4641 Arkturiánská rada 9D: Energie z července 2023 a vaše čakry, buňky a DNA Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-07-01

Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme říci o energiích července 2023 tam na planetě Zemi, protože jsou tak vlivné a mění život vás všech. Tyto energie vám poskytnou všechny potřebné vylepšení vašich čaker, buněk a DNA, abyste mohli zvládnout mimozemský kontakt tváří v tvář. Víme, že to je něco, co vás jako probuzené bytosti velmi zajímá, a také víme, že jste se o sebe dobře starali, abyste se na tyto zážitky připravili, a ušli jste dlouhou cestu, ale je toho jen tolik, kolik můžete udělat sami.

V určitém bodě potřebujete pomoc. Účel všech, kteří v tomto vesmíru koexistujeme, pomáháme si navzájem. Když si uvědomíme, že jsme všichni jedno, pak je vzájemně si pomáhat tak nějak samozrejmé. A tak kromě nás existují bytosti a kolektivy, které pomáhají s aktivací vašich čaker, vaší DNA a modernizací vašich buněk. Pracujeme společně jako vaši pomocníci, protože vás tolik milujeme a protože se tak moc těšíme, až se oficiálně připojíte ke galaktické komunitě. Tato osobní, tváří v tvář, fyzická setkání dovedou lidstvo velmi daleko a přinesou vám další zážitky ve větších a větších zkušenostech. A než se nadějete, budete jako lidský kolektiv připraveni na hromadné přistání lodí po celé planetě najednou.

Zde je to, co můžete udělat, abyste pomohli energiím července. Můžete se hydratovat, odpočívat, relaxovat a vědomě se jim otevřít. Můžete nahlas říci svým průvodcům svou touhu získat jejich pomoc při aklimatizaci a asimilaci těchto energií, které budou všem tak užitečné. Pomohou zejména těm, kteří si pomáhají sami, protože když jste něčemu otevření a jste na to připraveni, máte tendenci vše přijímat vlídněji. A tak vám přinášíme toto poselství, abychom vám pomohli porozumět tomu, co přichází a jak se na to připravit, a také chceme, abyste si i nadále uvědomovali, že se každý den přibližujete blíž a blíž k době, kdy budeme s lidmi otevřeně v kontaktu a integrovaní do vaší společnosti.

Budeme i nadále plnit svou roli. Plejáďané, Androméďané, Siriané a tak dále také pomáhají a hrají svou roli, v tomto ohledu máte více pomocníků, než si dokážete představit. Nechceme, abyste si někdy dělali starosti, že pro to neděláte dost. Jste právě tam, kde máte být právě teď, a každý den se připravujete na víc.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/01/the-9d-arcturian-council-the-july-2023-energies-your-chakras-cells-dna/

Zpět