4468 Arkturiánská rada 9D: Co řeknete po svém vzestupu Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-06-05

Využíváme veškerý čas na světě k tomu, abychom se osvobodili z otroctví omezení, omezenosti, která nás drží v naší současné dimenzi. Postupovali jsme při tom pomalu, rozvážně a metodicky, protože si tuto cestu velmi užíváme a chceme pocítit každý kousek uvolnění, když se zbavujeme všeho, co je nutné k tomu, abychom se udrželi v této dimenzi.

Způsob, jakým se všichni posouváte, je podobný, ale liší se v tom, že většina lidí se nerozhoduje zbavovat se svých vrstev stejně záměrně jako my. Místo toho se mnozí z vás cítí uvězněni ve své dimenzi nebo uvízlí emocionálně či v jiných aspektech svého života a my chápeme, jak frustrující to může být, protože jsme svědky toho, jak se den za dnem, dokonce okamžik za okamžikem, snažíte osvobodit. Pokud se však dokážete usadit a každý den si stanovit záměr, že si budete užívat jízdu, pak můžete přijmout vše, co pro vás přichází. Na každou malou výzvu, které čelíte, se můžete dívat očima bytosti, která má ráda výzvy, a pokud máte rádi růst, pak máte rádi i výzvy. Je důležité, abyste všichni objevili něco o životě tam na Zemi a konkrétně o svém životě, abyste si také mohli užívat úlevu, když na své cestě uděláte i ten nejmenší pokrok.

Když si uvědomíte, že jste si to všechno nastavili, že všechno ve vašem životě je něco, co jste se rozhodli přijmout, může vám to pomoci. A když se dokážete zbavit myšlenky, že jste v pasti, že jste se zasekli nebo že vás někdo trestá, pak uvidíte, kolik je toho pro vás ve vaší současné životní zkušenosti, a můžete si začít všímat maličkostí v životě na Zemi, kvůli kterým stojí za to zůstat. Víme, že je to těžké a že většina lidí se v průběhu svého života někdy rozhodne, že by chtěla odejít, ale vidíme také triumfy a pokroky a všímáme si, že se všichni stáváte stále lepšími lidmi. A chceme, abyste měli stejnou radost jako my z postupného odlupování vrstev, protože na konci toho všeho se budete moci ohlédnout za svým vzestupem a říct: ̎To jsem dokázal. Bylo to těžké, na cestě mě nečekalo mnoho odměn, a přesto jsem vydržel a zvládl to. A bude to něco, z čeho budete mít velmi dobrý pocit, až budete pevně usazeni v páté dimenzi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/05/the-9d-arcturian-council-what-you-will-say-after-you-ascend-2/

Zpět