má dvě velké kolonie mimo Zemi. Největší z nich je Venuše, druhá je na Marsu, kde zabírají tři čtvrtiny povrchu a DUMBS pod zemí.
Vím, že je to těžké zpracovat nebo uvěřit, ale mám o této události velmi podrobné informace.

Q: Mars byl po explozi Tiamat zdevastován a nyní je jen poušť s několika skvrnami zeleně. Kdo je tam teď? V jaké situaci jsou kudlanky Ojalu?

Yazhi: Mars je dnes rozdělen do tří částí. Jedné dominují Kudlanky, další Vysocí Šedí běžně nazývaní Maitre a třetí část obývají pozemské lidské bytosti pod úplnou Reptiliánskou kontrolou, součást takzvaného tajného programu nebo SSP, což je zkratka v angličtině.
Ačkoli jsou tyto kudlanky Ojalu považovány za neutrální, pravdou je, že způsobují více problémů, než pomáhají. Je známo, že pomohli plazům při více než jedné příležitosti. Je těžké se s nimi vypořádat a lyrské rasy se jim obecně vyhýbají. Jejich politická struktura je úlová mysl s královnou, stejně jako včely.

Musím upřesnit, že existuje nespočet ras Kudlanek, mnoho z nich velmi vyspělých a vyznačujících se svou vznešeností a láskou. Jde jen o to, že tyto konkrétně přítomné Ojalu jsou obtížné, s velkou základnou nebo velkou kolonií na Marsu. Předtím byli jako separatisté, když došlo k válkám v Tiamat.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/atlantida-y-lemuria-invasion-de-venus-preguntas-y-respuestas-sin-video

Zpět