4583 Hojnost je aspektem lásky Almatea

[ Ezoterika ] 2023-06-13

Hojnost je jedním z aspektů lásky. V lásce je totiž všechno! Stejně jako v Bohu jsou všechny stavy, tak i v lásce jsou všechny projevy. Bůh je totiž láska. Hojnost je stav, v němž může být každý. Všechny stavy a projevy jsou vám totiž dostupné. Abyste v nich mohli setrvat, musíte být otevření - otevřené srdce, otevřená duše sama. Hojnost je tanec života! Je to tanec stvoření. Je ho dost pro všechny! A je to stav, z něhož se rodí tvorba nového - když se začnete projevovat ne z kalkulace potřeby, ale z kalkulace toho, co skutečně chcete vytvořit. Když máte stav potřeby něčeho, můžete o tom jen přemýšlet. Jediné, co zaměstnává vaši mysl, vaši bytost, je naplnění vaší touhy - uspokojení potřeby. Ale představte si, že už všechno máte! Všechny statky světa. Jste ve stavu hojnosti. Co byste pak dělali? Už jste ve stavu nejvyššího dobra.

A pak se zrodí něco nového, co vytvoříte z pochopení toho, co skutečně chcete realizovat, s využitím svých možností a zdrojů. A zde je také důležité pochopit, že hojnost je stav, kdy je vám dáno naprosto vše, co potřebujete k realizaci toho, co chcete! Hlavní je tvoření! Proto se všechny síly a všechny příležitosti projeví podle potřeby. Na vše se díváme z hlediska chápání stvoření. To je totiž důležitý moment projevení vlastní podstaty v tomto životě. Tvoření může být různé. Princip je však přesto stejný - nejprve vznikne poptávka a pak jsou poskytnuty zdroje. Je to stejné jako v životě, nejprve se připraví projekt. Poté se vypočítá projekt, potřebné zdroje, jejich proveditelnost a nezbytnost a následně se zdroje dodají na realizaci projektu. Hojnost v tomto případě hraje roli faktoru, který spouští ty nejodvážnější, zdánlivě nejšílenější projekty. Všimněte si však, že právě na takové projekty se po mnohých letech vzpomíná, mají svého ducha - svou energii.

Je to právě energie tvoření z pozice nejvyššího projevu ducha, která koncipovanou věc přivedla k životu. To je možné jen ze stavu hojnosti, kdy si dovolíte snít, tvořit, kdy prolomíte hranice možného a nemožného ve svém vědomí, kdy si dovolíte představovat si, spoluvytvářet to nové, mimořádné a jedinečné. Stav hojnosti znamená dovolit si mít vše, co si dokážete představit! Vše totiž vychází z vašeho vědomí. Co dovolíte, to máte. Pouze vy můžete do tohoto stavu vstoupit, pouze vy jej můžete udržet silou myšlenky, pouze vy si můžete dovolit z tohoto stavu tvořit. Neexistuje nic a nikdo, kdo by vám mohl zakázat být v tomto stavu... kromě vás samotných. Kromě omezenosti vaší mysli, která říká, že toho nejste hodni, že to není možné, že to nestojí za to, abyste na to teď mysleli... a mnoha dalších důvodů. Ale hlavně musíte konečně pochopit, že vaše vědomí, vaše jedinečné! vědomí je schopno úžasných věcí! Pouze omezenost vaší mysli vám v tom může zabránit. V hmotném světě existuje mnoho prvků, které odvádějí pozornost lidí od skutečnosti, že si mohou vytvářet svou vlastní realitu! Sám!

Další věcí je, že člověk sám nechce projevit své kvality. Je pohodlný, je pro něj jednodušší být tam, kde je, mít to, co má, stěžovat si na život, jak je nespravedlivý... a opět mnoho podobných důvodů. Ale jedno velké ALE - ten člověk NENÍ PŘIPRAVEN UDĚLAT NIC, CO BY ZMĚNILO JEHO ŽIVOT! Sní o tom, že někdo přijde a udělá to za něj. Sní o tom, že se jednoho dne v jeho životě něco zázračně změní. Jak ale víme, pod ležícím kamenem voda nikdy neteče... Všechny příležitosti, které jsou člověku dány, aby naplno realizoval svůj potenciál, propouští mezi prsty jako čas života, který tak rychle nenávratně utíká. Čas je to nejcennější, co člověk má. Jak ho využije, tuto životní sílu - na co a jak - to záleží jen na něm. Pokud přišla chvíle a člověk chce vzít svůj život do vlastních rukou, pokud je připraven převzít odpovědnost za každý okamžik svého života! Pak se vše bude odvíjet rychlostí blesku! Nyní je čas kvantových rychlostí. Všechno je možné a dál, než si vůbec dokážete představit!

Zdroj: https://absolutera.ru/article15168-izobilie-eto-odno-iz-graney-lyubvi

Zpět