4419 Co je čas a jak funguje - část 3: Dokážete uniknout osudu? Cosmic agency

[ UFO ] 2023-03-15

Za´el: Dobrý den. Vítám tě. Jsem ráda, že jsi tady. Než začnete, doporučuji vám zhlédnout dva předchozí díly na toto téma času, abyste mohli bez problémů sledovat vlákno toho, co dnes řeknu. Ve skutečnosti se s těmito videi děje velmi zvláštní věc, a to, že začnete s myšlenkou na to, o čem chcete mluvit, a na konci toho všeho si uvědomíte, že jdete úplně jinou cestou a už nevíte, jak se dostat zpět. Je to hloupé, ale má to svou legrační část. Tak jako tak!

V předchozím videu o čase jsem řekla, jak chápu, že funguje, s ohledem na linearitu, kterou duše o sobě a svých inkarnacích vnímá. I když s rostoucí hustotou, tedy v perspektivě, se lineárnost věcí a postup času pouze jedním směrem postupně stírají. To neznamená, že když jste mezi tím, automaticky přestanete být Egem, sebeuvědomělý. Dokud existuje vnímání sebe sama, jako něčeho nebo někoho a nikoli jiné osoby, věci nebo čehokoli, bude to i nadále postava s vlastním časovým a okolnostním kontextem. To by vedlo k myšlence, že jste pánem svého osudu po celou dobu, protože pokud můžete změnit svou minulost a svou budoucnost, jak jsme o tom mluvili dříve, znamená to, že osud bude vždy ve vašich rukou. Tipni si. Ano i ne. Předvídatelné, že? Jako vždy záleží na úhlu pohledu.

Představme si situaci. Dopadne to tak, že jdete za kartářkou, která vám mezi mnoha uvozovkami přečte budoucnost a řekne vám, že do tří dnů sníte dort... zvláštní příklad, já vím. Během prvního dne vznikne závazek a vy musíte jít vyzvednout někoho k němu domů, shodou okolností mezi dvěma cukrárnami... to je ale smůla! Bohatá vůně pekárny vás začne svádět téměř krutým způsobem, protože ten koláč nechcete. Nakonec se vám podaří projít prvním dnem bez nákupu. Druhý den potkáte na ulici člověka, který prodává dorty a potřebuje peníze pro svou rodinu. Vznikne velmi silný etický konflikt, rozhodnete se košíček koupit, ale po návratu domů ho darujete příbuznému. Den druhý hotovo. Třetí den máte narozeniny. Vaše rodina vám připravila obrovský a chutný dort vaší oblíbené příchutě se vzhledem a texturou, kterou byste si nikdy neodpustili. Všichni na vás tlačí, protože to udělali za vás. Jak nechtít jíst dort?
Důležitá otázka teď zní... opravdu chcete jíst dort? Je to vtip!

Důležité je, že tady se názory rozdělují a myslím, že jsou tací, kteří si myslí, že tohle všechno znamená, že je vám souzeno ten dort sníst, a bez ohledu na to, jak moc se tomu vyhýbáte, nakonec si dáte dort, je to váš osud a je třeba ho respektovat. Z toho ale pramení můj názor, který se vám jistě bude líbit, pokud umíte číst mezi řádky, co to může znamenat.

Vraťme se k okamžiku narozenin. Nakonec si železnou vůlí chcete dokázat, že jste schopni tomuto osudu uniknout a ukázat kartářce, že ho můžete změnit, jak se rozhodnete. Dosáhli jste toho a v těch dnech jste nejedli dort. Mnohem později je váš čas vrátit se na nějakou úroveň mezi životem nebo dokonce ke Zdroji samotnému a...překvapení! To rozhodnutí, které jste učinil bojovat za změnu svého domnělého osudu, bylo samo o sobě vaším osudem. Mělo by to být frustrující? Znamená to tedy, že osudu nelze uniknout? Z určitého úhlu pohledu by to bylo nevyhnutelné, ale nemělo by vás to vůbec frustrovat, naopak, protože to znamená následující: pokud nezáleží na tom, co děláte teď, protože nakonec vždy jste v rámci toho, co jste si naplánovali, tak co sakra? Záleží na tom, co jste si naplánovali, jestli dnes můžete žít, jak se rozhodnete? Znamená to i z jiného úhlu pohledu, že se rozhodujete a píšete svůj osud právě teď.

Moje poselství tedy je, že bez ohledu na to, jak moc se zdá, že vaším osudem je nevyhnutelně prožít hroznou zkušenost, která se opakuje a opakuje, můžete změnit budoucnost, můžete pohnout osudem. Je mi dokonce líto, že později zjišťujete, že útěk z představy nehybného osudu byl sám osudem napsaným pro vás. Pokud neustále zažíváte opakující se situaci, která vás vede k tomu, že se ponoříte do něčeho, co se zdá být nevyhnutelné, je mi to velmi líto a máte moji plnou podporu a pochopení.

Ale druhou věc je mnohem těžší slyšet - je to pravděpodobně problém představ, vědomých nebo nevědomých, nebo stínů, které vás nutí žít a znovu prožívat právě tu věc, dokud se nenaučíte změnit její hodnotu, její význam. Vím, že to zní snadno říct a těžko žít a že to vždy vypadá, že člověk zkusil všechno a zkouší to dál. Ale můj vzkaz odtud je, že si dovolte plakat, osušte si slzy, když jste připraveni, zvedněte hlavu a podívejte se své situaci do očí. Máte veškerou sílu a moc, kterou potřebujete, protože jste vším. Může pro vás být těžké to najít a naučit se to ovládat, ale je to tam. Buďte trpěliví a staňte se někým silným schopným změnit, v uvozovkách, svůj zdánlivý osud, a to ve skutečnosti a podle mého způsobu vidění věcí platí i pro životy, které pozorujete kolem sebe, a toto je moje velmi osobní vize.

Pokud stěží můžeme považovat za samozřejmé, že známe svůj osud a naše inkarnační uspořádání, jak by někdo mohl tvrdit, že zná touhy duše jiného člověka? V tomto případě bude mou filozofií vždy i nadále pomáhat těm, o kterých si myslím, že to mají těžké, nejlepším způsobem, jak umím, udržovat rovnováhu, aby nebyli invazivní. To vše dnes vysvětlené by nás mohlo vést k tomu, abychom se sami sebe zeptali na několik věcí, které si nechám na další video:
Má opomenutí jednání s respektem k dohodám někoho, kdo trpí, smysl?
Má opravdu smysl pokoušet se změnit něčí časovou osu?

Jak jsem řekla na začátku, nakonec jsem mluvila o věcech, o kterých jsem ani nevěděla, že je řeknu. Vlastně si myslím, že jsme se dostali do docela silného a velmi, velmi choulostivého tématu.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/que-es-el-tiempo-y-como-funciona-parte-3-se-puede-escapar-del-destino

Zpět