4322 Tým Urmah Cosmic agency

[ UFO ] 2021-02-01

Anéeka: Ruhr je přirozeně albín, stejně jako jeho otec. To znamená, že si nebarví vlasy na bílo, je to bílý lev. Ruhr je mladý lev královské dynastie, nedávno korunovaný. Budou to jen asi dva nebo tři roky a nahradí jeho starého otce, který je stále naživu. Je jako Alenym, cvičí ve vysoce konfliktní oblasti, aby věděl, jak doma dobře kralovat.

Urmahové z Avyonu pozorují Vysokou radu civilizace, která v případě potřeby používá královské rodiny jako vzory pro zástupce jiných ras. Stejně jako v případě Alenyma však mají také velkou politickou a rozhodovací pravomoc. Na Taygetu mají velmi výrazný vliv, protože mezi oběma rasami již po tisíciletí probíhá komunikace a spolupráce, kdy je král či královna brána jako inkarnace všeho, co celá civilizace představuje, vše slisováno do jediného jedince. Mají k dispozici družinu moudrých mužů, kteří je vedou, a to především v době, kdy jsou noví a mladí, ale jak se jejich vlastnosti a schopnosti vyvíjejí, průvodci odejdou v závislosti na své specializaci, dokud nezůstane pouze král nebo královna. Ruhr má u sebe stále nejméně pět těchto moudrých průvodců, ale stále je to on, kdo střílí. Tento koncept krále s mudrcem, který ho vede, lze vidět na Zemi v legendě o králi Artušovi a Merlinovi a také po Ruhrově boku je jeho choť, která je královnou, jeho partnerkou.

Q: V jakém věku odešel Ruhrův otec do důchodu?

Anéeka: Nemám to jak vědět ani spočítat, ale pro lidské chápání bude asi 700-500 let starý, ale spekulovala jsem. Je velmi starý a své postavení přenechal svému synovi.

Q: Jak staré je Ruhr?

Anéeka: Znovu, nevím, ale je mladý, lidský ekvivalent někoho ve dvaceti a má s sebou své moudré průvodce, kteří jsou velmi staří.

Q: Kolik Urmahů je v týmu, který je na oběžné dráze?

Anéeka: Nemám přesné číslo, ale co si pamatuji, je to kolem 3500.

Q: Urmahové, které znáte, jaké měli funkce?

Anéeka: Poznala jsem Ruhra a stíhací piloty jako Istshi a jejich kuchaře na palubě, Gor´yo, dalšího lva, ale oranžového. Odtud k jeho strážcům a některým kočičím ženám, ale nevím, jaké pozice by měly. Jejich jména jsou více než dvouslabičná, ale abych neudělala chybu, raději to prozkoumám, protože je někdy začnou prodlužovat a je těžké to slepit. Ten, kdo to ví nejlíp, je Yazhi, ale znějí roztomile jako Istshi, ale to je jako zkráceně, nebo See´ma, jedna z koček. Doufám, že to vyslovím správně, protože nevím, jak to napsat. It´ssi - další z koček.

Q: Mají v týmu Urmah podobné pozice jako vy, nebo se více specializují na jiné obory?

Anéeka: Velmi podobné, protože se většinou nespecializují, jsou pouze poučeni o všem, co umí, a pak se s odstupem času vymezují v tom, v čem se stávají více experty.
Sama pro sebe jako příklad jsem nastudoval vše potřebné jako obecnosti a odtud šla k tomu, co se mi nejvíce líbí nebo kde jsem cítila největší spřízněnost, a postupem času se více vymezuji v exopolitice, exo-interakci, jazycích a lécích.

Q: Co tady dělají, a víte kdy přišli s větším vlivem?

Anéeka: Teprve před několika měsíci dorazili s větším vlivem. Prohlašují, že zde mají přítomnost, aby zastavili zneužívání, kterého se Federace může dopustit, jen svou přítomností. Odkazují na zneužívání lidí, ale také nám slouží jako doprovod.

Q: Víte, jestli Federace dělá totéž Urmahům jako vám?

Anéeka: Stejně jako my byli požádáni o stažení více než jednou. Stejně jako nás je prostě ignorují. Kolektiv Urmah je extrémně početný a silný. Urmah jsou velmi blízcí lidstvu, a to více než jedním způsobem. Jsou na vyšší oběžné dráze než my jen proto, že kdyby byly blíže, lodě by mohly překážet. Z můstku víte kdy a kam se dívat, odtud můžete vidět světla a bariéry lodi Urmah proplouvající nad námi.

Q: A jaká je komunikace mezi vámi?

Anéeka: Přes Muona, většinou obrazovka na obrazovku. Jazyk většinou v taygetejštině nebo androméštině. Urmah mluví s hlubokým chrapláním a trochu pomalu artikuluje slova, jako nízkofrekvenční předení nebo vibrace za nimi. Je jasné, že vám to vždy připomene, že mluvíte s velkou kočkou. Jeho hlas je velmi nízký, s obrovským hrudníkem, velmi hluboký a vážný. Naslouchat jim vzbuzuje respekt a dokonce i strach, nebýt toho, že víte, že jsou na vaší straně.

Q: Kontaktuje Urmah lidi prostřednictvím telepatických prostředků?

Anéeka: Ano, to určitě dělají. Z anatomických důvodů nevidí kontakt přes internet jako životaschopný, je to velmi omezené a téměř hrdinské. Pouze Ruhr se o to pokusil.

Q: Na kolika lodích jsou?

Anéeka: Jediná velká loď, Avyon-1. Pokud jde o nás, Toleka. Kromě těch menších. Dvakrát větší než Toleka. Design je podobný, protože tam byl technologický vliv a spolupráce. Loď Avyon-1 je v plné výbavě. Znak je pouze na horní palubě, za hlavními motory, pokud je natřena oranžově s černými pruhy. Neviděla jsem skutečný emblém, jaký je, pokud je.

Q: V jaké výšce je v tuto chvíli loď Urmah?

Anéeka: Asi 650 km. My jsme asi 480 km a někdy jedeme až 500. Jsou to jediné dvě větší kosmické lodě na nízké oběžné dráze. Zbytek je daleko, na oběžné dráze Měsíce, asi 400 000 km od Země. To je místo, kde se nachází většina lodí Federace a dalších pozorovatelů. Mezi 390 000 až 400 000 km na vysoké oběžné dráze.

Q: Jaké jsou vaše stíhací lodě?

Anéeka: Stíhací lodě Urmah jsou také velmi podobné našim, které vypadají jako velmi pokročilá letadla, klasické sci-fi lodě, s motory vzadu a kabinou vpředu, ne s kotouči. Kabiny Urmah jsou o 30 % prostornější a větší. Obecně jsou Urmahské lodě podobné Taygetům, takže to zobecňujeme. Existují pouze biologické úpravy a varianty provedení podle nich, ale úroveň technologie je srovnatelná.
Židle mají opěradlo na jedné straně za levým ramenem, samozřejmě prostor pro ocas.

Q: Jaké jsou uniformy Urmah?

Anéeka: Nosí svůj ekvivalent k našemu druhému koženému obleku, ale kromě toho je jejich móda velmi klasická, epická se spoustou kůže a ozdobných brnění. Pokud jde o ležérní módu, pokud nosí něco jako trička, místo knoflíků nosí zavazování ve tvaru x. Je to jako typická košile, která má vepředu límeček s nějakými tkaničkami.

Q: Nosí emblém jako vy?

Anéeka: Všechny jejich emblémy mají na přední straně hrdě kočku, ale skutečný emblém, který jsem viděla nejvíce, je obličej bílého lva nebo siluety lvího obličeje. Používají také symboly drápů, jak byste očekávali.

Q: A za nimi také dali svou konstelaci?

Anéeka: Ne. Bez ohledu na to, neviděla jsem ani něco jako jediný symbol vaší planety.

(Aktualizace 2023: Istshi již není součástí týmu Urmah. Zemřel v roce 2022.)

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/equipo-urmah-sin-video

Zpět