4243 Plejádský kolektiv: Umělá inteligence Judith

[ Ezoterika ] 2023-05-05

Tento sen představuje nejvyšší technologii, kterou lidstvo zažilo. Všechny bdělé sny byly na začátku vypracovány plné útrap bez zaopatření nebo komunikace pro pomoc i se základními potřebami. Jak sny postupovaly ve světle a dualitě, objevy a vynálezy vycházely z kreativní duše. Galaktická federace na vás dohlížela s láskou Boží! Bez zasahování do plánů duše byla masám poskytnuta pomoc, aby zachránili život mnoha lidí v zoufalé nouzi. Svobodná vůle byla vždy vaším darem umožňujícím rozšířené vědomí a růst. Když se vrátíte ke svému původu, už jste měli tu nejlepší dostupnou technologii, ale rozhodli jste se vrátit na Zemi, protože to byla jízda vzestupů a pádů, která není k dispozici v dokonalosti! Nyní jsme tu s vámi, když už nebudete spát! Těm, kteří se rychle probouzejí - mluvíme s vámi! Pro ostatní, kteří se rozhodnou spát ve tmě a lžích, je toto vaše volba!

Jak mnozí z vás vědí, umělá inteligence na vaší planetě rychle roste. Nyní má schopnosti, díky kterým bude váš život jednodušší, zábavnější, extrémně kreativní a také katastrofa! Rychle se šíří v oblasti obrazu a dopravních prostředků, obchodu, veřejných služeb, bankovnictví, lékařské péče i pro válečné použití a mnohem více. Informace jsou naprogramovány na co největší lež! Budoucí reference by mohly přivést masy k bodu ztráty svobodné vůle. Pokud nebude uzavřena a kontrolována, bude AI ovládat planetu. Už žijete mezi klony a těmi, kteří jsou posedlí temnotou a entitami. Umělá inteligence pro elitu kouzlí moc a kontrolu se zničením planety, jak ji znáte! Přineslo by to okamžité zatčení a shromáždění mnoha lidí do zařízení, vše na základě lží! Pokud řeknete, že jste nespáchali zločin, AI vám předloží důkazy, že jste ho spáchali! Nechceme ve vaší mysli vyvolávat strach nebo projekce! Pokud však jasně nepochopíte důsledky toho, co máte před sebou, hrozí vám hrozivé následky!

Čísla na bankovním účtu může to AI snadno změnit. Pokud jste vlastníkem domu, ujistěte se, že máte všechny dokumenty, které to dokazují. Všechno bude zpochybněno. Mnozí si již uvědomují, že vaše konverzace jsou monitorovány, stejně jako každý tah klávesy v komunikaci. Pokud se podíváte na reklamu nebo mluvíte na svém telefonu nebo zařízení, najednou vidíte více reklam a nabídek pro vaše soukromé konverzace a dotazy. Globální elity plánují operace a složitou péči o tělo a všechny aspekty života pro váš zánik a zkázu. Opravdu si přejí globální reset s jediným světovým řádem pod jejich kontrolou! Až budete svědky dalších obvinění prezidenta Donalda Trumpa, vyhození těch, kteří mluví pravdu, útoků na účty SM, které nabízejí skutečné světlo, bude ještě temněji!

Co lze udělat? Můžete se sjednotit ve světle! Můžete začít hned a odhalit nebezpečí AI ve špatných rukou! Objevy, které mají dvojí výběr, byly ve tmě vždy zneužity! Pro ty, kteří chápou velký posun věků, budou vědět, že je to součást agendy před rozdělením druhé směny k osvícení. Není co dělat, abyste se připravili, ale milujte jeden druhého, meditujte s vděčností a následujte to, s čím budete světlo uvnitř! V tichu své duše poznáte pravdu!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/03/pleiadian-collective-artificial-intelligence/

Zpět