4688 My jsme se vrátili předkové Aluna Joy

[ Ezoterika ] 2023-07-11

Od tohoto posledního mocného úplňku jsme v obrovském, společném, vířícím, tlakovém hrnci. Ale tato tlaková komora se chystá prasknout, nebo v to doufáme. Poslední dva dny jsem se snažila pochopit, co se vlastně děje. Pro nikoho z nás, kteří jsou duchovními bagry, to není snadné. (Víte, kdo jste.) Rozhodně se přesouváme do nového území, nejen s našimi duchy, ale také s naším fyzickým tělem. Toto nové území je neuvěřitelně těžké popsat nebo pochopit myslí. Ale tady je pár věcí, které dnes vím jistě. Za prvé, chystáme se udělat další krok vpřed. To není jen malý krok. Tohle je docela velký. Nyní otevíráte prastaré únikové dveře. Vaše vnitřní světlo je KLÍČ! Ale nevíme, kam nás to vede. Přesto máme všichni odvahu a houževnatost neustále vykračovat vpřed do reality, která se nám dosud neodhalila.

Zažíváme obrovskou vlnu kolektivního odporu, interference a zpětného rázu ze zdrojů tam venku, které nás využívají jako zdroj energie. Vědí, že jejich zásobování bude brzy přerušeno. Bojují o své přežití. Jejich chuť po naší energii se znásobila nad jakoukoli naději na udržitelnost, podobně jako u drogově závislého, který se chystá zřítit. Dožadují se, aby nepocítili abstinenční příznaky, o kterých vědí, že přicházejí. Budou se muset naučit vyrábět svou vlastní energii jako my. Nic jiného pro ně udělat nemůžeme. To bude projekt, který bohužel necháme nedokončený. Posíláme jim lásku a požehnání a modlíme se, aby si našli cestu tímto časem. Pro nás jako by realita zesílila hlasitost a byla na vzestupu v čase. Cítíme se klaustrofobicky a nepřipraveni v této epické energii, kterou zažíváme. Cítíme se přitahováni zpět do světa, který již neexistuje, když nás náš duch tlačí vpřed do reality, která tam sotva je. Pokud jsme někdy byli na místě, které bylo mezi světy, toto je jeho epická verze.

Můžeme mít příznaky nevolnosti, žaludeční nevolnosti a jen pocit hlubokého a těžkého propadu v našem solar plexu. Kosmická mořská nemoc! Cítíme se vyčerpaní, zmatení a nevíme, kudy dál. Tato tíže sahá až do samého počátku života, který se na Zemi stal fyzickým. Je to tak hluboké, že nebudeme mít přístup k těmto prvotním vzpomínkám, abychom je vyléčili. Jen vězte, že cítíme absolutní začátek našeho odloučení od Boha... velkou lež nebo iluzi. Léčíme původní lež z našich prastarých linií. Jsme naši předkové, kteří se vrátili, abychom uzavřeli cyklus, který jsme začali tak dávno. Současně cítíme cestu vpřed k návratu k naší celistvosti a světlu a pravdě božského já, kterým skutečně jsme. Omezení, do kterých jsme vstoupili, lži, kterým jsme věřili, dramata, ve kterých jsme se ztratili, okliky, kterými jsme se vydali, a všechny vrstvy otupující ducha, kterými jsme prošli, když jsme odpadli od zdroje, abychom zažili fyzický život, jsou tak složité, tak hluboce hluboké, že je to nakonec ohromující. A dokonce i v těch vzácných chvílích, o kterých si myslíme, že rozumíme lesku toho, kdo jsme, tyto okamžiky jen blednou ve srovnání s tím, co se začíná projevovat. To, co je nyní před námi, je náš další krok a tento další krok uděláme! Tento další krok uděláme, i když je děsivý, způsobuje nám úzkost, nevolnost a neklidné noci. Kvůli tomu jsme sem přišli. V nás je nezastavitelná dynamika. Tomuto pohybu vpřed nemůže nic stát v cestě. Nic nemůže zastavit tento epický vývoj a náš návrat ke světlu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/11/we-are-the-ancestors-returned/

Zpět