450 Federace světla Blossom Goodchild

[ Ezoterika ] 2020-08-16

Ahoj světelé bytosti,
Mluvíme spolu téměř 15 let. Věřím, že jste nás od začátku vedly do těchto časů a pomáhaly nám to pochopit. Jsme za to velmi vděční.

Vítejte, Blossom. Opravdu jsme během našich rozhovorů prošli mnoha cestami, které vás připravují na to, co leží před námi. Na Světlo vychází stále více "zjevení", která váš mainstreem překvapí. Je to více na linii "úplného obrácení", na rozdíl od jemného kropení těch, kteří hluboce spí. Ne nadarmo je to nazýváno VELKÉ PROBUZENÍ. Když mluvíme o Božském načasování a Božském zásahu ... musí to být přesně. Dříve nebo později by nebylo správně. Proto to trvalo tak dlouho. Teď je božské probuzení, protože je ve správném zarovnání, aby to všechno zapadlo na místo.

Mnozí z vás cítí, že čekáte na další "odhalení", že? Řekli jsme, že bude obrovské oznámení, které vás zavede do dalšího úplného zablokování. Přichází, a pokud jde o sladění, brzy bude u vás. Brzy může být za šest měsíců, ale s tím bychom nesouhlasili. Věci jsou nyní velmi blízko uvolnění. Když je tomu tak, musí začít probleskovat, a jakmile si člověk více zvykne na Světlo, oči se otevřou do mnohem širší perspektivy. Oznámení vyšle tolik informací, že zmate i ty, kteří cítí, že mají věci pod kontrolou.

NEJVĚTŠÍ ZMĚNA V HISTORII ... postupné kroky až k tak neuvěřitelnému mistrovství, něco takového se nestane přes noc. Lidé, kteří již mají všechno na svém místě a připravují cestu, a kterým říkáme Dobří hoši, jsou si naprosto jisti, že to všechno dopadne pozitivně. Nejde o otázku, že to nebude fungovat, protože všechno je na takovém stupni mistrovství, jak říkáme nejvyšší inteligence, pokud jde o "manévrovací" schopnosti, že to nemůže selhat. Ti, kteří zůstávají ve tmě, kteří se rozhodli žít a jít touto cestou, o tom po pravdě věděli?

LÁSKA VÍTĚZÍ.
Věděli, že tentokrát to přijde, a přesto se hodně snažili, aby tomu zabránili. Přesto, nic není slavnější, vítěznější, než LÁSKA. Vede vás k domovu a radostným životům, protože byla navržena tak, aby byla nejvyšší cestou.

Probíhá "sklizeň". Mnoho z toho souvisí s temnými. To, o čem jsme hovořili, znamenalo, že "dobří hoši" "sklízí" co je připraveno k distribuci. Mluvíme o mnoha svazcích ... všechny obsahují jejich individuální "službu" nebo "odhalení". Co se týká změny ve finančních systémech, je to připravené. Dáváme vám vodítka. Přesto bychom navrhli vyčkat a uvidíte.. O této záležitosti se hodně spekuluje. Některé spekulace jsou navrženy tak, aby vás dovedly mimo trať. Doporučujeme, abyste měli veškerou víru, že zažijete "spravedlnost", která bude platit pro všechny. Sdílení kde nikdo není zapomenut.

Hodně toho všeho, co je připraveno odstartovat, je na místě. To však neznamená, že to bude dřív, než bude na místě VŠECHNO. Nebude a nemůže to být ...
Nepochybujte o tomto "převzetí". Nemůžeme stanovit priority a "pořadí událostí", ve kterém bude velké odhalení distribuováno. Je toho tolik, pokud bychom tak měli učinit, stanovilo by to plány určitým způsobem nebo by to mělo potenciál.

Bude druhé globální uzamčení. Přesto to bude jinak koordinováno, a ačkoli tento háv nebude tak široce přijímán, bude zahrnovat i další "nepravdy", díky nimž se budou lidé, kteří již mají strach, cítit hůř. Ostatní, kteří "rozumějí", to jednoduše uvidí jako "bezcenné". Vězte však, že to slouží účelu. Až nastane, bude mnoho odhaleno. Mnozí budou na správném místě, aby dostali to, co bude nabídnuto. Nenarušili bychom vaši inteligenci, ani za ni nepřijali zásluhu. Nechceme, abyste přecenili význam akce. Můžete cítit, jak moc se to děje přímo pod vaším nosem ... nejjednodušší a nejvýhodnější cesta k cílové čáře je brát to jako hru. Nikdy jsme to nezakrývali. Neříkáme, abyste se smáli. Jsme daleko od toho. Navrhujeme však, abyste do této hry vnesli světlo, protože to je vaše role.

Velké duše, představte si laskavý kruh okolo všech dětí. Přišli jste sem odstranit temnotu a vrátit všechny krásné duše zpět do jejich středu. Vizualizujte si oslavu, až bude vše skončeno díky vám.

Nejsme připojeni k žádnému jménu. Mnozí se označují jako "Galaktická federace světla", my nikdy nepoužíváme slovo "galaktický". Galaktická federace je "obrovská organizace", které jsme všichni součástí. Nejsme znepokojeni štítky nebo jmény, které nám duše zvolí. Soustředíme se pouze na to, aby naše zprávy byly přijímány a pochopeny, a že pomáhají lidstvu a vaší planetě Zemi. Nazývejte nás, jak se vám líbí. Říkáme, že jsme "dozorci dozorců". Přemýšlejte o tom a zjistěte, co vám říká vaše srdce.

Zdroj: https://sananda.website/the-federation-of-light-via-blossom-goodchild-august-16-2020/

Zpět