4409 Archanděl Zadkiel: Vydejte se na cestu k vyšším sférám Linda Robinson

[ Ezoterika ] 2023-06-01

JSME archandělé Ametyst a Zadkiel a zdravíme vás s Láskou. Dnes chceme diskutovat o naladění na Vyšší sféry.
Energie vyšších frekvencí se dostává na vaši Zemi a zalévá ji nádherným Světlem. Vyzývá vás, abyste se naladili na Vyšší sféry. Toto Světlo je k dispozici všem, kteří si přejí postoupit výše po spirále vzestupu. Může vám pomoci při zvyšování vaší frekvence a vzestupu na vyšší úroveň vědomí. Když k tomu dojde, nejenže osobně postoupíte, ale budete také schopni sloužit nejvyššímu dobru. Jak se zvyšuje vaše frekvence, můžete snadněji komunikovat s vyššími sférami. Vyšší bytosti obvykle snižují své vibrace, aby s vámi mohly komunikovat, ale lze je snížit jen do určitého stupně. Vaším úkolem je zvýšit svou vibraci, abyste se s nimi mohli setkat. Čím vyšší je vaše frekvence, tím snadněji s nimi můžete komunikovat díky dosažení úrovně, která je pro vás oba příjemná.

Mnoho způsobů, jak zvýšit svou vibraci, již znáte. Patří mezi ně praktiky, jako je myšlení na pozitivní věci, čtení nebo poslouchání povznášejícího materiálu, meditace a dělání čehokoli, co rozezpívá vaše srdce. Tyto postupy vás připravují na ještě větší sladění s vyššími sférami. Dalším způsobem, jak zvýšit své naladění na Vyšší bytosti, je požádat je, aby s vámi spolupracovaly. Pokud existuje konkrétní archanděl nebo Nanebevzatý mistr, se kterým rezonujete, můžete se na něj naladit tak, že budete volat jeho jméno a představovat si ho. Pak se nalaďte na energii této bytosti. Každá bytost má zvláštní energetický podpis, který vychází z její práce a zvláštních vlastností, které nese. Každá z nich má velmi vysoké vibrace. Když se naladíte na energii této bytosti, vaše vlastní vibrace se zvýší. Když se budete nadále ladit na energii vyšší bytosti, vaše vlastní energetické pole se nasytí zvláštními vlastnostmi této bytosti. Můžete pociťovat Lásku, sílu, jasnost nebo jiné vlastnosti. Čím déle se naladíte na energii vyšší bytosti, tím více bude vaše vlastní energetické pole obsahovat tyto zvláštní vlastnosti. Můžete začít pociťovat sjednocení s touto Vyšší bytostí. Tím, že k tomu dochází, rozvíjíte pracovní partnerství. Můžete se na Vyšší bytost obracet s prosbou o vhled a povzbuzení. Můžete také zažít rozšíření svého vědomí. Jste schopni nahlížet na situace z vyšší perspektivy. To vám umožní ještě více zapojit zvláštní vlastnosti této Vyšší bytosti. V důsledku toho můžete zjistit, že v sobě nesete více Světla a univerzální Lásky.

Toužíte po nejvyšším dobru pro všechny. Začínáte nést tuto vyšší vibraci všude, kde se nacházíte, a to prospívá všem kolem vás. Šíříte své Světlo jednoduše tím, že žijete svůj každodenní život. Vaše Světlo z vás vyzařuje a je tu pro všechny, kteří si ho přejí přijmout. Jste Světlem pro nejvyšší dobro. Jste mostem mezi Vyššími sférami a Třetí dimenzí. Své spojení s Vyššími sférami můžete udržovat silné tím, že se na ně denně naladíte. Trávení času soustředěním se na vybranou Vyšší bytost udržuje vaše vibrace na vyšší frekvenci. Jedná se o nepřetržitý proces. Čím více se naladíte na Vyšší sféry, tím výše se dostanete na spirále vzestupu. Stane se z toho nepřetržitý tok vyššího vědomí a komunikace. Bude to součástí toho, kým jste jako bytost Světla. Tím, že se toto naladění stane důležitou součástí vaší cesty, můžete být ještě více prospěšní univerzální službě pro nejvyšší dobro. Milovaní, jsme rádi, že se pro nejvyšší dobro ladíte na vyšší sféry. Jsme vždy připraveni s vámi spolupracovat. Vězte, že jste velmi milováni.... obklopujeme vás Láskou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/06/01/archangel-zadkiel-attuning-to-the-higher-realms/

Zpět