4300 Ashian: Vnitřní stisk Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2023-05-11

Q: Co se sakra děje s energiemi? Myslel jsem, že to bude snazší po vnitřní smrti, jak jsi to tak výmluvně nazval. Není, je to těžší. Je to, jako by esence naší duše byla stlačena v dlouhé, vleklé vnitřní smrti. To samozřejmě nejsou všichni. Mluvím jen za lidi, kteří bojují jako já.
A: Chvilku se nadechněte. Nejste sami, ani nejste ztraceni, ani jste nezahnuli za špatný roh nebo neudělali chybu.
Toto je skutečně ˝Vnitřní stisk˝. Ti z vás, kteří minulý týden zažili vnitřní smrt, nyní procházejí obdobím metamorfózy. Jak si mnozí z vás budou vědomi, vaše DNA je spojena s vašimi Akášickými záznamy: každý život je zakódován ve vaší DNA, takže se budete cítit ˝přitaženi ˝ k prožívání svých karmických a dharmických cest v každém životě. Je to vaše DNA, která vás vede a vytváří mentální, emocionální a fyzické šablony, které strukturují vaše životy.Ti z vás, kteří zemřeli karmickému kole, do kterého jste se pustili, jako hvězdná semena a pracovníci světla, nyní zažíváte účinek a vliv toho, že vaše DNA byla očištěna od všech starých informací. Vaše karma se vyřešila, takže byla prožita rovnováha a ˝hlavní kniha ˝ je takříkajíc vynulována. Již nemůžete pokračovat se starými šablonami a strukturami, protože neodráží vaši pravdu. Jste aktualizováni na všech úrovních. Není to jen duchovní proces. Je to mentální, emocionální a fyzické. Zažíváte to, že?

Q: Vlastně ano. Právě teď zažívám spoustu změn na všech úrovních. Takže možná máte pravdu.

A: Může být! Na humoru záleží. Vytváří lehkost tam, kde je neohrabanost a nepohodlí. Nepodceňujte sílu smíchu v jakékoli podobě. Abychom se vrátili k našemu bodu, hvězdná semena a pracovníci světla se masivně zvyšují. Vstupujete do nových životů. Během následujících 3 - 6 měsíců nastanou pro mnohé z vás velké změny, pokud jde o práci, domov, rodinu, vztahy. Nemůžete být na vyšší úrovni a očekávat, že vše zůstane stejné. Některé prvky ve vašich životech zůstanou, jiné aspekty vašich životů musí zůstat pozadu, protože nejsou v úplném souladu s vaší pravdou, vaší podstatou, vaším posláním, vaší vibrací. Ve skutečnosti už víte mnoho z toho, co s vámi není v souladu. Slyšeli jste a cítili pošťuchnutí Ducha, denní sny a představy, ˝co kdyby ˝... to jsou vaše znamení.
Tam, kde jste svobodní a otevření následovat tyto pošťuchnutí, zažijete tok. Kde nejste, kde se bráníte, energie vás vypudí z aspektů vašeho života, které již nejsou v souladu s vaší rezonancí.

Q: Skvělé. Chci říct, jsem pro, aby se život chápal jako velké dobrodružství, spíše než jako neustálý úpadek do stáří a smrti (ops, to je trochu ponuré, omlouvám se). Nejsme však ostrovy. Máme rodiny, povinnosti... mnozí z nás se nemohou jen tak zvednout a jít, ať už jde o jakýkoli aspekt života. Co říkáš ve své nekonečné moudrosti? Nechci být hrubý, ale nejsem jediný, kdo zde vyjednává těžké změny s lidmi, kteří nemají chuť se měnit.

A: To může být vaše nejlepší známka požadované změny. Bez masivních změn se další rok neobejde.
Ti, kdo odolávají, to budou mít mnohem těžší na všech úrovních. Ti z vás, kteří touží po proudu, jsou tou cestou, jako průkopníci, modelujete pohyb změny. Každá komunita, každá rodina má lidi, kteří vždy vyšlapali cestu méně prošlapanou, která nebude nikdy výraznější než v příštím roce.
Co bychom vám doporučili, abyste zvýšili své pohodlí, je věnovat čas tomu, abyste se skutečně naladili na své vnitřní ticho a umožnili Pravdě probublávat. Všimněte si, jaké sny přichází, obrazy... slova... písně... básně... barvy... pocity... se vynořují zevnitř.
Pak si udělejte čas a posaďte se s těmito vhledy, touto koláží z vašeho Vyššího Já. Dovolte si proniknout hlouběji do podstaty každého sousta vnitřní pravdy. Požádejte o synchronicitu, o znaky a symboly, které vás ujišťují o tom, co už ve svém srdci znáte. Znáš svou cestu.
Poté požádejte o pomoc při implementaci těchto změn: promluvte si nejprve s těmi, kterým důvěřujete. Ti, kteří se bojí, budou vyjednávat o status quo, ale to není vaše cesta. Vaše cesta rozpouští status quo.
Věřte, že jste vedeni a chráněni všemi způsoby.
Vzestup ke krystalickým tělům, od 3D do 5D, není snadný. Nikdy to nebylo inzerováno jako snadné. Ale pokud jsi teď tady, tak to máš. Věřte, že porodní bolesti nebudou trvat příliš dlouho.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/11/ashian-inner-squeeze/

Zpět