4615 Jaké energie v sobě nosíte EZ

[ Ezoterika ] 2023-06-26

Jaké energie v sobě nosíte? Mnoho požehnání Sdílíme energii a držíme pro vás prostor. Vnímejte nás, Andromedu. Co se stane, když vejdete do místnosti plné lidí? Otáčí se mnozí a dívají se vaším směrem Co se stane, když jste na veřejnosti, zjistíte, že mnozí na vás jen zírají? Jaké energie v sobě nosíte? Zažili jste, že by na někoho působila jen vaše přítomnost? Možná jste chodící uzemňovací tyč? Buďte si vědomi. Pozorujte a uvidíte. Máme aktivní zrcadla, která chodí po cestě, my jsme vy. Byli jsme zde, drželi jsme linii, stejně jako vy. Byli jsme požádáni, abychom přišli, stejně jako vy. Nejsme jedinými projevy, které kráčejí po této cestě, je jich mnoho. Legie

Lidstvo požádalo o jiné. Lidstvo žádalo o možnost volby. Kolektiv se rozhodl pro změnu, a tak je změna tady. Přeskočili jsme přímo cílovou pásku, starý cyklus skončil. Zbývá jen práce, práce na sobě zpět ke svému já jsem Nový cyklus nové energie.....zarovnání...... aktivace mřížky.

Původní síť
Lidstvo požádalo vesmír, aby mu poskytl příklad. Je to totiž velká čest být v takové službě. Naše vyjádření byla ve stejné vnímané skládačce jako vy. Zažili mnoho těžkostí, sjížděli všechny možné cesty hlouposti. Sbírali jsme zkušenosti po celé cestě, abychom se podělili o cestu ven. Zkušenost je největší učitel. Byli jsme vedeni skrze intuici, abychom našli sami sebe zpět k já jsem. Stejný proces mohou mnozí následovat. Jako bychom to všichni plánovali, přemýšlení....... Sdílíme zkušenosti a informace, abychom posílili sami sebe. Děláte velkolepost, kterou jste vy. Nabízíme vedení, ne odpovědi. Vedení vás posiluje, abyste našli své vlastní odpovědi. Poznejte, kdo jste. Kapky téhož oceánu. Je nás mnoho, jsme vy. Co hledáte? Děkujeme vám, že jste si vybrali jiné. Lechtání mysli: Co kdyby DNA zasetá na planetě obsahovala veškerou DNA vesmíru a veškerého života. Co kdyby se naskytla příležitost vpašovat do ní tajnou přísadu? Co když je očista, kterou provádíte, očistou celého vesmíru? Hodně lásky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/26/what-energies-do-you-carry-within/

Zpět