4732 Životní gobelín: Padající domino Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2023-07-19

Začíná vaše cesta do vašeho nového života.
Někteří z vás se cítí ve stagnaci, jiní rychle postupují prostřednictvím činností, které vás přibližují k vašemu novému centru. Nezáleží na tom, protože všichni z vás, kteří čtete toto a podobné zprávy, jste překročili svůj dřívější život. Jste na nové cestě, která již neobsahuje stud ani výčitky.
Ve vašem dřívějším světě se vaše aktivity nejčastěji omezovaly na ty, které jsou přijatelné pro ostatní, i když jste se někdy cítili nepříjemně nebo špatně, když jste se těmito směry pohybovali.
Když začínáte svůj nový život, můžete pociťovat nádech svých dřívějších ramen, ale je nepravděpodobné, že byste je nyní nebo někdy znovu následovali.

Toto je velká fáze ̎NE ̎. Možná jste se s touto fází již dříve setkali, ale udělali jste to s pocitem viny nebo strachu. Nyní je to jen ̎ne ̎ bez připojených emocí nebo strachu. Překvapujete sami sebe, stejně jako ostatní - novou bytost ve vašem fyzickém těle. Žádná z těchto informací není pro většinu z vás zjevením, místo toho je to potvrzení toho, že j jste na správném místě, jako byste přešli z důvěřivé mládí k dospělému během několika minut nebo dnů. Ti, kteří se cítí znuděni, se zbavují ramen a mají spoustu 3D. I když to není nutně snadný proces, je to příprava na to, kým se stáváte.
Ti z vás, kteří dokončili fáze nezbytné k tomu, aby se dostali na druhou stranu jáství své nové bytosti, jsou vzory pro ty, kteří se cítí uvíznutí. Zpočátku jste pravděpodobně zjistili, že se méně zajímáte o 3D interakce nebo aktivity. Pak jste začali říkat ̎ne ̎ nebo jiné fráze, které omezovaly vaše 3D interakce. Konečně jste objevili nové cesty radosti, které možná nezahrnovaly ty, s nimiž jste se dříve stýkali.
Pravděpodobně nepřejdete od zpochybňování svého současného života k okamžité radosti. Jsou kroky, které musí každá fyzická bytost dokončit, protože vaše fyzické tělo není dostatečně silné, aby přešlo od zpochybňování vašich dřívějších aktivit k radosti jedním velkým skokem.

Váš posun může být zdánlivě tak malý, že omezuje vaše fyzické nebo emocionální interakce. nebo velký jako nový život v novém prostředí. Budete se posouvat podle svých potřeb místo toho, co si myslíte, že by měla být správná časová osa nebo akční režim. Vaše směna nemá nic společného se směnou vašich přátel, příbuzných nebo partnera. Možná máte obavy, protože ostatní se zdánlivě mění rychleji nebo lépe než vy. Tento myšlenkový proces je 3D, nemá nic společného s vaším současným nebo budoucím pozemským životem. Už nejste součástí procesu společenského chování, jak tomu bylo ve 3D. Jste jedinečný jedinec s vnitřní potřebou najít svou radost - a tím vytvořit svou životní tapisérii.

Přát si rychlejší přechod je ztráta času a energie. Nemůžete přecházet rychleji. Ani aktivity ostatních nemohou být vaším ukazatelem. Přecházíte svým tempem a ve správný čas. Dojde k vašemu přechodu od ne- k radosti během několika příštích měsíců? Ano. Bude váš přechod jako u kohokoli jiného? Ne. Bude váš přechod probíhat ve stejném časovém rámci jako u vašich přátel nebo partnera? Ne. Jste jedinečný, stejně jako váš přechod. Možná vám pomůže porozumět této fázi od ne- k radosti, když pomyslíte na padající domino. Váš přechod nebo domino může být na začátku, uprostřed nebo na konci. Nezáleží na tom, protože všechna domina musí padnout, jakmile byl zahájen bod zvratu - jak se stalo. Nemusíte se znepokojovat, pokud jste ještě nezahájili pohodlnou fázi ̎ne ̎, nudíte se nebo se bojíte, že nikdy nenastane bod zvratu. Domino padá. Jste za ostatními na správném místě pro vás a vaše fyzické bytí.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/19/life-tapestry-creations-falling-dominoes/

Zpět