4274 Vittra: Éterové kolo a transformace Kerstin Eriksson

[ Ezoterika ] 2023-05-08

Jsme Vittra, jsme velmi staří. Jsme starší než vy. Myslíme na vás jako na naše děti. Milujeme všechny naše děti. Víme, že to není vždy snadné, protože se to nyní děje. Nyní je tu doba, kdy jde o nejvíce. Co tím myslím? Silné sluneční bouře, které se právě dějí, vás rozvíjí, ale může to bolet. Chci říct, že když se vyvinete, trocha s tím přijde i to staré. Pokud vám zbývají věci, na kterých musíte pracovat, cítíte to teď. Najednou můžete cítit starý pocit, který jste už dlouho neměli, o kterém si myslíte, že už jste na něm tvrdě pracovali a pustili ho? Ale teď se zdá, že se znovu cítíte stejně? Ano, může být, protože světlo osvětluje to, co jste si mysleli, že jste pustili. Někdy musíme znovu pracovat, trochu víc s tím, co máme s sebou jako zavazadlo. A ta zavazadla jsou starověká. Zavazadla se mohou skládat z vašich buněčných vzpomínek, vašich minulých životů a věcí, které jste nepustili, často kvůli obavám různého druhu. Máte pocit, že jste nebyli tak svobodní, jak jste si mysleli, a tak jste zklamaní sami sebou a svým týmem spolupracovníků - proč nevarovali?! (pozn. ... proč by měli, když zpracovat, tak ryze... when the truth was dire)

Takhle to funguje: Pro každý život, který žijete na zemi, je vytvořeno éterické kolo, poté, když opustíte život, éterické kolo zůstane v prostoru. Až se příště rozhodnete narodit se na Zemi, jste znovu sjednoceni se všemi existujícími éterickými koly. Tato éterická kola jsou k vám přitahována, jakmile se narodíte. Až vyrostete, můžete si všimnout, že se bojíte například pavouků nebo výšek, nebo že rádi cestujete na určité místo, máte rádi určité speciální jídlo a máte spousty svých osobních zvláštností, kterých si všímáte více, a souvisí to s VÁMI a VŠEMI vašimi pozemskými životy, protože ve všech éterických kolech jsou vaše preference, strachy, fobie atd. Éterická kola můžete vidět jako malé kuličky, které sedí na vaší osobní auře, můžete tomu říkat identitní aura. Když si nyní všimnete, že musíte více pracovat s některými kousky toho, co bylo, je to proto, že některá éterická kola se nepřichytila tak dobře k vaší auře, ale nyní, když jsou například silné sluneční bouře, mají silnější lepidlo.

Cítíte emoce, které jsou velmi podobné tomu, co jste již cítili, a pracovali jste s nimi ve svém vědomém osobním rozvoji. Světlo osvětluje a vytváří bližší kontakt se sebou samým a tím, co nosíte a je také uloženo ve vašem podvědomí. Nyní dochází k očistnému a osvobozujícímu energetickému přenosu světla a stačí se jen nebát. Cítíte-li strach, buďte v něm, sám pak odezní. Jsem s vámi a pomáháme vám, pokud se potřebujete zeptat na to, co se děje a co cítíte. Víme přesně, čím procházíte a co cítíte. Jsme experti na transformaci, používání světla a vězte, že vy sami vyzařujete ty nejkrásnější barvy, když jste osvětleni.

Váš strach vytváří stín, a když je rozptýlený světlem, máte pocit, že cítíte náhlý strach, protože se to dotkne a osvětlí, a získáte aha zážitek. Takže si buďte jisti, že budete zářit v ještě jemnějším světle, vašem jedinečném světle. Nic už nebude přítěží a nebudete žít ve stínu traumatu. Tato světelná proměna vás nutí léčit všechny své životy, které jste žili na zemi, takže je to opravdu velký zázrak! Buďte šťastní, protože jste skutečně mistrem vesmíru, který tak pilně pracuje s léčivou energií světla, tak buďte na sebe hrdí! Jsme s vámi a zeptejte se nás, na co chcete, kdy chcete.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/08/vittra-the-ether-wheel-and-transformation/

Zpět