4287 Verak: Pohotovost Galaxygirl

[ Ezoterika ] 2023-05-14

Jsem velká přítomnost, nyní se s tímto přizpůsobuji. (mohutný fialový drak mužského pohlaví se zuřivou energií, bojovník s jizvami, tetováním a kovovými ozdobami.) Ty, člověče, jsi také bojovník. Vidím mnoho bojovníků, kteří budou v blízké budoucnosti číst tato slova. Mnozí z vás jsou válečníci, kteří teprve pochopí svou skutečnou sílu. Jste světlo. Světlo je oheň. My draci dýcháme oheň. Vy dýcháte světlo. Je to totéž. Je to stejná vitální energetická síla Všeho, co je.

Verak
Dochází k mnoha změnám. Vaše armády jsou v nejvyšší pohotovosti před změnami, které se chystají zachvátit váš svět. Nebojte se. Netřeste se před větrem. Je to vítr změn a vaše planeta už dlouho potřebuje vítr změn. (Ukazuje temnou planetu, která je nyní prázdná a vane skrze ni vítr Nyní přichází zelené výhonky a réva). Planeta se po pohromě znovu probouzí. Některé planety se zotavují tím, že jsou znovu využity. (pásy asteroidů a Maldek). Přesto má být vaše planeta vykoupena. Gaia, mocná, zelená bohyně, se znovu probouzí. Nebude vydrancována ani zplundrována. Už ne. Její čas přichází. Byli jste připoutáni ke svému matrixovému naprogramování. Mnozí z vašich lidí se stali vězni nevědomky. Ti se ovládají nejsnáze. Mnozí z vás se probouzí a uvědomují si, že řetězy jsou mlha a už dlouho. Mnozí z vás v sobě vidí sílu světla. Co dělá světlo? Vrhá světlo na stíny a stíny v něm mizí. Matrice stínů mizí.

Já, Verak, promlouvám. Jsem generál, ředitel změny divize dračích bojovníků, která zachraňuje malé z podhoubí vašeho satanského matrixu. Tato slova nejsou příjemná ani pro toho, kdo je píše, ani pro mě. Byl jsem vybrán pro svou sílu. Vidím věci, které ostatní nevidí. Byl jsem vybrán pro svou čistou vůli. Stejně jako jste byli vybráni VY. Člověk. V ničem se nelišíme. Jsme dech Zdroje v různých podobách, to ano, ale to je vše. Máme stejný účel, stejné síly, jen v různých projevech. Kdyby Zdroj potřeboval, abyste byli jiní, došlo by k tomu. Nebyli byste tu. Ale vy tu jste. Jste zde nyní, v tomto čase ohně, světla, popela, žáru. V této době se znovuzrodily planety. V této době se znovuzrodí Gaia a vše na ní. Přichází mnoho změn. Přichází mnoho planetárních změn. A vy budete chráněni. Ale nepropadejte strachu. Nejste slabý druh.

Já, Verak, mluvím. Svolávám své vojáky podobným způsobem, jako když čelíme démonům, kteří se tak pevně drží této říše. A my je sežereme, pohltíme. Nejsou pro nás ničím, jejich síla je v iluzi, lákadlech a zmatku. To jsou jejich zbraně. Nedávejte jim svou moc ani pozornost. Pamatujte na mantru: Já jsem světlo. Já jsem láska. Já jsem síla zdroje. Kdybych potřeboval být jiný, byl bych. Ale to nebylo rozhodnuto. Rozhodl jsem se být tady, stejně jako ty. Bojovníci spojte se. Jste bojovníci na povrchu. My jsme bojovníci astrálu. Mnozí z vás jsou s námi bojovníky i v neviditelné říši, ve stavu spánku. Jsme přátelé. Jsme spolubojovníci.

Došlo k pokusu o naše svržení, dračí páni hlubin se pokusili o lest a tvářili se zkroušeně, i když tomu tak nebylo. Byla to past, která se rozplynula. Pamatuj, že jejich zbraně jsou iluzorní. Bolest je iluze. Byla to bolestná bitva, která se nedávno odehrála v Antarktidě, v jižních oblastech, kde se toho mnoho skrývalo. Přesto jsme zvítězili. Byla to jedna z posledních cihel, které padly. Říkám vám to proto, že temní draci jsou nyní odstraněni nebo přemístěni.

Jako generál své divize jsem hluboce poctěn, že jsem mohl sloužit Velké matce v tomto čase finále a konců. Aby se mohly psát nové začátky. Proto jste tady. I vy pocítíte obrovskou hrdost, až si uvědomíte, co všechno jste překonali. To, co si myslíte, že jste, a to, jací jste, nemusí být v úplném souladu. Jste světlo. Světlo na sebe bere mnoho podob. (blesky, láva, oheň). Světlo je síla. Stín je iluze, iluze síly pokřivená. Váš stínový svět nejhlasitěji štěká na vaše média. Ale astrál je vyčištěný. My draci jsme si užili hostinu a hostina nás učinila silnějšími, většími, mocnějšími bojovníky za světlo, a další bitvu. Ta v žádném případě není u konce. Neskončím, dokud to nebude úplně dokončeno, dokud Gaia a její děti nebudou povzneseny a dokud nebude dokončeno všeobecné roztržení. Bude to roztrhání, ale když dojde ke změně, je tu možnost nového zrození neboli nového světla. Nebo nové plodiny. Zemědělci vypalovali pole s vědomím, že úroda příštího roku bude vynikající, bohatší na živiny, silnější. Jste v ohni. Přichází další oheň, ale velkou část tohoto ohně tvoří světlo vaší vlastní božské jiskry a božské přítomnosti. Bojovníci světla se nyní nachází v období, kdy si své světlo připomínají, nachází ho, svítí jím a JSOU JÍM. BÝT SVÝM SVĚTLEM. Buďte tím, kým jste.

Jsem si vědom obětí, které jste přinesli a ještě přinesete. Je toho ještě hodně, co je třeba vykonat, ale výsledek je jistý. Je čas ještě více se zintenzivnit. Je čas vyleštit svou zbroj a nabrousit svůj meč. Je čas na talismany ochrany a naděje. Nyní je váš čas ukázat nám svou odvahu. Budeme i nadále bojovat po vašem boku, ale pozornost se nyní soustředí méně na nás, povznesené draky, a nyní více na vás. Zdroj promluvil skrze mne, cítím toto spojení a jsem vděčný, že jsem mohl posloužit. Už dlouho jsem chtěl promluvit. Je mnoho draků, kteří se chtějí spojit, a my se spojujeme v astrálu a navíc se budeme spojovat v dalších funkcích na nové Zemi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/14/verak-on-high-alert/

Zpět