4512 Naše cesta do nového světa Aluna Joy

[ Ezoterika ] 2023-06-14

Od úplňku 3. června jsme vstoupili do velmi silné detoxikační energie. Nemám na mysli fyzický detox. Mám na mysli emocionální a doslovný detox našeho kolektivního vědomí. Jsme v zrcadlové síni a nemůžeme uniknout tváří v tvář všem iluzím, které jsou stále v naší kolektivní matrici systémů víry. Mohlo by se zdát, že neděláme vůbec žádný pokrok. Ve skutečnosti to může mít pocit, že ztrácíme půdu pod nohama a plácáme se. Můžeme se dokonce ptát, jestli to zvládneme. Zvládneme to. . . právě děláme nezbytnou základní práci pro naši budoucnost, jak mi řekli Starší z hvězd, protože nás mohou tentokrát pouze sledovat. Také jsme měli sluneční erupci třídy X, Mount Haleakala na Havaji začala znovu narušovat a spouštět srdeční pumpu pro hlavní ley linie a také jsme vstoupili do 2. pulzu portál vzestupu supernovy.

Přihlásili jsme se k tomuto posunu věku a zároveň jsme si zachovali náš lidský skafandr. Přihlásili jsme se ke vstupu do tohoto nového světa zcela se zavázanýma očima. Tentokrát to cítíme spíše jako ultimátní únikovou místnost. Pracujeme na tom, abychom unikli ze starého světa, abychom vstoupili do toho, který se nyní vynořuje. Všichni cítíme, že tento nový svět existuje. Kdyby tam nebyl, už bychom to všichni vzdali, nebo bychom s hledáním vůbec nezačali. Už jen to, že ve vší té nejistotě se snažíme jít vpřed, je důkazem toho, že nás všechny čeká něco nového. Naše vize a záměry jsou silné a neotřesitelné jakoukoli vnější silou na Zemi.

Nevědomky a bohužel, zatímco spíme, spousta naší energie je vytlačována do brnění proti této nové příchozí, ale neznámé energii. Cokoli, co je neobvyklé, nebo považované za abnormální pro náš lidský skafandr, bude považováno za vnější hrozbu, ať už je nebo není. Pokud nejsme nadvědomí, máme velmi malou kontrolu nad tím, co autopilot našeho těla dělá, když spíme. Snadno se můžeme probudit unavení, zmatení a obrácení vzhůru nohama, nebo se nám nemusí spát vůbec dobře.
Všichni už máme své dobře zásobené duchovní sady nástrojů. Ale zde je několik rychlých návrhů, které vám pomohou trénovat vaše vědomí, abyste byli otevření novým frekvencím.

Před spaním je užitečné mluvit se svým tělem, jako by to bylo vystrašené dítě, protože je. Řekněte svému tělu, že je v bezpečí, je zdravé, je silné. Také je užitečné usnout s vaším kontrolním seznamem vděčnosti, který vám běží hlavou. Už jen tím, že máte střechu nad hlavou, jídlo na stole a způsob, jak číst tento příspěvek, jste ve srovnání s celým lidstvem nesmírně privilegovaná lidská bytost. Ráda sedím se vzpomínkou na oblíbené posvátné místo, které ve mně vyvolalo pocit slávy. Také technika EFT pro uvolnění uvízlé energie v těle je užitečná. Pomoci může také přehrávání vysokofrekvenční hudby s trochou meditace, než zavřete oči. Mám ráda hudbu 528 hertzů. Tento typ hudby můžete snadno najít na YouTube a Spotify. Najděte si takový, který vám vyhovuje.

Během našeho bdění začíná být bolestně jasné, jaké hry hrajeme sami se sebou a jaké hry hrají ostatní, aby se nás ̎pokusili ̎ ovládat. Věnujte těmto věcem pozornost a poučte se z nich. Pokud si je pamatujeme a cítíme je, léčíme je. Naše fantazie a sny, které nejsou založeny na budoucí realitě, se začnou vytrácet a začne stoupat skutečná realita toho, kdo jsme a co tu děláme. Mějte na paměti, že to, kvůli čemu jsme zde, by se právě teď mohlo zdát spíše jako fantazie než realita. Ale bylo mi znovu a znovu opakováno, že náš budoucí svět by mohl být úplným a úplným překvapením, a to je pravděpodobnější případ, než ne.

Pro ryze altruistické nebo důrazné lidi mohou být bolestně jasné lži, o kterých jsme mluvili, abychom nezůstali v situacích, které nejsou zdravé, stejně jako místa, kde jsme se nemilovali nebo si nevážili tolik, kolik si ceníme ostatní. Učíme se mít pevnější hranice. To není akt ochrany, je to akt sebelásky.
Ničení je hlučné! Tento čas by mohl být ohromující a duševně hlučný, protože chaos v kolektivním vědomí umírá starým způsobům a nechává volný prostor pro ty nové, aby se současně zvedly.
Začínáme splývat s novými frekvencemi nové Země. . . právě teď! Protože jsme nikdy předtím tuto energii nebo frekvenci nezažili, je pro nás téměř nemožné ji vidět nebo porozumět tomu, co to je, nebo co s ní máme dělat. Jsme jako novorozené dítě, které se právě zapsalo do třídy na vysoké škole. V tuto chvíli má mnoho z nás pocit, že sotva šlapeme ve vodě. Ale jsou i úžasné brilantní momenty intenzivní jasnosti. Jaké jsou tyto časy požehnáním. V kolísání mezi těmito dvěma extrémy je těžké se zorientovat a může to zahýbat s naším sebevědomím a sebeúctou. Ale také nás to podněcuje k tomu, abychom tvrději pracovali a byli pilnější a vědomější.

Únava duše je na historickém maximu. Uvolněte se, odpočívejte, hydratujte a cokoli, co vám může usnadnit cestu, je v pořádku! Můžeme kolísat mezi zdravou stravou a flámem na zmrzlině, meditací jako šílení a flámováním na Netflixu. Být co nejvíce v přírodě, nebo dřímat uvnitř jako poustevník. Jediný důvod, proč si myslíte, že jeden je lepší než druhý, je váš úsudek a váš systém přesvědčení. Mějte na paměti, že toto je velmi zjednodušený příklad nedualistického myšlení, které je extrémně složité, ale neuvěřitelně jednoduché, pokud se prostě odevzdáme a důvěřujeme proudu života. Pamatujte, že pokud jste v tomto čase v lidském skafandru, ať se vám to líbí nebo ne, jste v procesu vzestupu. Nechybí vám loď, abych tak řekla. Přijmeme-li tuto pasáž s božskou milostí, učiní z cesty spíše dobrodružství než prokletí.

Když konečně přestaneme ̎nevědomě ̎ bojovat s novými frekvencemi, které se v tuto chvíli cítí jako cizí vetřelci do našeho původního 3D těla, bude to jednodušší. Jedinou cestou ven je hluboké odevzdání se a úplné osvobození falešného ega do světla. Toto je postupný proces. Každý člověk objeví kroky, které musí udělat. Každý krok bude jedinečný. Nikdy jsme neměli být všichni stejní, jak by si společnost přála, abychom byli: úhlední, upravení a předvídatelní. Všichni jsme zcela jedinečné lidské bytosti s různým zaměřením a cestami. Když všichni žijeme ze svého pravého autentického já, právě tehdy začneme vědět, jak bude tato nová země vypadat. Společně se všemi našimi jedinečnými kousky vytvoříme skvělý obraz, poznání, cestu, cestu do tohoto nového světa.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/14/our-path-to-a-new-world/

Zpět