4591 Bytosti Camae Judith

[ Ezoterika ] 2023-06-17

V tomto krátkém sdělení vám představím další rasu, která je součástí posvátného světla bytí! Tato rasa se nazývá Camaesk. Žijí v míru a síle na hvězdě, která se nachází daleko ve vnější oblasti galaxie Mléčné dráhy. Hvězda se nazývá ´Camae´. Camaeskové jsou známí a milovaní Silami světla, které je navštívily před dlouhou dobou ve snaze sjednotit je s ostatními, kteří vynikají ve sdílení misí světla a účelu v celém vesmíru! Zůstali s Galaktickou federací, protože jsou příkladem odvahy a schopnosti plnit všechny mise, zatímco se jako mladší členové dále učí a rostou ve Světle. Galaktická federace přidává členy během svého pokroku ve sjednocování galaktických civilizací, všechny rasy jsou považovány za členy, protože chápou, že znalosti rostou s tím, jak jsou průběžně zaváděny dovednosti a technologie.

Camaeskové měří 1,5 metru a mají tmavě hnědou až černou pleť. Jejich vlasy jsou černé a nosí je dlouhé až k pasu. Jejich tělesné rysy jsou podobné lidem, liší se však v obličeji, a to velkýma světle modrýma očima. V každodenním životě jsou rádi nazí, ale stejně jako mnoho jiných ras, které jsme sdíleli, se na setkání a oslavy oblékají do propracovaných oděvů. Všichni mladší členové Galaktické federace nosí modré uniformy se stříbrnými botami jako ostatní členové. Toto uznání barev a designu je ctěno v celém multivesmíru! (pozn. tzv. montérky😂😂😂😂😂😂😂😂)

Tyto duše si užívají krásného života bez duality a smrti těla. Obíhají Světlo s křišťálovými srdci jako mnoho jiných ve vyšších sférách. Jejich stvoření z Božství Zdroje jim umožnilo být dětmi v okamžiku jejich tvůrčího vyjádření a růst a rozvíjet se v učení a síle, když se dospělá těla stala jejich přirozeným stavem bytí a síly. Po miliony let byli udržováni tvořivou silou, která jim byla dána jako jedna láska. Těší se ze stromů, hor a přírody, která se vyvíjí v zářivých barvách a mění se, aniž by umírala nebo zanikala. Existují barevné ovoce a zelenina, stejně jako výživné rostliny, které sbírají a jedí po celý den.

Jako společníci a domácí mazlíčci se zde vyskytují různá zvířata. Létající ptáci jsou oblíbeným dopravním prostředkem, protože Camaeskové mají telepatické spojení s celou přírodou a zvířaty. Barevní ptáci levandulové, žluté a tyrkysové barvy mají svá jména, a když je někdo zavolá, aby mu posloužili, každý Camaesk jemně vystoupá na hřbet, když roztáhne obří křídla a opustí oblast s velkou láskou a krásou! Jsou tu modří, stříbrní a bílí tygři a malá chlupatá stvoření zvaná ̎Mec ̎ , která se podobají pandám. Mezi dušemi, které žijí nekonečně ve Světle, panuje jednota a velká láska!

Jejich domovy jsou pevné a barevné, protože byly pečlivě vybudovány podle krásy okolní přírody. Kousky dřeva jsou protkány barevnými listy a květinami, které po utržení zůstávají pružné a živé pro umělecké návrhy domů. Schodiště ze stromů, které jsou levandulové a oranžové, doplňují nádherné domy, které se mění podle přání. Svěží modré rostliny a velké kusy zlatých kamenů a barevných krystalů se přidávají k podlahám a stěnám jako živá esence!

Camaesk si užívají plavání ve velkých tělech tekutých krystalů. Užívají si pohyb při túrách po vysokých duhově stříbrných horách, když létají ve formě těl z nejvyššího bodu! Hrají hry, malují krásné obrazy a užívají si křišťálové bubny a mnoho nástrojů odvozených z přírody, které dotykem vytvářejí tóny a barvy! Toto je vskutku rajská planeta, kterou je třeba respektovat a ctít, protože Země se blíží k velkému posunu! Camaeskové pilně drží krok s neustále se měnící Zemí! Připojí se k oslavám Šeenu, když vás přivítají ve Světle! Vrátí se do svého domova a vy pochopíte, že budou vždy vašimi přáteli! Těch, kteří slouží Silám světla z Camae, bude přibývat. Mnozí už nebudou sloužit jako mladší rasy a budou plně vést a cvičit ostatní ve stále rostoucí expanzi Galaktické federace! Záměrem Galaktické federace je sjednotit rasy v celém vesmíru ve Světle, protože galaktická civilizace bude vždy podporovat mír, protože kolektivní vědomí, Světlo a Duch se rozrůstají v jedno! Jste součástí světelné symfonie! Harmonie, která zapomněla na zvuk jednoho! Ve vrstvách vzpomínek se stáváte esencí Světla uvnitř! Nikdy se nevzdávejte, protože na vás čeká jen krása! (pozn. a sundáme montérky...)

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/17/beings-of-camae/

Zpět