45 Rozhovor s Dhor Káal´el Plejády/ Taygeta Cosmic agency

[ UFO ] 2019-12-23

Zdravím, jsem Gosha z kosmické agentury.

V mimořádném rozhovoru bude mluvit Dhor Káal´el, který je pilotem Titanu. Několikrát mluvil španělsky s Robertem, a anglicky s Dalem Harderem z Ohia.

Jak začal mluvit s Dalem?

Dhor byl ve své lodi, když nás kontaktoval. Jeho loď je schopná se maskovat jako běžné komerční lodě. Používají transpondér, takže jsou zcela zaměnitelní s komerčními kosmickými loděmi. Korzoval po obloze ve výšce 35 km na své trase. Nejprve nás kontaktoval pomocí zvuku. Slyšeli jsme vrzání lodi a turbín, které se používají v tomto konkrétním typu plavidla. Probírali jsme různé ovládací prvky a to, co pozoruje. Po dvou letech písemné konverzace jsem slyšel i jeho hlas. Dal mi lepší představu o tom, jaká je osobnost. Jakkoli je velmi silný, máte pocit druhu člověka, který je přesto velmi soucitný a laskavý.

Dříve jsme hodně diskutovali o plavidlech a způsobu, jakým létají a technických informacích. Jako dva piloti jsme měli hodně o čem diskutovat. Sám je z pilotování své lodi hodně nadšený takže rád mluví na technické úrovni. Je rozený pilot. Před pár dny začal mluvit o tom, jak je neuvěřitelné, když skutečně startuje. Nadšeně detailně popisoval celý proces zapínání motorů a spuštění celého stroje, a jak se připravuje na výstup z hangáru. Tyto plavidla krátkého dosahu používají turbínový systém, který je mnohem vyspělejší, než tryskový motor. Jejich pohonné systémy jsou vyrobeny pro lety v atmosféře. Mohou mít různé způsoby pohonu. Je to téměř podobné některým sci-fi filmům, kde se loď vypouští z doku. Vtáhl nás do skutečnosti, jako bychom mu stáli za zády.

Cítím, že je to velmi silný člověk a velký chlap" dobře, očividně to není člověk, ale velmi podobný Ale cítíš silnou bytost, a přesto má soucit, vzrušení, a dobrý smysl pro humor. Náš humor oni chápou. Je to úžasná osoba, se kterou byste se opravdu chtěli setkat, a přesto velmi silný, velmi rozhodný, velmi zajímavý mix. Velmi čistý a bezelstný, dobrosrdečný člověk, velmi ochranitelský k těm, které miluje. Není v něm nic kontaminovaného. Řekl bych, že jeho ochrana se vztahuje i na nás. Opravdu mám pocit, že na nás dávají pozor. Je vzrušující být toho součástí a vědět, že je to moje rodina, tvoje rodina, která je prostě úžasná.

Děkuji ti, Káalel, byl jsi velmi statečný. Děkujeme ti za to, že jsi nám dal větší sílu, jsme tví přátelé a nejen kontakty ze Země.

Káalel, jak jsi starý v pozemských letech?

Nevím, jak odpovědět na tuto otázku z tvé perspektivy. Mám ještě menší chronologickou kontrolu mého věku než Swaruu. Vypadám na 21 až 25 let, ale ve skutečnosti jsem starý několik tisíc let. 10 000. Vím, že to není politicky korektní odpověď. Je to suma toho, co jsem prožil. Sečteno přes časové skoky. Není možné to spočítat. Je to stejný problém jako u Swaruu.

Nemám žádná čísla ani měření jako referenční, ale nosím lehké boty s šedými podrážkami, vysoké asi 32 centimetrů s tkaničkami. Nosím černé kalhoty z tlustého plátna, ale jsou pohodlné Mám košile stejné barvy s šedým tričkem uvnitř. Košile je součástí uniformy, se znakem Plejád na pravém rameni a znakem přesýpacích hodin vlevo (znak časových pilotů). Přede mnou stojí anděl Susy v košili s dlouhými rukávy se dvěma knoflíky na rukávech a suchým zipem vpředu. Jsou také jednodílné uniformy. Mám tmavé blond dlouhé vlnité vlasy, přibližně 10 centimetrů pod ramena. Mám velmi objemné huňaté obočí, velké čelo, rovný nos, krátké vousy se zrzavým nádechem. Moje výška je 198 centimetrů, s botami 2 metry. Vážím 95 kilogramů.

Náš znak je 9 hvězd na černém pozadí a hvězdy na elektrické modré s tenkými kříži dlouhých čar, jako u Taygery. Znak je vyroben z vyroben látky, ale existují i hologramy. Když neděláme nic oficiálního nebo neprobíhají operace, můžeme se oblékat, jak si přejeme. 9 hvězd je sedm sester a rodiče. Sterope, Merope, Electra, Maya, Taygeta, Celeano a Alcyon, rodiče Atlas a Pleione. Praktikujeme obecnou atletiku, rozvíjí tělo na maximum. Běhání, maratóny, vzpírání a lezení, bojová umění, jako kenjutsu. A závody malých lodí do 10 metrů, které si postaví sami piloti. Baví nás studovat, touha překonat se ve všech aspektech vyplňuje téměř celý náš čas studiem a rozšiřováním znalostí. Je to naše zábava. Občas se setkáváme s přáteli a rodinou. Kombinujeme studium a osobní pokrok se zábavou.

Trávím hodně času absorpcí všech možných informací o čemkoli. Čtu, pracuji na holografickém počítači, abych se něco naučil, také trávím spoustu času přemýšlet o technologických návrzích a jak zlepšit již existující mechanismy s ohledem na strojírenství.

Moje práce je stejná jako ta Swaruu. Příprava obyvatelstva na úplné stažení umělé 3D matrice. Chceme vás připravit tak, abyste už nebyli závislí na externích průvodcích, abyste pochopili, že jste to vy sami, koho tak dlouho duchovně hledáte. Stejně jako Swaruu neupřednostňuji žádné znalosti nebo předmět, vše navzájem souvisí.

Někteří muži na Zemi jsou zmateni ve své mužské identitě. Jsou programováni, že jsou vadné ženy, že být mužem způsobuje problém, nebo že to je sociální problém. Pletou si být silný a být brutální. Muži ztrácí koncept silného ochránce, který ví, kým je, a přijímá se. V rámci depopulační agendy byly vyzdvihovány ženské vlastnosti a muži byli představováni jen jako šikanující vojáci, nebo slaboši. Nemůžete jedno z pohlaví diskvalifikovat. Matriarchální společnost neznamená diskvalifikaci mužů. Máme své místo. Dokonce díky tomu je snazší se cítit ženou. Silný kontrast posiluje identitu. I ženy mají svou jasnou genderovou identitu.

Na Zemi je hodně estrogenu. Myslím to pozitivně. Ženy jsou skvělými vůdci. Umožňují nám mužům zaměřit se na důležitější věci, než je politika. Ženské vlastnosti obsahují úžasné komunikační dovednosti. Oproti Zemi mi moje role zde umožňuje rozvíjet mou osobnost a jasně vymezit mou osobní identitu. Rozšiřuji své znalosti bez omezování politickým tlacháním, které přichází s rolí velitele.

Nebereme to tak, že nám přikazují, spíše máme pocit, že ženy nás zbavily odpovědnosti, protože jsou to ony, kdo z větší části mají na starosti všechno. Pokud si přeji velitelskou roli, jsem přijímán jako rovný. Cítím absolutní svobodu jako pilot stíhací lodi. Pomáhám pozitivně ovlivnit mnoho lidí.

Klíčem je nebýt připoután k systémům víry. Vše je rovnocenné. Různé teorie nebo informace mohou být v rozporu s naším vědomím. Je nutné zahodit myšlenky ve prospěch lepších, naučit se nezáviset na vnějším ověřování, ale věřit vlastnímu úsudku. Naučil jsem se respektovat a porozumět vašim názorům. Chápu, že ne všichni dokážou pochopit složitější aspekty vzestupu vědomí. Nerozumím vašemu vyjednávání a boji mezi sebou. Tyto druhy konfliktů ukazují na velkou vnitřní nejistotu. Vojenské řešení je přesně to, co chtějí vaši regresivní vládci. Krůček za krůčkem přichází probuzení, lidstvo si určuje svou rychlost vzestupu. Na vojenském poli stále zbývá mnoho práce při kontrole regresivistů, kteří se invazivním způsobem snaží bránit vzestupu lidstva. Neexistuje žádná izolovaná mírová varianta, jedná se o koordinovanou vojenskou akci s cílem chránit obyvatelstvo. Je to obranná vojenská operace a každý voják ví, že obranné scénáře patří mezi nejobtížnější.

Na Taygetu se můžete inkarnovat ze Země, pokud budete kompatibilní ve frekvencích. Jak vysvětlila Swaruu, vše je o frekvencích. S přelidněním problém nebude, protože Taygeta má negativní úroveň porodnosti, budete vítáni. Problémy nelze řešit izolovaným omezeným myšlením. Vyřeší se jako jeden celek, jak budete postupně probouzet vědomí. Ke změně mentality dojde automaticky, jakmile pochopíte, proč došlo k omezení myšlení. Být si vědom problému je dobrý začátek, ale vše se musí řešit současně. Posun vpřed je chápání reality v každém směru. Ženy ze Země se od žen z Taygety mentálně odlišují. Pozemské ženy jsou také pod mentální kontrolou. Jsou hodně ve spěchu kvůli biologickým hodinám. Ženy na Taygetě se zaměřují hlavně na jejich respekt. Mentalita pozemských žen je hodně o spěchu ve všem, ale reálně není až tak moc odlišná od mužské. Ženy Taygety se dokáží velmi soustředit, jasně a přesně myslet, pozemské ženy jsou velmi nesoustředěné, což se přidává ke všem dalším problémům na Zemi- Je to pochopitelné a vyřeší se to. V komunikaci jsou pozemské ženy mnohem lepší, než muži.

Taygetští muži jsou rozhodně výraznější co se týče pocitů a jak je projevit zejména vůči ženě, kterou miluje. Na Zemi jsou pocity a emoce vnímány jako něco, co není maskulinní. Proto jsou vnímány jako slabost. Na Taygetě jsou emoce neoddělitelnou částí bytosti. Chápeme, odkud emoce přichází, co je způsobuje, takže je udržujeme v harmonii. Jsou součástí naší síly, která nás definuje jako muže. Na Zemi se mi líbí instrumentální hudba, klasická hudba a také silná hudba nebo hudba k tanci. Stejná jakou má ráda Anéeka a Swaruu. Ale mluvím jen za sebe.

Na lidech se mi líbí, že navzdory všemu špatnému se posunujete dopředu. Vždy najdete důvod, proč se zasmát, a to i v těch nejjednodušších věcech. Z toho, co leží na zemi, jste schopni vytvořit úžasné věci. Umění z odpadu a muzika všeho druhu. A i v nejhorších momentech kráčíte vpřed s vnitřním pocitem, že existuje něco dalšího, co zatím nevidíte, a to i v těžké nemoci a chudobě. Obdivuji vaši vnitřní sílu.

Inkarnoval ses někdy na Zemi?

Záleží na definici inkarnace. Správná odpověď je NE, ale žil jsem na Zemi více než jedenkrát a brali mě jako člověka. Žil jsem na Zemi na různých místech, ale nikdy jsem se neinkarnoval. Žil jsem na Zemi, abych vše lépe pochopil zdola, čelil stejnému, jako vy, i když jen omezeně.

Je možné se s vámi spojit?

Je trochu těžké na to odpovědět. Máme zde asi 10 lidí, kteří mluví lidským jazykem Prostě není možné odpovídat všem. Studujeme kontakty ze všech dob. Nemůžeme být ve stálém kontaktu, čelíme problému nedostatku osob.

Jak se lze stát vaším pilotem?

V kostce kromě dobrého zdravotního stavu musíte mít smysl pro orientaci, prostorové chápání. Mám na mysli prostor, nejen vesmír. Docela pokročilé matematické dovednosti, díky kterým dokážete porozumět hvězdným mapám podle vzdáleností a podle frekvencí. Dále mechanické a inženýrské dovednosti, znalosti v oblasti astrofyziky, vysokou etickou hodnotu, schopnou svou vlastní etiku prolomit, pokud je to nezbytné. Znalosti xenolingvistiky a mnoharasové politiky. Pokročilé znalosti planetární a prostorové historie a dalších ras a jejich historických vztahů. Vysoké znalosti v oblasti elektřiny a elektroniky, silného ducha pracovat pod velkým tlakem a proti všemu. Jako stíhací pilot pracujete většinou samostatně nebo v malém počtu, což znamená, že při jakémkoli poškození lodi bychom měli být schopni vše opravit sami. Také znalosti duplikování dílů. A přijmout odpovědnost za reprezentaci celé společnosti, většinou sám.

To, jak budou ostatní přijímat moji rasu a druh častokrát závisí jen a jen na mě. Musím mit vnitřní sílu věřit, že má rozhodnutí jsou vhodná, když vše závisí na pouze na mě. A být schopen pracovat samostatně po dlouhou dobu v malých plavidlech, znát, jak přežít na planetách daleko od mé, přijmout velké riziko a s největší pravděpodobností se nikdy nevrátit domů.

Nesčetněkrát jsem bojoval loď proti lodi. Mojí nejoblíbenější je loď třídy Suzy. Jsou malé, ale ne moc, jsou rychlé a obratné a tvar je obzvláště krásný. Se špičkovými technologiemi, které zatím naší nejlepší inženýři nepřekonali, vybavené silou, kterou by chtěl každý. Jsou spolehlivé, velmi odolné a jejich umělá inteligence je také kus umění. Jsou silně vyzbrojeny, nízkoúdržbové. Koncept vašeho filmu Hvězdné války je nudné, extrémně základní spiknutí. Představují orionské války, které stále probíhají.

Invaze absolutistické monarchie, Draco reptiliánů, kteří chtějí svou říši a zákony vnutit jiným rasám, které jsou samy o sobě slabé, ale přežily díky rozvinutému intelektu. Koncept lodí neustále pendlujících mezi planetami a soukromými loděmi, zabývajících se vlastními záležitostmi, je naprosto skutečný. Koncept galaktické ekonomiky je nepravdivý Můžete ale vidět pojetí síly s pozitivními a temnými stránkami, což je pravda. Koncept spojenectví rebelů napříč planetami, aby čelili útočníkům je možný ve všech ohledech. Skutečně existující D?Jedi jsou odborníci na více věcí. Pracují většinou samostatně s velkým osobním rizikem, pouze na základě etických konceptů a víry, že vždy budou vědět, co dělat. V mnoha případech obětují svou budoucnost a své životy. Svědčí o tom, že Lucas ví mnohem více o tom, co se děje, než se zdá.

Při přechodu z nadsvětelné rychlosti na rychlost světla cítíte okamžitý plný výkon motorů, následovaný pocitem velké akcelerace. Lze to kompenzovat nastavením vnitřních setrvačníků naplno. Vně na okamžik vidíte, jak se světlo všech hvězd najednou posune zpět následované tmou. Při nadsvětelné rychlosti můžete občas vidět jasné záblesky, které ubíhají dozadu. Když klesáte z rychlosti světla, slyšíte, že klesají otáčky motoru. A pokud vnitřní setrvačníky nejsou na maximu, pociťujete náhlé zpomalení, které je následované světelnými záblesky ubíhajícími dozadu. A na místech odpovídajících záblesku se znovu objevují hvězdy, jak je znáte. Následuje oznámení umělé inteligence o poloze lodě ve vektorové frekvenční mapě a rychlost. Následuje informace o blízkosti jiných lodí v oblasti. Jen pro objasnění. Záblesky světla při nadsvětelné rychlosti nejsou hvězdy, nebo externí světla. Loď nemá nic společného s vnějškem nebo prostorem. Jsou to elektrostatické náboje mezi trupem a vysoce energetickými toroidy. Hvězdy vypadají jako čáry ubíhající dozadu jen na začátku akcelerace a těsně před opuštěním této rychlosti.

A protože jsou to jen lodě, občas spadnou. Někdy spadnou, protože jsou zasaženy zbraněmi se skalární energií, která využívá proměnlivé frekvence energií. Tím zmate senzory, které informují o gravitační průtokové rychlosti mimo loď. Počítač provede potřebné výpočty pro motory ke zrušení gravitace, což má za následek ztrátu podpory a náraz na povrch. Taygeta má nejen antigravitační motory, ale také motory s plazmovým paprskem, které samy o sobě mohou udržet loď v letu, i když jsou jeho gravitační senzory oslepeny. Ty nelze sestřelit. Mluvím o velkých mezihvězdných lodích, stíhačkách a vyšších lodích, ne o malých, které pracují výhradně s gravitačními motory. Negativní sestřelují takto lodě mnoha ras, když se dovědí o jejich operaci.

Bráníme se toroidní energií, která obklopuje loď. Slouží i jako štít a ve velkých plazmových tryskových motorech. Je sama o sobě vysoce energetická, což je jako tvrdá skořápka vysokonapěťových elektromagnetických frekvencí, které vše obalí. Vše je energie a vše jsou frekvence. Pokud koncentrovaná energie obklopuje loď s dostatečně vysokou frekvencí, ostatní nižší energie nemohou štítem projít. Negativní také používají sonické zbraně, které vytvářejí velkou explozi stlačeného zvuku po obvodu lodi v atmosféře, nebo parkující na povrchu. Ničí vše v okruhu 2-3 km. Mají také velmi pokročilý systém, který obrací příletový vektor, nebo něco jako hromadná palba, nebo něco energetického, jako je plazma, nebo energetické zbraně.

Moje loď je třetí třídy Suzy, stejná velikost jako první Suzy, která patří Swaruu. Trup je 90 metrů plus výčnělek tři metry pro plazmatická děla. 30 metrů široké připojení křídel. Elektrická modř s černými detaily, stejný emblém anděl Suzy. Moje loď je má nos trochu širší a zpředu vypadá trochu větší. Stabilizátory vzadu jsou výraznější. Obě se dokáží spojit do formace díky průlezům.

Loď Swaruu je upravena a dokáže vyrobit energii 5 trilionů Voltů, moje jen 3 ? což je tovární nastavení. Dva reaktory nulové energie, dva plasmové stroje. Loď dokáže létat i sama. Nesčetněkrát jsem se potkal s civilními i vojenskými letadly. NORAD mě už dobře zná. Nesčetněkrát se mě pokoušeli chytit. Jen jsem zvýšil rychlost, a bylo po problému. Vstupy do podzemních základen jsou snáze zjistitelné z povrchu, ale víme, kde jsou, protože naše senzory dokáží dohlédnout i do mnohem větších hloubek, než při použití magnetického mapování. Satelitu Black Knight se vždy jen identifikujeme, když se potkáme. Přátelsky informuje o Taygetských lodích v atmosféře. Nejjednodušší způsob naší ochrany je statické pole. Nejsem ve stejné realitě, jako útočníci, a přitom se vůbec nehýbu a pokračuji v práci. Někdy si s útočníky hraji, skočím jim před čumák a pozoruji jejich úhybné manévry. Neviditelnost je vytvářena změnou frekvencí lodě. Dělají to warpové lodě, nebo ochranný štít při podsvětelných rychlostech. Nejjednodušší je ale zakřivení světelného paprsku kolem lodě.

Má loď používá váš responder, aby vypadala jako soukromé letadlo. Máme na palubě kompletní vybavení povolené civilním letectvem FAA a vojenským letectvem. Ze země je nemožné rozlišit, zda se jedná o ET loď nebo letadlo, pokud není vidět trup. Používáme také bílé a červené stroboskopy. Lidská letadla obvykle používají zelené či modré na špičce a rudé vlevo. Mimozemské lodě to obvykle nedělají. Je to pravidlo. Vaše radary nemohou naše lodě vidět a můžeme být zcela neviditelní. Ale občas jsme vidět a dokonce mluvíme s vašimi řídícími letového provozu, protože jako běžné letadlo se můžeme připojit na internet přes signál civilních letadel. Uvedu typ letadla Bombardier Challenger 350 a mohu požádat o letový plán a dostat letový koridor. Mohu pak letět po schválené trase správnou rychlostí a odpovídat radarovým signálům jako Bombardier. Nechají mě tak na pokoji civilní i vojenské složky. Jako UFO se k internetu připojit nemohu a navíc se mi velmi rychle někdo objeví za zadkem.

Můžeme se vydávat za všechno. Před pár lety bylo video na YouTube, ve kterém jste mohli vidět letadlo zastavené ve vzduchu, které pak zmizelo, protože to bylo UFO. Máme mnoho triků. Můj bombardér neexistuje, ale je registrovaný, je to stejné, jako s auty. Někdy se věž zeptá na telemetrii, počasí, aby si doplnily data, která potřebují pro další letadla. Bez problémů jim dám data z mých radarů. Všechna registrační data samozřejmě perfektně simuluje počítač. Podle tvaru je obtížné rozlišit pozitivní a negativní. Trojúhelníkové lodě jsou zpravidla negativní, ale Dieslientiplex také používá trojúhelníkové lodě. Cylindrické lodě obvykle používají reptiliáni, ale nejsou sami. Diskovité lodě používá kdokoli. Zaměřte se spíše na to, co cítíte. Když se budete bát, budou negativní. Když budete nadšení, jsou pozitivní. Pokud jste v matrixu, každá loď bude invazivní. Mise taygetských pilotů obvykle trvá celý život, samozřejmě s různými dílčími misemi. Pokud loď zastaví u nějakého domu, musí být uvnitř něco zajímavého. Starseed, nebo nějaký jiný důvod. Biologické lodě rádi používají bytosti 6D, ale má rasa je ráda nemá. Více o tom ví Swaruu. Nejsou běžné. Naše lodě jsou bezúdržbové, nebo nízkoúdržbové, s vlastním replikátorem na palubě. Jsme nezávislí na mateřské lodi.

Vzkaz od čtenáře: Díval jsem se na oblohu a pozoroval letící UFO. ?Jsi to ty, Dhor Káal?el ?? pomyslel jsem si. Loď se zastavila, a pak se jen velmi pomalu začala posouvat dále.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=BjFlGfM1Ue8

Zpět