4537 Arkturiánská rada 9D: Síla energií červnového slunovratu Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-06-22

Již jsme vám řekli o energiích, které vám dodáváme, abychom šli spolu s energií slunovratu, které přichází ze všech ostatních částí galaxie a vesmíru. Tyto slunovratové energie jsou o tom, aby vám všem pomohly stát se lepšími vodiči, lepšími usměrňovači energie pro vás i ostatní. Otevírají vás a všechny vaše kanály, abyste mohli být receptory a přenašeči vysokofrekvenční energie, která přichází a která bude i nadále přicházet, aby vám pomohla s posunem ve vědomí.
Proto doporučujeme, abyste se o svou fyzickou nádobu postarali. Pijte hodně vody a jezte více ovoce, než normálně jíte. Jezte také více zeleniny, ale ovoce má tendenci vás více hydratovat, protože má vysoký obsah vody. A to potřebujete, abyste spustili tyto vysokovibrační energie, které přichází a budou nadále přicházet.

Vaše tělo je neustále zpracováváno, když spíte, aby mohlo držet krok s vaším zvyšováním úrovně. Každou noc, když spíte, se učíte a zažíváte vědomí v astrální rovině a vaše duše se musí vrátit do těla, které zvládne informace a energie, které byly přijaty během těchto cest. Proto se vám neustále dostává pomoci, ale když dojde ke zvýšení energií, které budete přijímat, potřebujete ještě více pomoci fyzicky. Proto navrhujeme, abyste v této době pokračovali fyzicky.

My a nám podobní budeme i nadále nabízet pomoc, kterou energeticky dokážeme, a vy se v důsledku toho stanete lepšími a lepšími usměrňovači energie. Nemluvíme jen o channelingu, který nám tady Daniel dělá. Mluvíme o channelingu myšlenek, nápadů, inspirace. Hovoříme o channelingu přesvědčení, systémů přesvědčení, energií z celé galaxie, které mají sjednotit a dát dohromady lidské a mimozemské vědomí. Pořád channelujete, ale často si to neuvědomujete, protože to, co channelujete, je staré.

Když přijde čas channelovat něco nového, něco jiného, něco s vyššími vibracemi, tehdy potřebujete nějakou pomoc navíc, abyste zvládli to, co budete chtít a uzemňovali, nejen pro sebe, ale pro celé lidstvo. Vy jako Probuzený kolektiv máte tuto práci dělat, někteří z vás ano. Někteří z vás si to uvědomují a jiní sedí na okraji a čekají, až se něco stane. To velké, co se děje, jste vy a váš duchovní vývoj. Nemusíš čekat na nic nebo někoho, kdo přijde a dá svolení být více tím, kým skutečně jste.
Jste Zdrojová energie, prožíváte sama sebe ve fyzickém těle, a cílem je zde zažít toho víc a víc a někdy potřebujete tyto vylepšení, které poskytují energie červnového slunovratu, zimního/letního slunovratu. Jste na to připraveni, tohle bylo v plánu. Je to součást vaší cesty a ti z vás, kteří jsou vědomi na svých cestách, to vědí. Vítáte to, co přichází, a vítáte to s otevřenou náručí, a to je to, co vám umožňuje přijímat více a dělat více s tím, co dostáváte.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/22/the-9d-arcturian-council-the-power-of-the-june-solstice-energies/

Zpět