4526 Yeshua: Ty jsi Kristut Judith

[ Ezoterika ] 2023-06-21

Vždy jsem s tebou. Kdykoli mě zavoláš, jsem ti k dispozici. Jsem tam, abych ti přinesl další pamlsek nebo velký kus reality s velkým´´R´´. Někdy jste připraveni, někdy do toho teprve vstupujete. A někdy chcete víc, a ono to k vám přijde, jakmile mu budete otevření. Toto je doba, kterou jste si již naprogramovali v tom, co byste považovali za předchozí životy. Nastavili jste si určité parametry toho, co máte a co byste očekávali, a chápete tuto realitu, malé´´r´´ a velké´´R´´, abyste věděli´´Kdo jsem?´´.

Položili jste si někdy tuto otázku?´´Kdo jsem? Proč jsem? Co bych tu měl dělat? Znám určité věci,´´ říkáte,´´určité parametry, ale nejsem si jistý Všedností. Myslím, že kdybych znal Všednost, byl bych ohromen.´´´´Co je to Všednost? No, ve skutečnosti vám nikdy nebude dáno víc, než můžete zvládnout. Ale bude vám dáno více, abyste to zvládli. Tak se do toho pusťte a požádejte. Je v pořádku se ptát. Pokračujte a přijměte to, co k vám přichází, a zeptejte se sami sebe (viděl jsem, že to děláte):´´K čemu je toto poselství?

Co to skutečně, doopravdy znamená? Co mám s touto informací udělat?´´. A pak jste si řekli:´´Myslím, že si s tím prostě budu hrát.´´ A pak jste si řekli:´´Ne´´, a to je ten nejlepší přístup. Dovolte si být na dovolené. Fyzicky, protože přichází čas cestování, možná i dovolené, ale také si dát dovolenou od´´Takhle to musí být´´.

Ve skutečnosti neexistuje nic a nikdo, kdo by vám mohl říct, že to musí být určitým způsobem. Jste dirigentem svého vlastního orchestru a orchestrujete nádherný život. Proto v minulosti některé z vás přitahovalo ztvárnění pořadu známého jako´´báječný život´´. A ano, jak se říká, užívali jste si ho, říkali jste si:´´To je dobrý pocit!´´. A ano, zasloužíte si, abyste se cítili dobře.

Organizujete skládání tohoto života, abyste dokončili to, co jste cítili jako neúplné. A přesto jste v jiných už vše dokončili. Děláte přestavbu, to z vás, kteří mají tendenci brát život vážně, i když to můžete odložit a říct:´´Orchestrace toho všeho, to je moje realita. A pokud se mi nelíbí, co se zdá být realitou, mohu to přeprogramovat a přehodnotit. Jinými slovy, je to pouze úsudek, který říká, že to musí být potvrzeno určitým způsobem. Možná se od toho můžete oprostit a říct si:´´Jak by to vypadalo, kdybych byl někým jiným? Opravdu? Viděl by mě jako moudrou osobu, která ví, co dělá? Pěkně jsem je zmátl!´´ (pozn. přehodnotit.... hmmm)

Cítili jste se někdy podobně? Dokonce i jako malí, napojení na Božskou bytost, kterou jste, jste si hráli, že vás ve skutečnosti neznají a že víte víc než oni.´´ A tak ti malí k vám promluví moudrými slovy o věcech, o kterých jste možná přemýšleli, nebo byste mohli přemýšlet, a dají vám podnět k dalšímu zkoumání: Abyste se podívali dál a viděli víc a byli spokojeni s tím, co dáváte dohromady.

Teď už vím, že oddělené ego bude soudit. To je jeho funkce, posuzovat a říkat:´´No, ten program jsi neudělal úplně správně. Neřekl jsi to, co jsi měl v plánu říct. Nedotáhl jsi to úplně do konce.´´ To je pravda. To je oddělené ego. Vy jako přítomnost Já Jsem, kterou jste, jste vždy dokonalí. To, co vás vede k tomu, abyste řekli, abyste si něco mysleli, má svůj důvod, svůj záměr. Nevyhazujte to jako odpad, dokud jste se na to skutečně nepodívali a nesmířili se s tím. Každé poselství, které k vám přichází, i když ho nechcete slyšet, bude klepat na dveře tak dlouho, dokud je nakonec alespoň trochu neotevřete a nepřipustíte nějaký přínos. Vždycky je Výhoda, která k vám přichází jako dar.

Své milované přítelkyni a učitelce Judith říkám, aby se na chvíli ztišila. Dýchejte. Vdechněte dech života a uvolněte se. Mysl chce vědět. Mysl chce na všechno přijít, i když někdy kousky života nezapadají zcela ve formě, v jaké byste je chtěli mít pohromadě. Zjišťujete pak, co je špatně s mým aspektem projevování? Myslel jsem si, že dokážu manifestovat X, Y a Z.´´ A tak se to stane. Dejte tomu čas. Dejte tomu trpělivost. Dává se to dohromady.

Než jste se vtělili, vytyčili jste si cestu. Nastavili jste ji tak, abyste si ji mohli užívat - mít z ní radost. Naprogramoval sis všechno to drama, smích, že se určité věci spojí? Drama pro mě a pro ostatní. Jaký z toho mám užitek?´´ Pokud se ztišíte, přijde to k vám, - někdy ve větší síle, než jste čekali, budete to chtít po malých kouscích. A pak si řeknete:´´Nepotřebuji celý přehršel se vším všudy.´´ A tak se to stane. A je to v pořádku. Jeden kousek po druhém, jeden nádech po druhém.

Máte, naprogramován celý život - tento život - abyste byli radostní, abyste byli šťastní, abyste byli objevitelé, abyste chodili na různá místa, komunikovali, říkali věci, nad kterými se divíte. Jsem opravdu moudřejší, než jsem si myslel, že mohu být.´´ A tak to bylo.

Když sedíte s tím, co se odehrávalo, a díváte se na obdarování, na dary, které se objevují.´´Ach, opravdu?´´ Slyšel jsem vás všechny říkat v té či oné podstatě´´Ach, opravdu?´´. A to je dobře. Můžete překvapit omezené já z vnitřní nadduše vás samých. A stane se to. Budou klepat na dveře vašeho vědomí, dokud se zhluboka nenadechnete a neřeknete si:´´Dobře, musí v tom být nějaký dar. Musí v tom být pravda, kterou buď nechci slyšet, nebo nevěřím, že ji mohu slyšet´´. A ano, nastavíte si ty nejkrásnější dary zážitků, abyste se dostali na místa, kam můžete cestovat, a abyste viděli části světa, které jste dosud neviděli, jak se zdá.

Není pravdou, ale zdá se, že ano - opustit ty, o kterých si říkáte:´´S ním jsem se ještě nesetkal.´´ To je pravda. Samozřejmě, že ano. Každý, kdo k vám přijde, je přítel z tohoto nebo jiného života. Neexistují žádné náhody. Voláte ty, kteří mají další kousek moudrosti, o kterou se s vámi mohou podělit. Pokud ji nezachytíte hned, vrátí se k vám.´´Je to opravdu dobré, protože někdy nejsem dost moudrý na to, abych to zachytil hned napoprvé. Líbilo se mi to opakování. Je to v pořádku.´´

Jak jste se dohodli, vrátí se vám to, takže dostanete další příležitost hledat v tom bohatství. Každá situace, každé setkání má v sobě pro vás dar. Někdy je to zcela zřejmé.´´Ach, ten člověk se mi opravdu líbil. Bylo nám spolu tak dobře. Pořád se smějeme.´´ Ale někdy si řeknete:´´Nechci jít a vidět toho člověka. Vždycky je takový mrzutý. Všechno je na dně. Nemám rád tu energii.´´ V některých situacích mají přijít jako učitelé a vtrhnout do vztahu, který se zdá být těžký, a říct:´´Hej, odlehčete!´´. Možná ne těmito slovy, ale přítomností Světla všude, kam přijdete. Vaši spolubratři a sestry Světlo hledají. Chtějí vědět:´´Co je na životě dobrého?´´. Nechtějí to říct možná tímto způsobem, možná mají pocit:´´Udělal jsem v tomto životě pár chyb. Myslel jsem si X, Y a Z, ale možná X, ne Y a určitě ne Z.´´ Každé setkání má v sobě dar. Nebuďte proto příliš rychlí, abyste ho zavřeli. Dovolte mu, aby se stalo tím, čím je, být něco hlubšího. To je to, co se děje, a vždy je. Právě tak si to přinesete, tak si to dáte. Obracíte to nahoru nebo dolů, chcete vědět proč. A pak se to stane.

Ptali jste se někdy proč? Neexistuje nikdo, kdo by chodil po této zemi a v podstatě si neřekl:´´Proč jsem tady? Co mám dělat? Myslel jsem, že tohle bude hřiště. Myslel jsem si, že se prostě inkarnuji a budu se tím bavit. Něco z toho byla zábava. Ale většinou to byl boj.´´ Ale vězte, že je to pravda. Pravdou je, že každé setkání, každá situace má v sobě pro vás dar, když se na ni podíváte s humorem, s lehkým srdcem.

Viděl jsem to u svého milovaného přítele a učitele, ale tohle ne. A pak se ukáže, že v tom vidíte i druhou stránku.´´Byla to fakt sranda. Jsem vážně ráda, že jsem se s tou situací, s tím člověkem atd. setkala´´. Podívejte se na všechny ty zážitky, zkušenosti a situace, kterými prošla Judith až na práh odchodu z fyzického života. A rozhodla se s největší vervou pokračovat v lidském životě. Došla až k těm dveřím, k prahu, a řekla:´´Ne, já tu chci zůstat!´´ A tak se jí to stalo. Podle odborníků byla na cestě, hotovo. Rozhodla se:´´Ještě musím něco udělat. Mám další přátele, se kterými chci komunikovat. S některými přáteli jsem se ještě ani nesetkala. Chci se s nimi setkat. Musí toho být víc.´´

Ti z vás, kteří toto poselství slyšíte a víte, kdo jste, si ho můžete vzít hluboko do svého nitra a vědět, že skutečně máte svůj život vždy pod kontrolou: Jak dlouhý bude, s kým budete komunikovat, jaká obdarování uvidíte. A pokud to neuvidíte napoprvé a zažili jste to, vrátí se to a přehraje se to, abyste dostali šanci podívat se na to jinak. Způsob, jak se na něco podívat a říct si:´´Někde tady musí být láska. Chceš říct, že mám dávat lásku? Aha, já myslel, že je to naopak.´´ A tak se to stane.

A pak přijde to Aha, kdy se rozsvítí světlo.´´Dobře, usměju se skrz to.´´ A pak už se jen usmívám. Budou se divit:´´Čemu se usmívá?´´. Někdy za vámi přijdou:´´Jak z toho můžeš mít radost?´´ No, dokud je v těle dech a život jde kupředu, počítejte s tím, že je všechno dobré. Oslavujte to. Vězte, že skutečně každý den je dar, který si dáváte, i když se cítíte mizerně. Jsou dny, kdy se setkáte buď s událostmi, nebo třeba s jinou osobou, která se zdá být kvůli něčemu opravdu skleslá, a vy cítíte energii, kteroui nechcete. A taky se vám zdá, že je to tak, jak to říkáte. A přesto existuje důvod, poslání, abyste s touto osobou byli šťastní, abyste jí ukázali, že na tváři může být stále úsměv a trocha humoru. Jste v tom velmi dobří, přinášet druhým úsměv.

Vy všichni tady jste léčitelé. To vám bylo řečeno již mnohokrát. Zpočátku jste se na to dívali jako na fyzické uzdravení, což je často vedlejší produkt. Uzdravení ale souvisí s uvědoměním si sebe sama, s velkým´´S´´, a s vědomím, že skutečně tančíte životem, nemusíte bojovat, nemusíte mít vždy pocit, že je to stoupání vzhůru. Někdy jste totiž skutečně na vrcholu hory. Už jste tam byli, znáte ten pocit perspektivy:´´Z tohoto místa vidím navěky!´´. A to jak po fyzické stránce, kterou máte za sebou, tak po stránce duchovní:´´Vidím - i když jen slabě -, kam mě tato cesta vede, kam mě vede tento život. A je to dobré!´´ Jaké překvapení!

Zorganizovali jste si tento život jako dar pro sebe, a stále ještě probíhá proces jeho rozbalování. Takže rozbalujte, užívejte si, buďte v očekávání co dalšího ještě zažijete. Jaký je v tom dar? Jak se mohu o tento dar podělit s ostatními a vykouzlit jim třeba úsměv na tváři nebo alespoň kousek naděje, aby si mohli říct, že je v co doufat, protože pokud máte naději,´´musí být něco, co mi chybí. Proto chci to, co máte vy. Chci mít úsměv na tváři.´´ To je pro vás to pravé.

A vy umíte dávat. Nikdy jste nemuseli dávat jinému. Naději, že existuje slunce. Že to není jen hřmění hromů, blesků: Všechny příhody, které se zdají být těžké. Může existovat i dobro. Může tam být váš přítel, který se na vás usměje. A vy ten úsměv uvidíte a budete vědět, že:´´Vidí mé světlo. Já ho nevidím, ale oni ho vidí.´´ A to je ten nejkrásnější dar ze všech.

Všichni, kdo jste se tak dnes sešli, i ostatní, s nimiž budete komunikovat, pocítíte dar uzdravení, protože je vidíte jako celek. Možná ne v tělesnosti, ale v duchovnosti. Každý život má svůj smysl. Každý život, jak zjišťujete a jak ho prožíváte, je v obdarování, které ožívá. Že vy osobně, jak se vnímáte jako individualita, smíte dávat. To je samo o sobě zázrak.

´´Ješua, chceš říct, že mám co dát, o co se podělit?´´ Samozřejmě, že máš. Všichni máte úsměv. Všichni máte možnost mít knihu vtipů v kapse. A když je všechno těžké, vytáhnete knihu vtipů a řeknete:´´Slyšel jsi tenhle?´´ A z toho vyplyne poučení, prosté, že život je dobrý. Protože byste si nevybrali tělesnost, život, který teď žijete, kdybyste nevěděli, že za tím je důvod a smysl. Přešli byste to, neoslovilo by vás to.

Ale na duchovní úrovni jste věděli, že je v tom podstata štěstí, radosti ducha. A řekli jste si:´´Chci to znovu pocítit.´´ A tak jste si řekli:´´Chci to znovu cítit.´´ Protože jste skutečně prožili životy - to pro vás a váš systém víry není nic nového. Ano, měli jste jiné životy a měli jste životy, které se zdály být nanejvýš zničující. A přesto jste tady, stále žijete, pohybujete se, dýcháte, přemýšlíte a doufáte, že duch překoná všechny lidské deprese. Lidská deprese je čin. Je to druhé dějství hry. Díky Bohu, je to druhé dějství, protože vždycky je tu ještě třetí dějství.

To je závěrečné uvědomění, které říká:´´Bylo to opravdu těžké projít. Myslel jsem si, že se přes to nedostanu. Myslel jsem si, ale jsem tady. A slunce svítí a je šťastné, že mě má u sebe. V tomhle životě musí být něco dobrého.´´ A je!

Máte dar, o který se můžete podělit. Každý z vás má dar, který jste převzali do svého vlastnictví ještě před narozením, a řekli:´´Budu se o to dělit s ostatními, ať už chtějí, nebo ne.´´ Najdou se tací ve sféře vašeho vlivu, kteří řeknou:´´Ta je blázen, věří v dobro života, a podívejte se, co se jí stalo. Osiřela. Měla autonehodu. Stalo se jí X, Y a Z. Kdyby se to stalo mně..´´ A pokračují ve velké dramatizaci, i když vidí úsměv na vaší tváři. Vidíte, že jste v tomto životě vlastně zdraví.´´Cože? Jak může být v tomto životě šťastná? Podívejte se, jak je chudá. Nemá spoustu peněz, fyzicky neschopná. Musí mít hole, aby mohla chodit, a přesto je šťastná. Jak může být šťastná?´´ Člověka to přiměje k zamyšlení, k rozšíření chápání pohledu na život a dary v něm. Nejčastěji dary přicházejí, když je nejméně čekáte. Podíváte se na ně s otázkou:´´Odkud se to vzalo? Teď vidím věci jinak.´´ A tak to je. Už jste si to někdy řekli? Samozřejmě že ano. Protože teď je tu další aspekt, který jste předtím nebrali v úvahu. Vidíte, že to má smysl, účel. O to přece šlo!´´ To je to, o co šlo. Někdy to trvá celý život. Někdy to zabere více než jeden život. Mějte trpělivost. To je jedna z věcí, kterou říkám pořád dokola: Trpělivost, mějte trpělivost. (pozn. v nekonečném vesmíru není kam spěchat, co byste dělali potom)

Trpělivost je vlastnost, která vám dobře poslouží, Dýchej. Měj trpělivost. V podstatě všechno, čemu říkáte realita, dokonce i s malým´´r´´, má v sobě dar radosti. Možná ji budete muset opravdu hledat. Možná budete muset odložit stará učení a říct:´´Aha, tohle vidím jinak. Učili mě, říkali to moji rodiče, říkali to všichni moji přátelé, že X, Y a Z je špatně. A že budu trpět tím, že tomu budu věřit.´´ To je pravda.´´Teď už to vidím jinak.´´ A to je začátek radosti.

Když se rodíte, dokonce i do tělesnosti, přichází s vámi obdarování, dar radosti, celoživotní možnosti radosti. Někdy jste to našli. Někdy vám to přišlo přímo do tváře a vy jste se cítili tak dobře, jindy v tom žádnou radost nevidíte.´´ A pak jste si řekli:´´Tohle se mi líbí. Vždy, v každé situaci je esence radosti. I kdyby to bylo jen to, že se vynoříte k příležitosti, abyste druhému řekli:´´Je to v pořádku. Přejde to.´´ A z vlastní zkušenosti víte, že ano, můžete být v hlubinách zoufalství, v hlubinách myšlenek:´´Na světě není nic dobrého. Nikdo mě nebude mít rád. Nikdy se nic nepovede.´´ A pak přijde někdo, kdo vám řekne:´´Mám tě opravdu rád. Pokaždé, když otevřeš pusu, řekneš nějakou moudrost, která mě povzbudí.´´

Jsi to ty. Je v tobě mnohem víc než to, co máš. Je ve vás mnohem víc, než jste si dosud připouštěli. A to byste řekli:´´Je mi 93 let. Myslím, že už jsem všude byl, udělal vše, viděl všechno. A hodně z toho byl průšvih.´´ Mějte trpělivost. Ve svých 94 letech ožijete.´´Cože?´´ Může to být a bude to pravda, jak to dovolíte. Vyjdete ven a řeknete:´´Život je dobrý. Mám přítele, jsem přítel.´´ A pak se vrátíte do svého života.

Když se z místa´´mám´´ přesunete na místo, kde´´jsem´´, vše nabude nového světla. Už jste to zažili, pocítili jste to. Nikdo neuteče ze života, aniž by poznal světlo, které může být v životě. Nikdo neuteče do temnoty a nezůstane tam navždy. Dobře to slyšte. Vy jste světlo. Své světlo vnášíte do každé situace. A pokud je to s úsměvem na tváři, který říká:´´No, já to jen hraju, já se takhle šťastný ve skutečnosti necítím.´´, tak to je pravda. Hrajte divadlo! Přineste ho dál. Dovolte ostatním, aby pocítili povznesení z úsměvu. Třeba malou humornou historkou. Všichni mě dobře poslouchejte. Udělal jsem to a funguje to.

Mějte příběh, o který se můžete podělit s někým, kdo má možná pocit, že v životě není nic dobrého. Proč stále dýchat? Jsou tací, kteří mají pocit, že už tam byli, udělali tohle, všechno, a žádná radost nepřišla. A ptají se:´´Proč mi bylo před vtělením řečeno, že bude radost a štěstí, když jsem to neviděl.´´ Tady je vaše nápověda. Neviděli jste to. A přitom to bylo všude kolem vás, v příležitosti, po celou dobu. Pokud - už jsme to říkali mnohokrát - chcete-li dar lásky, dejte ho. Chcete-li dar přátelství, dejte ho. Chcete-li vědomí, že život je dobrý, žijte ho. Žijte ho s tímto vědomím:´´Ano, nejsem tu náhodou a nikdo v inkarnaci tu není náhodou.´´Ach ano, Ješuo, nevěděl jsem, o co žádám.´´ A tak jsem se rozhodl, že to udělám. No, zahrajte si na první dějství celé hry. Vezměte na sebe nějakou roli. Vězte, že:´´Dobře, jenom hraju.´´ To je to, co si myslíte, že hrajete. Po nějaké době se to stane druhou přirozeností, a pak první přirozeností. Řeknete si:´´Víš, to je docela sranda. Byl jsem s partou kamarádů, a řekl jsem něco vtipného. Nevěděl jsem, že je to vtipné, ale všichni se začali smát. Pochopil jsem, z čeho vychází, a ano, bylo to humorné.´´ Přijměte to. Buďte k tomu otevření. Žijte život s láskou k životu. Byl to skutečně dar, který jste si dali. Je to dar běhat po polích, vběhnout do první vlny oceánu. Víte, jaký je to pocit? Pokud ne, doporučuji vám, abyste to zkusili. Podívejte se na ten obrovský oceán, je to jako: Panebože. A pak si namočte prsty u nohou, možná až po kolena.´´Ale vždyť mě to převálcuje.´´ A pak si řekneš:´´Je v pořádku, když se to stane, co se stane?´´Sednu si na písek a písek se mi dostane do zadku.´´ Velký problém? Neberte se tak vážně! Hrajte si jako božské svaté dítě, kterým jste.

Vše, co vytvoříte, je tu pro vás, abyste z toho měli radost, věděli, jak kreativní můžete být, a že jste. A pokud se dostanete na místo, kde si řeknete:´´Já jsem to celé vytvořil. Nelíbí se mi to. Jak to změníte?´´ Nevíte, jak to změnit.´´ Na tváři se vám objeví úsměv, a ostatní se budou divit, čemu se usmíváte?´´ Chudí žebráci na ulici nemají střechu nad hlavou. Nevědí, odkud dostanou další jídlo. Jak se mohou usmívat?´´ Vědí, že když se usmějí, je to dar, který mohou dát jinému. Další bude chtít společnost druhého. Úsměv, léčivý dotek, a bude to chtít oplatit. Možná to bude trvat den nebo dva nebo trochu déle v čase, ale vy jste tvůrcem času. Můžete ho urychlit s vědomím, že vy jste ten, kdo tvoří. Jsa podstatou Stvořitele, božského Stvořitele, kterým jste, vezměte to hluboko do svého srdce, vědomí o sobě. Jste prodloužením Stvořitele, jinak byste neměli život. Jste-li prodloužením Stvořitele a vytváříte-li svůj život za pochodu, změňte to! Nasaďte úsměv na tvář a ostatní k vám budou přicházet a divit se:´´Čemu se směješ? Z čeho se máš radovat?´´ A taky se usmívají. Podělte se s nimi o své přátelství. Pokud potřebují jídlo, vezměte je a kupte jim jídlo nebo jim připravte jídlo u vás doma. Jinými slovy:´´Ano, opravdu za to stojíš.

Jste božská lidská bytost.´´ Možná to neřeknete těmito slovy, ale řeknete jim:´´Máš vlastnosti, schopnosti, které potřebujeme.´´ To je pro ně důležité.

´´Já nemám nic, Ješuo.´´´´Nemám nic,´´ - Ano, máš. A najdete něco, za co je pochválíte, abyste je upozornili. Udělali jste to mnohokrát. Všichni jste to udělali mnohokrát. Možná ne tolika slovy. Ale už jste se na někoho jiného podívali a usmáli. A oni se divili:´´Čemu se usmívá? Vždyť tu není nic dobrého.´´ A vy jste se usmáli a něco jste jim řekli, možná položili otázku.´´Proč chce vědět, co si myslím. Nejsem toho hoden, ale ona si myslí, že možná mám odpověď.´´ A tak jste se rozhodli. V tu chvíli jste někomu změnili život. Kamarádka jen potřebovala malé potvrzení, že všechno bude v pořádku.´´ A tak jste jí to dali. Ano, podívali jste se na ni a skutečně jste ji nebo jeho viděli. A viděli jste podstatu možnosti - pravděpodobnosti. A z toho se zrodila skutečnost.

Vy všichni jste kouzelníci, kteří se dívají trochu hlouběji, aby našli podstatu, Kristovu podstatu každého z vás, dobrotu, která jen čeká na sdílení. Všichni jste to udělali. Podívali jste se na přítele, který se zdál trpět a zdálo se, že je na dně. Vědomě, nebo často nevědomě to vyšlo najevo jako pravda. Poukázali na nějaký jejich aspekt, který si možná neuvědomovali nebo nebrali v úvahu jako hodnotný. I úsměv dělá divy., a vy jste to viděli. Jedni přicházejí do vaší přítomnosti a mají pocit:´´Nevím, proč ještě dýchám. Nevím, proč jsem ještě tady.´´ A vy jste se na ně usmáli, a oni si pomysleli:´´Proč se na mě usmívá?´´. Je snad můj zip rozepnutý?´´ nebo nějaká lidská věc. Usmívají se na vás, protože rozpoznávají potenciál hodnoty. Je tam, možná nerozpoznaný. A přesto ji rozpoznáte. Přijdete k nim a začnete se s nimi bavit, usmíváte se. A oni si pomyslí, že vidíte něco, co sami nevidí.´´Proč se se mnou baví? Vždyť za to nestojím. Ale já budu hrát, jako že možná jo.´´ A tak se to stane. Přimějete je hrát, přimějete je, aby se do té role přesunuli. Je to snadné, ta role mi připadá opravdu snadná. Líbí se mi ten prostor, že jsem přítel, že jsem´´s úsměvem na tváři´´ šťastný. Možná si to zopakuji.´´ Byli na cestě, a vy jste řekli:´´Proč nezkusíte tuhle?´´, aniž byste ta slova vyslovili. Protože jste nahlédli hlouběji, abyste viděli hodnotu jejich podstaty.

Každý, koho potkáte, bez ohledu na vnější vzhled, má Kristovu podstatu. Jinak by neměli tělesnost. Neměli by zrození. Tělesnost je ve své podstatě zázrak. Byly o tom provedeny vědecké studie, kolik vajíček může žena vyprodukovat za život? Kolik z nich je pak oplodněno do té míry, že z nich může vzniknout živá forma? Kolik z těchto živých forem se zrodí do živé podstaty, aby se postavily na nohy? Cokoliv, aby si odnesl životní zkušenost. Je to zázrak. A přesto si říkáte:´´No jo.´´ Ale to není pravda.

Právě teď, tento čas, který spolu trávíme, je časem Jednoty. Je to čas poznávání srdce na srdce, podstaty dobra. I kdybyste si při vstupu do dveří této místnosti říkali:´´Jsem na 99 % dobrý´´, je tu část mého já, která neví úplně všechno. Ale hraju dobré divadlo. Chovám se, jako bych to snad věděl. A když nevím, řeknu:´´No, já vím, jak to zjistit.´´ To je dobrý, dobrý způsob, jak dělat věci. Když to nevíte, zjistím to za vás. To je cenné. Jinými slovy, nezastavili jste se. Neprošli jste po cestě a pak´´Aha, dál už jít nemůžu´´. Umožnili jste sobě i ostatním otevřít se, abyste viděli, že skutečně život pokračuje. Ať už s tělesností, nebo s Duchem, stále žijete.´´

Aha, to jsem nevěděl. Myslel jsem si, že když tělesnost zemře, je to můj konec.´´´´To je pravda. Mám pro vás novinku, hráli jste víc, než si myslíte, jako podstata, možná duch, který přišel do domu jako silný vítr a změnil všechno v místnosti. chtěli jste poznat svou sílu. A tak jste si zahráli. Hrajte dál. Tělu to dělá dobře. A také podstatě.

Nyní, milovaní, bylo mi velkou radostí setkat se s vámi tímto způsobem, abych si mohl hrát s myšlenkami myslí a přenést je na místo srdce, které ví, že JÁ JSEM láska, JÁ JSEM radost, JÁ JSEM přátelství. JÁ JSEM. A těším se z toho, jak to prožívám navenek. Prožívejte každý den, jako by to byl dar pro vás. Protože je.

Jedni z vás někdy dojdou na místo, kde je možnost pokračovat, jak tomu říkáte, vystoupit z tělesnosti. Má milovaná přítelkyně a učitelka řekla:´´ Ne, ještě ne. Ještě musím udělat více věcí, které chci přivést do fyzického projevu.´´ A vaše slovo je zákon.

Q: Páni, Ješuo, nevěděla jsem, že jsem tak mocná.

A: To je pravda. Vaše slovo, vaše rozhodnutí, vaše poznání životní podstaty je mocné. Jste ve vedení.

Q: Myslela jsem si, že to mají na starosti malé kousky ne-zdraví v mém těle.

A: Jje to naopak: Vy jste za ně zodpovědní. Pokud se nechcete podřídit tomu, co se zdá být určením této cesty, povstaňte. Jste esencí Boha, Bohyně, Všeho, co je. Jste podstatou Boha, Bohyně, Všeho, co jest, jinak byste nebyli. Vezměte si to k srdci. Žijte život!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/21/yeshua-the-christ-of-you/

Zpět