4389 Incident s UFO ve Vargině Judith

[ Ezoterika ] 2023-05-30

Přátelé velké planety Země!
Mnoho duší z vyšších sfér sledovalo vaše činy a schopnosti, jak postupují po tisíciletí. Jiní přemýšleli o způsobech, jak dosáhnout vaší technologie a pokroku, protože jejich vlastní byly občas spíše rozbité! Ještě jiní měli pomoc světelných sil a neustálé vylepšování a vyučování, aby jim pomáhali při cestování a komunikaci s jinými řemesly a způsobem života na mnoha hvězdách.

V tomto sdělení budu krátce hovořit o hvězdě zvané NOZETEK. Bytosti se nazývají NOZ, což by se ve vašem světě přeložilo jako zvuk. Je to malá hvězda v galaxii Mléčné dráhy, která je obydlena životem a stvořena Jediným zdrojem všeho. Plně chápeme, že váš vzhled může návštěvníky z jiných hvězd vyděsit, a víme také, že mnohé bytosti jsou neškodné, a přesto se při pohledu na ně ve vás může promítnout strach!

NOZ jsou čtyři metry vysocí a mají mastně hnědou kůži. Jejich hlava je větší než lidská a mají velmi velké červené oči. Nemají nos, jen rozříznutá ústa, která jim slouží k dýchání, přijímání potravy a komunikaci. NOZ nenosí žádný oděv a rozmnožují se bez partnerů. Podílejí se na péči o děti. Jsou miliony let staří, ale žijí velmi primitivním způsobem. Protože jsou spokojeni jako neprogresivní rasa bez podniků na reklamu, bez drog a toxinů rozprašovaných do jejich vodních zdrojů, je pro ně nalezení radosti z prostého života snadné a přijatelné. Neexistují žádné války, protože celou svou hvězdu berou jako rodinu. Někdy vytvářejí barevné korálky s drobnými krystaly, které nosí každé dítě, když se stane dospělým. Jsou pečlivě uchovávány v jeskyních a nenosí se denně. Majetku mají jen málo, s výjimkou zavěšených lůžek ze silných lan, která jsou k vidění na stromech a v jeskyních kvůli soukromí. Konzumují látku zvanou TEK, která je podobná jasně modrému mechu. Je bohatý na živiny a konzumuje se denně s čerstvou vodou. Cvičí běháním a plaváním v jasně oranžovém oceánu. Chodí do červených a hnědých hor, které jsou bohaté na železo a mnoho minerálů. Hustý olej vylučovaný z jejich pórů také absorbuje prvky potřebné k udržení skvělého zdraví.

Mají rádi bubny a hudbu z křišťálových fléten. Tancují při poskakování nahoru a dolů. To jim přináší radost a zvyšuje jejich vibrační frekvenci. Jejich milovanými domácími mazlíčky jsou barevní malí plazi, kteří jsou jemní a velmi milující. Jsou vidět v zářivě žluté, oranžové, zelené a modré barvě. Pro vás by se podobali velkým ještěrům. Během tisíců let přišlo do NOZETEK mnoho návštěvníků. NOZ byli naučeni využívat hojné množství kovů a hornin, aby se začali učit tvořit řemesla. Tito přátelé pocházeli z hvězd, které nebyly přidruženy ke Galaktické federaci, ale byla jim nabídnuta pomoc s druhy technologií, o které se Síly světla mohly podělit s těmi rasami, které měly potíže s cestováním. NOZ toužili zkoumat a časem vytvořili jednoduchá plavidla, která létala po blízkých cestách a s velkým nadšením se vracela na NOZETEK. Tato skupina duší zůstávala bázlivá a bála se těch, kteří vytvořili válku na vlastní planetě. Toužili růst a mít galaktické přátele. Nikdy se však necítili připraveni konkurovat v cestování, rychlosti nebo technologii. Vytvořili malá plavidla, která zkoumala Zemi a občas se k ní přiblížila, protože NOZ byli fascinováni nekonečnou aktivitou lidí.

V roce 1996 bylo nad oblastí Brazílie malé plavidlo, které obývalo šest bytostí z NOZETEK, těžce zasaženo troskami. Malé plavidlo se nacházelo mnohem výše než zemská atmosféra, mělo velké trhliny a ztrácelo výšku. V panice klesali, protože ztráceli více energie. Snažili se najít plán, jak navázat kontakt v hornaté oblasti, která jim připadala povědomá. K jejich zděšení však přistáli tvrdě a plavidlo bylo neschopné provozu. Přátelé na palubě byli zraněni a vyděšeni. Příliv lidí z okolí spolu s vojenskými důstojníky a místní policií přinesl další strach, protože byli obklíčeni. Nemohli se hýbat kvůli zraněním a dýchali v další hustotě, takže byli slabí a křehcí. Byli chytáni a přes některé byl přehozen igelit, aby je shromáždili ke zkoumání a prohlídce. Jeden mladý policista vzal jednu bytost do náruče, aniž by ji jakkoli zakryl. Jeho kontakt s kůží NOZ vedl k pohlcení bakterií, které pozemská fyziologie nezná. To způsobilo, že mladý muž onemocněl a zemřel. NOZ byli nejprve zadrženi v Brazílii, a když pak rychle zemřeli v tělesné podobě, jejich posvátné duše se vrátily do NOZETEK. S jejich těly se zacházelo jako s experimentem a stala se z nich přísně tajná operace, protože zapečetěné kontejnery s ostatky NOZ byly odeslány na americké vojenské základny ve Fort Bragg v Severní Karolíně. Zde zůstaly zapečetěné a rozřezané až na buněčnou úroveň.

Tyto milující bytosti si užívají života. Cirkulují světlo a na své hvězdě neprožívají smrt těla. V případě jejich zničení na Zemi se inkarnovaly jako nemluvňata a začaly znovu se svým nekonečným životem ve formě. Jejich křišťálová srdce jsou čistá a jejich záměrem je poznat vás jako přátele, až se Země přesune do SHEEN. Mnozí z vás je přijmou jako milující duše a naučí se mnoho aspektů života, protože se stanete vůdci pro mnohé v celém multivesmíru! (pozn. to by mě zajímalo, jestli mají taky vymyté mozky... respektuji, že biologická kapacita mozku je u dětí limitována )<

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/30/laka-varginha-ufo-incident/

Zpět