4639 Plejáďané: Jsme tvůrci vašeho světa Jonathan Trinity Martin

[ Ezoterika ] 2023-07-01

My, Plejáďané, jsme se podíleli na vytvoření tohoto systému, vašeho světa, od nepaměti. Vy všichni pozemští lidé jste jedním z nás. Kdysi dávno jsme byli organizováni společně do hvězdokup v jiné oblasti této reality. Ve dne v noci jsme se radili o nejlepších způsobech, jak vytvořit planetu, která by nám umožnila čelit velkým výzvám temnoty a oddělení, které by způsobily náš růst neuvěřitelnou rychlostí. V konečném důsledku to slouží k rozvoji této časoprostorové reality a vesmíru jako celku na nové úrovni.
A nyní nastal čas, abyste si vzpomněli, že jste vytvořili tento prostor s námi, protože jste všichni kdysi byli jedním z nás. Byli jsme tým; byli jsme aliance. Teď můžeme znovu začít spolupracovat jako aliance. Ještě jednou, abychom přenesli tento kvadrant vesmíru na novou úroveň chápání zákonů lásky/světla stvoření.

PLEJÁDSKÉ VZPOMÍNÁNÍ
Můžeme vás vzít na cestu vzpomínání na tento příběh stvoření. Jak jste také kdysi pracovali jako architekti, abyste uvedli do existence tuto časoprostorovou realitu, tuto planetu, kterou nazýváte Země. Měla to být škola, škola polarity, kde temní mohli chodit a hrát si stejně jako vy sami - Děti Světla. Věděli jste totiž, že vám to pomůže ve velké expanzi. Nikde jinde ve stvoření nebyl tento specifický experiment proveden. Je jen málo míst, kde tma a světlo mohou koexistovat vedle sebe, jak se to aktuálně děje ve vašem světě.

ROZDĚLENÍ PRIZMATU SVĚTLA
Nyní je čas se osvobodit. Získali jsme ponaučení a lekce se naučili dobře. Ale nyní dochází ke štěpení realit jako světlo v hranolu. Ti, kteří následují paprsky světla, začínají formovat nový svět, novou Zemi, která již nemůže koexistovat vedle temnoty. Jak se váš svět točí do nových oblastí galaxie a vesmíru, posouváte se do vyšších dimenzionálních rovin existence. Roviny, kde tma a světlo již nemohou koexistovat. Nyní je tedy čas vybrat si - přejete si zvolit cestu lásky, služby a soucitu k druhým, nebo si přejete pokračovat v cestě strachu, separace a sebestřednosti bez ohledu na celek.

VOLBA
Volby, které nyní učiníte, mají nezměrný dopad na budoucí cestu vašeho já jako duší skrz stvoření. Vybírejte dobře a vybírejte s rozumem. Nastal čas štěpení hranolem světla. Vy sami, vaši bratři a sestry jste z jiného systému. V budoucnu budeme stále více spolupracovat. Brzy si promluvíme. Jsme láska a jsme světlo, stejně jako vy! Zatím dobrý den. Vaši plejádští hvězdní bratři a sestry.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/01/the-pleiadians-we-are-the-creators-of-your-world/

Zpět