4397 Saint Germain: Vítejte ve Velkém probuzení James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-05-31

Přicházím, abych byl s vámi v této době velkých změn, v době Velkého probuzení, o němž byla řeč dříve ve vaší diskusi. Velkého probuzení, které nyní skutečně přichází, na vás všechny. Nejedná se však pouze o Zemi. Nejen Gaia, ale celá sluneční soustava, a dokonce i galaxie, prochází tímto procesem probuzení, procesem vzestupu. Všichni jím procházíte různým tempem, někteří rychleji, jiní pomaleji. Všichni však nabíráte na tempu, jak se stále posouváte dál a necháváte za sebou iluzorní vyjádření třetí dimenze. A právě o tom je tato doba, doba velkých změn a přechodu, ke kterému dochází, jak tímto přechodem stále více procházíte.

Může to vypadat, že vás čekají těžké časy. A pokud to tak vidíte, budete to tak i vytvářet. Ale pokud vidíte tu krásu před sebou, pokud vidíte Gaiu v celé její nedotčené kráse, jak se stěhuje do říše páté dimenze, a všechny lidi, kteří jsou připraveni se stěhovat spolu s ní, pokud to tak vidíte, pak to tak pro vás bude. A pokud je to tak pro vás a mnoho, mnoho dalších z vás, pak se to tak stane i pro kolektivní vědomí. Takže stále více lidí se stane součástí tohoto velkého probuzení. Pokud se tak ještě nestalo, je jim souzeno stát se jeho součástí.

A ano, skutečně se najdou tací, kteří to odmítnou nebo kteří světlo nepřijmou. A jak jste již mnohokrát slyšeli, ti, kteří světlo nepřijmou, budou světlem pohlceni. Jejich volba. Vy se tím nemusíte zabývat. Starejte se o sebe při svém vlastním velkém probuzení a svém osobním vzestupu, je to na vás, abyste se starali o svůj vlastní osobní vzestup. Kolektivní vědomí se pak stává jeho součástí, jedno vede k druhému a dalšímu a tak dále, dokud se vyšší vědomí zcela nerozšíří po celé planetě. Staré naprogramování, staré vzpomínky, které už nejsou potřeba nebo jsou zapomenuty, a vy se můžete přesunout za závoj zapomnění, a už nezapomenout. Neboť vy si vzpomenete. Budete si plně pamatovat, kdo jste a proč jste tady a o co tu jde.

Vaše otázky budou zodpovězeny, jakmile budete připraveni tyto odpovědi přijmout. Vždy, když se budete nacházet v procesu kladení otázek, položte otázku. Nezdržujte se, ptejte se a obdržíte. Takto to funguje. Pokud se nezeptáte, nedostanete. Pokud nepožádáte o naši přítomnost, pak naši přítomnost neobdržíte. Pokud však o naši přítomnost požádáte, pak jsme tu s vámi, stejně jako je vaše JÁ JSEM přítomnost vždy s vámi, když si ji uvědomujete. Tak to praktikujte každý den, každý okamžik, kdy o tom přemýšlíte, o přítomnosti Já Jsem ve vás. Je to probuzení, které se ve vás odehrává, jak se vědomí nadále šíří ve vás i v ostatních. A vědomí, které spojuje nejen vás s ostatními lidskými bytostmi, ale i vás se zvířaty a rostlinami, s údolími, řekami a oceány spojujícími všechny hory, spojuje všechny v jedno. Všechno je jedno a jedno je všechno. Vždy na to pamatujte, protože proces vzestupu se nyní rozbíhá do vyšších otáček, jak se posouváte vpřed. A svoboda, svoboda je opět na dosah, individuálně i kolektivně.

Tak se natáhněte, moji bratři, moje sestry, natáhněte se po této svobodě, po této suverenitě, která je součástí vašeho projevu, součástí vašeho života, pokud to dovolíte. Narodili jste se svobodní. Jste předurčeni k tomu, abyste žili svobodně. Buďte tedy touto svobodou ve svém nitru. A důvěřujte plánu, který se dál proplétá mnoha různými oklikami, které na své cestě nachází. Svoboda je skutečně před vámi, a vy všichni budete svobodní. Fialový plamen pokračuje v očišťování starého programování. A pamatujte: ̎odpusťte, zapomeňte a jděte dál ̎.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/31/saint-germain-welcome-to-the-great-awakening/

Zpět