4518 Jsou kanadské lesní požáry způsobeny energetickými zbraněmi? Stojí za tím ̎UFO Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2023-06-08

Jsou kanadské lesní požáry způsobeny energetickými zbraněmi? Stojí za tím ̎UFO ̎? Brian Shillhavy

Video, které zveřejnil Greg Reese ukazuje dramatické satelitní záběry, které naznačují, že požáry v Kanadě, které zasáhly více než 100 milionů lidí v 18 státech USA a kvůli hustému kouři uzavřely velká letiště, vznikly téměř současně.

Zde je video:
Craig Mason: https://www.youtube.com/watch?v=zKUkZ2oOFF0&pp=ygUcYWxsIG9mIHMuIHF1ZWJlayBjYW5hZGEganVzdA%3D%3D
s komentářem v článku.
To vyvolává otázku: Vstupujeme do nové fáze zbraní hromadného ničení, které jsou založeny na energii?

Tyto otázky jsme si kladli i na začátku letošního roku, v únoru, v souvislosti se smrtícími zemětřeseními, která zasáhla Turecko a Sýrii. Tato zemětřesení neměla žádné epicentrum a předcházely jim záběry natočené lidmi na zemi, na kterých byla vidět podivná světla a objekty nad hlavou. Vytvořil jsem video na Bitchute a které poukazuje na některé důkazy, že zemětřesení mohou být způsobena energetickými zbraněmi. V době, kdy se to stalo, došlo k údajnému pozorování UFO, což mě vedlo k položení otázky: Připravují tato pozorování UFO veřejnost na další vojenské nasazení energetických zbraní hromadného ničení, které pak bude svedeno na ̎invazi mimozemšťanů ̎? A podobně jako se UFO objevilo ve zprávách v únoru, je tu dnes opět. Dominuje zpravodajskému cyklu tohoto týdne, a to jak v korporátních, tak v alternativních zpravodajských médiích, přičemž je hlavním příběhem, který Tucker Carlson uvedl v novém pořadu na Twitteru, který se včera stal virálním. Carlson si pak vzal na paškál média za to, že ignorovala včerejší ̎bombu tisíciletí ̎, v níž vládní whistleblower odhalil, že plavidla vyvinutá nelidskou inteligencí získaly vlády po celém světě v 80letém závodě o zpětné inženýrství materiálů pro geopolitické výhody. Náhoda, nebo vojenská propaganda připravující veřejnost na to, co přijde příště?

Zde je pohled Jordana Schachtla na příběh UFO: Červená vlajka: Důkazy o UFO nikdy neviděl a všechny jeho zdroje jsou anonymní. Nulové důkazy. Nula neanonymních zdrojů. Nulová důvěryhodnost. Dlouholetý vládní zaměstnanec a novopečený ̎whistleblower ̎ tvrdí, že předložil Kongresu důkazy o tom, že vláda Spojených států má v držení několik ̎nelidských ̎ vesmírných lodí. Toto šokující tvrzení, které předal David Grusch, dobře hodnocený bývalý člen Národní geoprostorové zpravodajské agentury, rozhodně vyvolává vlny v médiích. Tvrzení se dokonce dostalo do prvního dílu nového pořadu neocenitelného Tuckera Carlsona na Twitteru. V redakci The Dossier dáváme přednost ověřování informací a nevěříme zdrojům na základě jejich životopisu, ať už se zdá jakkoli působivý. Pokud se pozorně začtete do první reportáže o tvrzeních pana Grusche, která se objevila na UFO-friendly webu The Debrief, bystré investigativní oko si všimne flagrantního problému.

Grusch přiznal, že neviděl ani žádné fotografie důkazů, natož aby byl v přítomnosti údajných objektů. Jeho pečlivě vypracované vyprávění je založeno na ̎rozsáhlých rozhovorech s vysoce postavenými zpravodajskými úředníky, z nichž někteří jsou přímo zapojeni do programu ̎, uvedl The Debrief. Stručně řečeno, spoléhá se na jiné lidi. To je hlavní, spalující žhavá červená vlajka, a to z několika důvodů. K tomu se přidává další problém. Tito ̎vysoce postavení zpravodajští činitelé ̎ jsou nejmenovaní a chránění anonymitou, takže až se nejnovější mimozemské šílenství provalí, nebude z toho vyvozena žádná odpovědnost. Kdo jsou skutečné osoby, které údajnou vesmírnou loď viděly? Proč se nepřihlásili? Co jim brání v tom, aby tato UFO světu odhalili? Grusch se postavil do pozice, kdy za informace, které tvrdí, že odhaluje, nenese vůbec žádnou odpovědnost. Nulové důkazy. Nula neanonymních zdrojů. Nulová důvěryhodnost. V našem případě si odpočineme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/08/are-canadian-wildfires-caused-by-energy-weapons-are-ufos-behind-this/

Zpět