4561 Astropředpověď červenec 2023 Tanaaze

[ Ezoterika ] 2023-06-25

Červenec 2023 je rušný měsíc s měnícími se znameními lunárních uzlů a retrográdním umístěním Venuše. Všechna tato kosmická energie vytváří bod obratu v energii našeho roku. Možná zjistíme, že potřebujeme více trpělivosti a touha zastavit se a přemýšlet může narůstat.

Když je Venuše v retrográdní poloze, mohou se do naší pozornosti dostat srdeční záležitosti a můžeme cítit, že na vztahy v našich životech svítí reflektor. Mohou se objevit některé náročné věci, ale také se nabízí příležitost k hlubšímu probuzení srdce. Existuje šance, že by červenec mohl kvůli tomu výt trochu těžký, ale vesmír je zde, aby poskytl svou podporu a nabízí také nějaké lehčí vibrace. Měnící se znamení lunárních uzlů je dobrou příležitostí k oslavě jakékoli léčebné práce, kterou jste dokončili za posledních 18 měsíců. V této době můžete také cítit přirozený pocit vyvrcholení nebo dokončení.

Brána Sirius je také vysoce vibračním časem, který nabízí příležitost k vděčnosti, probuzení a léčení. Se všemi kosmickými energiemi, které tento měsíc proudí, a rostoucím počtem retrográdních planet na naší obloze, je červenec ideální čas jít s proudem. Udržujte svá očekávání pod kontrolou a snažte se v daný den ukázat jako své nejlepší já. Věci se mohou zdát trochu kamenité, ale pokud si dovolíme plynout, můžeme prostě dorazit na území ideální pro to, kde potřebujeme být.

Vaše klíčová astrologická data na červenec:
2. červenec - Venuše kvadrát na Lva Uran v Býku
Venuše je momentálně ve své stínové fázi a připravuje se na retrográdní přechod později v měsíci. Zhruba v této době můžeme začít získávat poznatky o tom, čeho retrográdní Venuše žádá, abychom se vzdali. Uran zde může být nestálou přítomností, takže to, čeho se zbavujeme, není to, co jsme očekávali. Pokud to v této době v souvislosti s určitým vztahem ve vašem životě vázne, je velmi pravděpodobné, že se celý obraz objeví, až se Venuše dostane hlouběji do své retrográdní cesty.

3. červenec - Úplněk Kozoroha
Úplněk Kozoroha nám připomíná, že můžeme dělat těžké věci! Tento úplněk nám dá motivaci, odhodlání a snahu čelit jakýmkoli výzvám, kterým v současnosti čelíme. I když je kolem tohoto úplňku nějaká těžká energie, máme na naší straně podporu vesmíru, abychom unesli jakoukoli tíhu a překonali ji. Je zde příležitost k velkému úspěchu, pokud se postavíme jakýmkoli výzvám, které nás mohou potkat. Uzemňující vibrace Kozoroha nám také připomenou, abychom do našich životů vnesli stabilitu, ať už to bude vytvářením hranic, dodržováním harmonogramu nebo jen zrychlením a převzetím větší odpovědnosti za své činy. Pokud ve svém životě čelíte nějakým těžkým výzvám nebo bojům, tento úplněk osvětlí cestu, stačí se ukázat.

4. červenec - Brána Sirius
Toto je jedna z nejneuvěřitelnějších kosmických událostí roku! 4. a 5. červenec se Slunce vyrovná se Siriem, naším Duchovním Sluncem, čímž se aktivuje brána vysokofrekvenční energie. Sirius je považován za velmi důležitou hvězdu napříč mnoha různými kulturami. Drží neuvěřitelně vysoké vibrace, které jsou extra přeplňované a nabízené nám pod touto bránou. Sirius vyzařuje svobodu a inteligenci a zvyšuje naši psychickou energii. Také se věří, že Sirius je domovem neuvěřitelně pokročilé mimozemské rasy, která je známá svými psychickými dary a inteligencí, zejména pokud jde o technologii. Sirius vibruje zářivě modré světlo, které můžeme směřovat dolů a vysílat do našich těl. Toto modré světlo může zvýšit naši vlastní vibraci, inspirovat nás progresivními nápady a aktivovat pocit svobody v našich životech. Toto je nádherný den s vysokými vibracemi na stanovení záměrů, meditaci a čištění našeho energetického pole.

10. červenec - Mars v Panně
Ohnivá planeta akce, energie a motivace se přesouvá do pozemské, uzemněné a léčivé Panny. Mars v Panně je fantastický pro získání inspirace o vašem zdraví a pohodě. Toto je dobrý čas na to, abyste se hodně starali o sebe a podnikli kroky ke zlepšení svého zdraví. Mars v Panně může být neuvěřitelně řízený a nezávislý, a i když je to skvělé, je to dobrá připomínka, že je v pořádku požádat o pomoc. Nemusíte to dělat úplně sami.

17. červenec - Novoluní v Raku
Novoluní v Raku je časem, kdy vyživujeme naši duši a připomínáme si, co je pro nás skutečně důležité. Rak je citlivá energie, ale také neuvěřitelně statečná a odvážná. Chce to odvahu stát si za svým, naslouchat svému srdci a následovat to, co je pro nás dobré a čisté. Během tohoto novoluní Raka můžeme také cítit, že dovnitř proudí svěží energie, což se zvýší kvůli změně znamení lunárních uzlů ve stejný den. Můžeme cítit vyvrcholení lekcí lunárních uzlů a nový začátek, když dosáhnou nových znamení zvěrokruhu. Rak novoluní také drží silné léčivé energie, což umožňuje cítit se trochu více v míru s jakýmikoli problémy, které se v našich životech projevují.

17. červenec - Měsíční uzly mění znamení
Jde o jednu z největších kosmických událostí roku! Lunární uzly posunují znamení každých 18 měsíců a určují, ve kterých znameních zatmění zažijeme. Lunární uzly jsou matematickým bodem vypočítaným mezi Sluncem a Měsícem. V astrologii jsou spojeny s naším osudem. Severní lunární uzel je spojen s naší budoucností a tím, kam směřujeme, a jižní uzel je spojen s naší minulostí a našimi minulými životními zkušenostmi. Posledních 18 měsíců byly Lunární uzly v Býku a Štíru a každý z nás by měl v tomto umístění lekce, které měl zvládnout. Nyní jsou lekce dokončeny a Uzly se přesouvají do Berana a Vah. Severní uzel padne v Beranu a naznačuje, kam bychom měli zaměřit svou pozornost. Se Severním uzlem v Beranu bychom se měli soustředit na pohyb vpřed, být nezávislí, spojit se s naší ohnivou přirozeností a být našimi vlastními jedinečnými průkopníky. Jižní uzel padne do Vah a naznačuje pro kolektiv, na čem musíme stavět, ale také se od toho odklonit, abychom mohli dále růst. S jižním uzlem ve Vahách jsme povoláni ctít partnerství, která jsme vytvořili, svůj boj za spravedlnost a jak jsme se naučili spolupracovat. Ale je čas vzít tyto znalosti a posunout se k dalším tématům Berana. Zbývá vidět, jak Lunární uzly projeví svou magii a lekce, ale na každé Eklipse se trochu přiblížíme k tomu, jaké poznatky a lekce pro nás toto nové vesmírné umístění má. Na Lunárních uzlech přibudou další.

21. červenec - Slunce v opozici k Plutu
11. června se Pluto přestěhovalo zpět do Kozoroha poté, co bylo od března ve Vodnáři. S Plutem v Kozorohu je nyní dokonale proti Slunci v Raku. Pluto je planeta smrti a znovuzrození a putuje po Kozorohu od roku 2008. Je to dobrá příležitost zamyslet se nad všemi úmrtími a znovuzrozeními, kterými jste od této doby prošli. Váš život se od té doby zjevně změnil, ale kdo jste dnes? V čem jste jiní? Toto je dobrá příležitost opřít se a zamyslet se nad svým procesem proměny, zejména pokud jde o záležitosti týkající se toho, jak držíte svou moc, struktury a zřízení a co vám dává pocit, že jste uzemněni.

22. červenec - Venuše retrográdní
Další velká kosmická událost roku! Venuše zůstává retrográdní ve znamení Lva až do 3. září. Venuše je planeta lásky, vztahů, krásy, peněz a věcí, kterých si vážíme. Jako retrográdní vytahuje všechna tato témata na povrch, aby bylo možné se na ně podívat a zabývat se jimi, zvláště pokud existují problémy, které je třeba řešit. Venuše ve Lvu je zábavná, hravá a společenská energie, takže i když je s tím spojena nějaká tvrdá práce, doufejme, že bude působit trochu veseleji! Lev je velmi zaměřený na srdce, takže si můžeme být téměř jisti, že každý z nás v tomto období projde nějakým druhem probuzení srdce. Abychom probudili a otevřeli naše srdce na hlubší úrovni, bude třeba něco očistit a odstranit. Možná budeme muset udělat nějaká těžká rozhodnutí, nebo možná zjistíme, že procházíme některými bolestivými uvědoměními, zvláště pokud jde o naše vztahy a to, jak se v nich rozhodneme fungovat.

22. červenec - Lví sezóna začíná
Slunce přechází z vodního, citlivého Raka do ohnivého, srdcem řízeného Lva. Jak se Slunce přesouvá do Lva, můžeme očekávat, že se budeme cítit trochu energičtěji a živěji. Můžeme se cítit více společenští a povzbuzovaní k vedení srdcem. I když Lev přináší ohnivou vášeň a inspiraci, s Venuší retrográdní ve stejný den se můžeme také cítit trochu citliví, zvláště pokud jde o naše vztahy. Naše sebevědomí se nemusí cítit nejlépe, nebo se můžeme přistihnout, že bojujeme s tím, co k někomu cítíme. Může dokonce dojít ke konfliktu s jinou osobou, který je nám nepříjemný řešit. Období Lva osvětlí cestu a bude připomínkou následovat svůj vlastní vnitřní kompas. Lev je propojen se světlem, a dokud se budeme neustále ukazovat svým jasným světlem, najdeme svou cestu.

23. červenec - Chiron retrográdní
Chiron, asteroid známý jako raněný léčitel, vstupuje do retrográdnosti. Chiron je spojen s našimi zraněními a traumaty. Jedná se o typy ran, které sahají tak hluboko, že mají tendenci se s námi držet navždy, formovat a měnit způsob, jakým interagujeme se světem. Chiron nám umožňuje vidět naše rány jako mocné brány sebeobjevování a povzbuzuje nás, abychom našli svého vnitřního léčitele, učitele a průvodce vlastním zraněním. Retrográdní Chiron může odhalit rány, které si musíme prohlédnout. Chiron to dělá, abychom našli sílu, kterou nám mohou nabídnout.

27. červenec - Merkur ve Lvu Konjunkce retrográdní Venuše ve Lvu
Merkur a retrográdní Venuše se spojují ve Lvu. Toto sladění znamená čas mluvit nebo diskutovat s blízkými o věcech, které vás trápí. Může dojít k nějakému uzdravení, ke kterému dochází prostřednictvím vyřčených slov. Mohl by to být dobrý den na zapisování a zamyšlení se nad záležitostmi, které vám zatemňují mysl. Možná máte jen vlnu jasnosti, která následuje.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/25/intuitive-astrology-forecast-july-2023/

Zpět