4362 JAK SE STÁT HVĚZDNÝM SEMÍNKEM Cosmic agency

[ UFO ] 2020-10-26

Robert: Musíte se kvalifikovat, abyste se mohli stát hvězdným semínkem na Zemi? Vím, že Aneeka říkala, že se snaží přijít na Zemi jako hvězdné semínko, takže to vypadá, že existují požadavky, které nesplňuje. Co ji vedlo k rozhodnutí, že to chce udělat. Jaký by byl postup krok za krokem, abyste se dostali na Zemi? Musíte se nějak přihlásit? Jaký je další krok po podání přihlášky? Jak probíhá výcvik? Máte poradce, který vám v tomto procesu pomáhá? Jak si vybíráte průvodce?
Anéeka: Musíte vědět, co budete řešit, a mít plán nebo důvod vstoupit. Ale to, co je vám řečeno, samo o sobě neodráží to, co se skutečně děje již během inkarnace na Zemi. Problém je, že zvenčí až příliš dominuje vědomí, že jde jen o něco dočasného a vámi řízenou a dokonce předem danou zkušenost. Neexistuje žádný orgán, který by reguloval, kdo by měl nebo mohl vstoupit. Je to ponecháno téměř výhradně na zodpovědnosti těch, kteří chtějí vstoupit. Mluvím o vědomých vstupech s plánem využívajícím technologii, jako je ponoření nebo podobné, pokud existuje.

Ale z jiné úrovně je známo, že se inkarnuje na Zemi z meziživota, protože jste kompatibilní s její existenciální frekvencí. To znamená, že se tam vstupuje jako důsledek rozhodnutí, která byla učiněna v předchozím životě, a to je činí myšlenkově (frekvenčně) kompatibilními s tamním životem a inkarnací. Rozhodnutí nebo důvod závisí na každém člověku a bude se lišit podle toho, kolik lidí v dané situaci existuje. Obvykle se jako důvod uvádí obrovské bohatství zkušeností a kontrastů, které osobě, která to zažije, poskytnou impuls nebo povznesení znalostí a vědomí. Krátká inkarnace trvající méně než 10 % doby mimo Zemi, chaotická, silná, neuspořádaná, dramatická, ale pro duše velmi výživná. Nedáváte žádost. Kdy0by šlo o víc, než ponoření, vstoupíte do Rady a nejprve si promluvíte s moudrými ˝staršími˝, kteří vám řeknou své názory a věci, které je třeba zvážit. Věci, o kterých říkají, že byste měli vědět.

V mém konkrétním případě nejde o to, že bych nesplnila požadavky, ale o to, že jsem na chvíli vstoupila, ale okolnosti v rámci mé krátké inkarnace mě podle mě dohnaly k předčasnému odchodu. Byla jsem na potratu už ve 3 měsících těhotenství. Již velmi velká a zformovaná. Mám na to zvláštní vzpomínky, pocit uvnitř láhve s horkou vodou, pocity nebo koncepty odmítnutí. Velkého smutku, zoufalství. Nezemřela jsem tam, protože jsem byla extrahována tím, co by se dalo nazvat únosem mé rasy. Jako miminko ne zcela zformované nebo zformované pouze na 33 %. Svůj vývoj jsem dokončila v lékařském modulu v Temmeru. Ale nyní zcela s jinou genetikou, dokonce i v mé DNA, zcela aktivované jako Taygeťan. Chci říct, nejsem člověk, mám 24 chromozomů. Viděla jsem to jako neúspěšný pokus vstoupit na Zemi jako semeno. Ale dnes mi Yázhi vysvětluje, že to, co jsem žila sama o sobě, pro mě byla nezbytná zkušenost. Proto jsem dnes tady. Protože mi na nich záleží, protože k nim mám blízko a vím, že jsem na té straně klidně mohla být. Měla jsem být Mexičankou, narozená v Mexico City, dnes by mi bylo asi 47 let.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/convertirte-en-una-semilla-estelar-aneeka-de-temmer

Zpět