4440 Galaktická federace světla: Můžete manifestovat Krista Energeticleigh

[ Ezoterika ] 2023-06-02

Dnes máme příležitost promluvit k vám na nové téma. Chceme se zabývat tématem multidimenzionální existence. Slyšeli jste o transcendenci do 5D, ale co když existuje více než 5D? Máte v sobě možnost jít výš. Jakmile v sobě máte světlo, neexistuje žádné omezení. Vaše vědomí bude i nadále usilovat o vyšší úrovně expanze. Neomezujte se na 5D. Být v 5D je stav, kdy můžete svá přání manifestovat velkou rychlostí. Vidíte to, chcete to, dostanete to. A teď si představte něco víc. Vidíte to, chcete to, jste to. Abyste mohli být v 5. dimenzi, musíte mít následující. Ochotné srdce, otevřenou mysl a musíte dovolit, aby se ve vaší přítomnosti zjevovaly zázraky. Posuňte své nastavení tak, abyste umožnili velké věci. Mnozí z vás to nedovolují. Nevěříte, že je to pravda. Jak je to možné... Já jsem to nevytvořil... Prostě se to objevilo...

Ale co kdybychom vám řekli, že jste to vytvořili, stejně jako vytváříte své zkušenosti v každodenní fyzické realitě. Jste mistři tvůrci, ale zapomínáte na to. Chceme vám připomenout, že jste mocné bytosti schopné více, než si myslíte. Vidíte něco, co chcete, vysíláte signály do vesmíru, abyste si to přinesli. Ten na to musí reagovat. Musí vám přinést to, co hledáte. Ke zpoždění dochází pouze tehdy, když nevěříte, že si to zasloužíte. Já musím tvrdě pracovat, abych to dostal... Musím se obětovat...

Prosím, odložte to stranou. Věci k vám přijdou samy, když na ně budete myslet. Vložte je do své bubliny přání a nechte je být; vesmír řekne: skvělé, tady to máš. Nikdy k tomu nepřipojujte žádné podmínky. Tohle mohu dostat, jen když... To by kalilo vodu. Nedostanete to. Způsobí to zmatek. Buďte přímí a důvěřujte. Přichází to k vám okamžitě? To záleží na vaší vibraci. Jak silná je touha. Jak poznáme, zda ji máme splnit? Ve svém srdci víme, co je nejlepší. Víme, jak postupovat podle smluv. Pokud by něco nebylo v souladu, přijde to v jiném formátu.

Například chcete nový pár bot. Ale my víme, že máte ve smlouvě něco, co říká, že byste nové boty dostat neměli. Přineseme vám tedy obuv, která je vhodná pro vaši duši. Není to zbrusu nový pár, který jste očekávali, ale známe širší souvislosti a přineseme vám odpověď na vaše přání. Dostanete obuv, která je pro vás nová. Nezklameme z naší strany dohody. Každé přání musí být v souladu s vaší duší. Jak to tedy funguje. Vy vyšlete žádost a vesmír ji vyslyší. Přiřadí vaši žádost k výsledku, který je v souladu s vaším srdcem a duší pro váš čas a prostor. Jak rychle přijde, závisí na tom, jak silné je přání, zda jsou v cestě překážky a zda naplňuje smluvní potřebu. Ti, kdo se nacházejí v 5D, mohou tímto procesem procházet rychleji než ti, kdo se nacházejí ve 3D. Nad 5D a to se děje rychlostí světla. Věřte nám, když říkáme, že máte schopnost okamžitě manifestovat svá přání a touhy. Pouze uvádíme časový rámec, abyste pochopili, proč některá přání trvají déle než jiná. Vesmír nepřestal pracovat, jen věci slaďuje.

Naším přáním je, abyste pochopili, jak můžete ve svém životě vytvářet smysluplné události. Nechceme, abyste žili v agónii, bídě a utrpení. Život nemusí být bojem. Neexistuje žádný důvod, proč byste si nezasloužili to, co chcete. Každý si to zaslouží. Chceme, abyste se ve svém životě radovali a očekávali, že se vám budou dít dobré věci. Nevěřte, že jste odsouzeni k záhubě. Nikdo není odsouzen k záhubě. Na životní cestu se nevydáváte proto, abyste byli odsouzeni k záhubě. Vydáváte se na cestu, abyste hledali touhy a naplnění pomocí okolností, které přinášejí naděje asny. Pro všechny, kteří dnes mají pocit, že jsou mimo, stačí snít. Sněte o tom, co chcete. Začněte se soustředit na jiné věci. Vesmír musí reagovat na to, na co myslíte a o co žádáte. Nezaměřujte se na nežádoucí výsledky. Zaměřte se na chtěný výsledek. Naším darem pro vás je v této době vzdělávání. Chceme vás naučit, jak se ve svém životě vyvíjet. Praktikujte to; myslete pouze na to, co chcete. Nikdy nepřemýšlejte negativně. Pokud budete snít ve velkém, otevře se vám cesta s příjemnými možnostmi.
Jste milováni. Znovu k vám promluvíme. Namaste.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/02/the-galactic-federation-of-light-you-can-manifest/

Zpět