4655 Archanděl Michael: Plný kruh může mít vedlejší účinek Kerstin Eriksson

[ Ezoterika ] 2023-07-05

Dnes bych se chtěl zabývat něčím, co se ti může stát! Jako stará duše jsi prožil mnoho životů na Zemi i na jiných místech, a když jsi nasbíral dostatek moudrosti, jsi připraven přejít do jiných světů a dimenzí. Ne, nemyslím tím, že odejdete hned - ó ne - myslím tím, že až budete žít například na Zemi a dozvíte se všechno, o všem, co je pro vás jako duši důležité, váš kruh se naplní! A když žijete na Zemi a uvědomíte si to, říkáte si, no jo, dokázal jsem to, a gratulujete si, jak se bezpodmínečně patří!

Je tu ještě jeden vedlejší účinek! Nyní jsi sladěn se všemi předchozími životy, které jsi tu žil. Může to přinést komplikace! Například si můžete všimnout, že určité vaše chování může být akcelerováno, aniž byste rozuměli proč! Je to jedna z vašich bolestí! Bolavé místo, které jste si s sebou nesli v mnoha svých životech na Zemi, a nyní mají tendenci se stupňovat! Je to proto, že mezi vašimi předchozími životy již není žádné rozdělení, všechny jsou jedním. Jako byste všechny své dosavadní životy na této planetě házeli do jednoho pytle. A nejsilnější pocity, které jsou nyní na jednom jediném místě, to jsou emoce, které se nyní určitě spustí. To je efekt, který má vaše úžasná a skvělá práce, kdy jste se dozvěděli vše o životě na této krásné planetě. Vaše duše je nyní plný kruh a všechna pozitivita je také jedna!

Nyní tedy můžete začít skutečně sklízet všechny nashromážděné vědomosti o moudrosti vaší duše. Ale když a jestli, se setkáte s tím, že se něco spustilo do něčeho víc, co dříve bylo maličkostí, pak to může být odpovědí. Co tedy můžete udělat? Jako příklad uvedu, že jste se stravovali svými emocemi, zejména když jste byli smutní. Teď už přesně víte, co potřebujete jíst, abyste se dostali a byli zdraví, ale přesto jíte "starým" způsobem a vůbec se k sobě nechováte dobře. Máte pocit: "Co si to dělám?". "Jsem snad blázen?!" "Proč si to dělám, i když mám znalosti, abych to změnil". Staré známé návyky, nyní shromážděné v jednom pytli, a to může být dost silné. Nejlepší způsob, jak se s tím vypořádat, je mít se ještě víc rád! Zeptejte se sami sebe: Zeptejte se: Proč se užírám svými emocemi? Jaký pocit se pod tímto chováním skrývá? Je to smutek? Je to hněv? Nebo cokoli, co najdete, když se zeptáte hluboko ve svém podvědomí. Protože i to se děje, protože jste nyní duší s uzavřeným kruhem: Vaše podvědomí se setkává s vaším vyšším já! Takže tyto věci byly ve vašem životě vždy "pod povrchem" a nepředstavovaly velký problém, ale nyní, když jste rozšířili své vědomí a také auru, se tyto věci vlastně spojují. To vše proto, aby se váš kruh uzavřel.

Tento druh vhledu a "problému" vyřešíte samozřejmě s láskou! Láska je ta správná cesta! Zeptejte se sami sebe, proč jste museli takto jíst, proč jste se museli utěšovat? Proč jste se vůbec potřebovali utěšovat? To je červená nit, která se táhne celým vaším životem, a to znamená, že sahá velmi hluboko do vás! Na tom vám opravdu záleží! Nepřehlížejte to! Jsem s vámi po celou dobu! Můžeme to společně vyřešit! Můj návrh zní: meditace! V meditaci najdete klíče k odpovědím, které potřebujete! Stačí, když mě požádáte, a já vás při meditaci povedu a brzy už nebudete mít žádné bolavé body, o které byste se museli starat! To vám slibuji!
Mám vás rád

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/05/archangel-michael-full-circle-can-give-a-side-effect/

Zpět