4232 Archanděl Michael: Příprava k zásahu James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-05-02

Přicházím, abych byl s vámi v této době, v těchto časech pokračujících velkých změn. Připravte se na zásah. Pro vás všechny to znamenalo mnoho různých věcí. Zapřete se před nárazem, neboť přichází časy, na něž se už nějakou dobu připravujete. Nejen tento život, ale připravujete se na to mnoho životů zde. Od chvíle, kdy jste se poprvé dobrovolně přihlásili, že přijdete sem na tuto planetu a budete součástí této evoluce, připravujete se na tyto okamžiky, které jsou nyní na vás. Celý život, život, za životem jste se pohybovali s planetou a vytvořili 3-D evoluci, která zde byla. Nyní jste zde všichni, abyste vytvořili nový vývoj zkušenosti čtvrté a páté dimenze. Je k tomu potřeba záměr, váš větší záměr provést tyto změny nebo umožnit, aby se provedly. Přijměte změny tak, jak přichází.

Není to pouze příprava na dopad, protože jak si někteří z vás uvědomují, je to také přijetí dopadů a změn, které přichází, objímání jeden druhého v průběhu procesu. Vzájemná příprava na proces vzestupu. Toto jsou časy, na které jste všichni čekali, na které jste se všichni připravovali. Na každém z vás je nadále držet linii, chápat, co má přijít a co se právě teď děje. Pravda přichází z různých směrů a různých zdrojů. Jste schopni pravdu rozpoznat? Je to pravda, nebo je to nepravda? Nebo nedorozumění? Nedůvěra?

Tolikrát jste slyšeli ʺdůvěřovat plánuʺ, ale nejen důvěřovat plánu, důvěřujte i sami sobě, že plán pochopíte. Plán je pro vás všechny, kteří prochází tímto vzestupem. Buďte na to tedy připraveni. Buďte připraveni na dopad, který přichází. Jako byste byli v letadle, kde vám už nějakou dobu říkáme, abyste si zapnuli bezpečnostní pásy. Upevníte je, takže v případě turbulencí budete v bezpečí. Došlo k nim, a měli jste zapnuté pásy. Ale jak se blížíte dopadu, musíte se na to připravit. Připravte se na to, co přichází. Pro mnohé to bude bouřlivé. V mnoha případech uvidí a pocítí negativitu, strach, agónii, utrpení.

Ti z vás, kteří se na to připravují a jsou připraveni přijmout změny, které přichází, uděláte přesně to. V tom všem uvidíte krásu. Krása ve velkém univerzálním plánu. Mnoho z vás to již vidí a jste připraveni přijmout, když se to objeví. Pravda může seknout oběma způsoby. Ty, kteří na to nejsou a nebudou připraveni, může rozsekat až na dno jejich bytí, nebo může ukázat pravdu. Pravdu, meč pravdy. A na to se všichni připravujete: přijmout pravdu a poznat pravdu, jak přichází. Být těmi, kdo to posouvají vpřed. Vy jste ti, kteří hroutí v této 3D evoluci, hroutí 3D iluzi. Vy jste ti, kdo to shazuje: pozemní posádka a celá Aliance a to, čemu říkáte ʺBílé kloboukyʺ, spolupracujete. Aliance není jen zde na Zemi, Aliance jsou všichni vaši galaktičtí přátelé. Vaši bratři a sestry jsou zde, aby vám pomohli s celým procesem, abyste se přes to dostali. Máte tedy mnoho lidí, kteří spolupracují na uskutečnění těchto změn, a jen velmi, velmi málo jich pracuje proti. Je vás mnoho, jich málo. Vy jste pravda, oni jsou to nepravdy.

Držíte meč Pravdy a pokračujete v přerušování všech psychických vazeb, které se mohou snažit držet vás u Země třetí dimenze. Již nejste součástí trojdimenzionální Země a trojdimenzionální iluze. Všichni jste již ve čtvrté dimenzi a stoupáte výš a výš každým okamžikem, kterým pokračujete v pohybu a žijete život. Důvěřujte sami sobě. Důvěřujte velkému univerzálnímu plánu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/02/archangel-michael-brace-for-impact/

Zpět