4650 Čtyři znamení, že se Duch snaží upoutat vaši pozornost Bill Philipps

[ Ezoterika ] 2023-07-06

Intuice - všichni ji máme, ale ne vždy ji využíváme. I když můžeme používat praktiky, jako je všímavost a meditace, abychom požádali o vedení z duchovní říše, existuje také jiný způsob, jak získat jejich pozornost: otevřít své srdce a mysl pro přijímání jejich signálů. Zde Bill Philipps doporučuje, jak signály z jiného světa přijímat.
Zde jsou čtyři běžné signály ducha, na které je třeba dávat pozor...
1. Elektřina
Znamením může být kolísání elektřiny. Duchové jsou energetické proudy, takže je pro ně snadné manipulovat s elektřinou a způsobovat blikání telefonů, televizorů, počítačů a světel. Zatímco vypálená žárovka může jednoduše znamenat, že žárovka byla stará, pokud sedíte na kraji postele, prohlížíte si fotoalbum, vzpomínáte na babičku, která zemřela, a zhasne světlo, je pravděpodobné, že vám dává najevo, že je tam. Všichni duchové jsou různí a způsoby, jakými s vámi komunikují, se mohou značně lišit.
2. Duch přírody
Duchové dokáží manipulovat s přírodou, aby získali vaši pozornost. Pro mě byl bílý motýl vždy znamením od mé matky. Není to doslova motýl, ale dokáže manipulovat s energií motýla a také dokáže upoutat mou pozornost, abych si ho všiml.
3. Znamení objevující se ve trojicích
Časem jsem zjistila, že znamení určená mně od duchů přicházejí ve trojicích - slyšela jsem, že totéž říkají i jiní. Někteří z nás potřebují, aby jim byla znamení vmetena do tváře mnohokrát a různými způsoby, než s námi poselství rezonuje. Takže kdybych přemýšlela o změně zaměstnání a duchové by se mi snažili naznačit, že bych to měla udělat, mohla bych otevřít noviny a najít tam článek o tom, že stále více Američanů mění zaměstnání. Nezapomeňte, že duchové mohou předávat zprávy několika způsoby, včetně hudby a humoru.
4. Hudba
Svět duchů má přirozeně vyšší vibrace než my ve fyzickém světě a duchové se rádi napojují na vibrace hudby. Kolikrát se vám stalo, že jste postrádali svého milovaného člověka, jen abyste během dne náhodně zaslechli jeho oblíbenou píseň? Duchové jsou dokonce rádi, když se soustředíme na texty hudby, protože nemají fyzický hlas. Pro mě to byla píseň "Angel Standing By" od Jewel. Kdykoli jsem se cítila osamělá nebo jsem potřebovala inspiraci, slyšela jsem tuto píseň a doprovodný text "...tak se neboj, jsem tvůj Anděl, který stojí opodál".
Z knihy EXPECT THE UNEXPECTED

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/06/four-signs-that-spirit-is-trying-to-get-your-attention/

Zpět