4284 Neioh: O bytostech KOLO Judith

[ Ezoterika ] 2023-05-09

Budeme i nadále zobrazovat informace o planetách, na které jste zapomněli!
Ve vašem rozšířeném vědomí a nekonečném vědomí zůstávají všechny zkušenosti.
Jsme tu, abychom vás provedli upamatováním si přátel v hustotách (vibrační frekvence) a dimenzích (což jsou místa).
Jednou takovou planetou je KOLO, která je na vnějším obvodu galaxie Mléčná dráha! Obyvatelé si říkají ʺKOLʺ.

Tyto krásné duše jsou 6 stop vysoké s rysy lidského obličeje. Jejich kůže je světle modrá v odstínu mnohem světlejší než Arkturiáni. Všichni muži a ženy mají velmi krátké tmavě červené vlasy a zelené oči. Abychom pochopili zbytek jejich popisu, popišme jejich planetu a historii.

Jejich planeta je z 80 % oceán a většina jejich života je nesena pod hladinou oceánu. Celá vodní plocha je propojena kolem planety bez hranic nebo rozdělení. Pochopit jejich život ve formě znamená pochopit, že dýchají světlo a žijí s velkou láskou v oceánu. Mají Ruce a Nohy. Mají ploutve, jak byste rozuměli mořským pannám v dolní části těla. Tyto ocasy nebo ploutve umožňují rychlé cestování a pohodlný život v oceánu. Když vyplouvají na povrch, ploutve se stahují a chodí vzpřímeně jako vy! Většina preferuje být nahá a ostatní si užívají barevné obaly.

Plodí energicky a mají mnoho dětí. Nejsou tam žádní partneři. Cirkulují světlo a neexistuje žádná smrt ani nemoc. Byli stvořeni Zdrojem a nebyli v linii Elohim. Dalším důležitým aspektem jejich těla jsou křídla! Když se vynoří z oceánu, mohou záměrně promítat křídla jako způsob cestování po okolí.

Existují členové Galaktické federace z KOLO. Nosí modré uniformy a stříbrné boty. Před miliony let se mnoho duší rozhodlo inkarnovat se na Zemi. Žili v jednotě s úplnou jednotou a rozhodli se zastavit inkarnace. Na Zemi teď nejsou žádné duše z KOLO. Navštěvují je rasy Elohim a mají přátele na mnoha planetách, které milují. Preferují pobyt v oceánu, ale na povrchu pro setkání s jinými rasami. Existují velké lodě, které pomáhají při cestování, ale neexistují lodě pro malé skupiny. Rasy Elohim mají individuální rodinné lodě k použití.

Jejich život v Růžovém oceánu je plný hradů s křišťálovými sloupy, kde se mnozí spojují, aby meditovali jako jeden. Nežijí uvnitř struktury. Spočívají jako korálky na jakýchsi měkkých houbách růžové barvy. Tento materiál je zavěšen v celém oceánu a je obklopen měkkým zeleným a modrým rostlinným materiálem, který se používá jako jídlo a palivo pro tělo. Víly si zde užívají vody a kreativity, když dýchají světlo!

Existují barevné ryby a formy života, které nejsou na Zemi. Jasné živé barvy tyrkysové, růžové, fialové a žluté jsou vidět v celé oblasti. Vysoké hory jsou oranžové, levandulové a růžové. Lze je slézt nebo vstoupit do soukromých oblastí nebo hrát hry. Existují zde tyrkysoví mořští koníci, kteří jsou milovanými mazlíčky a jsou velmi měkcí na dotek.

Mají vůdce, ale ne starší. Jsou oddaní Jednotě v úplném míru. Neexistují žádné bohyně, protože všechny ženy jsou uctívané jako božský ženský aspekt života. Členové Světelných sil spotřebovávají velké množství rostlin a vody. Jsou milováni a respektováni všemi ostatními členy.

Existuje více než 30 ras, které cestují jako juniorští členové s členy linie Elohim, aby jim pomohli na misích. Toto je jedna rasa. Budeme se pokračovat vpřed s ostatními směrem k posunu! Ve skutečnosti jsme Jedno! Společně stoupáme ve světle!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/09/neioh-about-kolo-beings/

Zpět