4200 Probuzení se děje Vida Frazier

[ Ezoterika ] 2023-04-20

Je to zajímavý fenomén: Jen před několika lety byla zmínka o termínu ʺ5Dʺ učiněna pouze malou částí lidí, kteří viděli, že na planetě začíná docházet k významnému posunu k většímu duchovnímu probuzení. V dnešní době každý nadhazuje termín. I ti nejnepravděpodobnější lidé odkazují na tento posun do 5D - jako tvrdí pravdomluvci informují o politickém dění ve světě příbuzní a přátelé, kteří se nikdy předtím nezajímali o duchovní jevy. Skutečně se zdá, že dochází ke globálnímu probuzení.
Ale co je opravdu vzrušující, je, jak ti, kteří byli nějakou dobu duchovně vzhůru, nyní také zažívají nové úrovně probuzení. 5D frekvence v tomto bodě rozhodně zaplavuje planetu a je stále více příležitostí probudit se snadněji než kdy předtím, zjistit skutečnou podstatu toho, kým jsme.

Všímání si známek DUCHOVNÍHO PROBUZENÍ
Možná si všimnete, že se to děje ve vašem vlastním životě. Možná, že čelíte náročným událostem a občas zažíváte zážitky, které odhalí, kdo jste, na hlubší úrovni než kdy předtím. Nebo je vaše chápání vaší duchovní Esence najednou jasnější, než kdy bylo. Možná zažíváte hluboké zážitky, ve kterých se zdá, že dočasně vstoupíte do vyšší reality a zažíváte sami sebe jako mnohem mocnější, světlem naplněnou Bytost, a toužíte po tom, aby vydržely déle a abyste věděli, jak jich mít více. Všechny tyto zkušenosti jsou známky nové probouzející se energie, která je nyní na planetě přítomná a která rychle transformuje každou živou bytost v rámci přípravy na posun do 5D.

Tato energie je něco, na co se můžete vědoměji naladit a využít na své duchovní cestě. Pokud tomu budete věnovat pozornost a přidáte svůj záměr přejít rychleji do své vyšší 5D identity, můžete mnohem snadněji. Velmi rychlý duchovní vývoj pro každého stejně probíhá. Bez ohledu na to, co v tomto bodě děláte nebo neděláte, budete přeměněni v mnohem vyšší verzi sebe sama. Jak k této transformaci dojde - jak hrbolatý a bolestivý, nebo hladký a snadný se tento proces ukáže být, můžete určit vy sami, tím, jak vědomě ho provedete. Můžete se více probudit k tomu, jak vám vaše 5D Já již začíná dávat vědět a být ve střehu, jak se to děje.

NÁHLÉ ZÁŽITKY VAŠEHO 5D JÁ
Existuje mnoho způsobů, jak to udělat. Jedním z nich je být ve středu. ʺZábleskyʺ do vaší skutečné podstaty se mohou objevit v každém okamžiku a mnoha různými způsoby. Mohou se objevit s otevřenýma nebo zavřenýma očima. Mohou být krátkodobé - měsíce nebo trvat chvíli.
Možná jste je někdy měli v meditaci nebo během jiného typu duchovní praxe - nebo s rostlinnou medicínou. Nebo možná když se zrovna věnujete svému každodennímu životu. Možná jste zjistili, že někdy tyto pohledy do vaší pravé přirozenosti mohou na chvíli přinést do vašeho života zážitek tiché radosti a míru. Ale pokud jste někdy skutečně hluboce nahlédli do svého pocitu hlubší podstaty, možná jste měli explozi do pocitu uchvácení a extáze, která změnila váš život nejhlubším způsobem.
Některá radikální probuzení se zaměřují na Srdce. Zjistíte, že najednou zažíváte hluboké energie Lásky, které vámi proplouvají.
Ohromující pocit soucitu, radosti, spojení a vášně zaplavuje celou vaši bytost, mohou se objevit slzy, protože tato hluboká zkušenost vašeho věčného 5D Já vyzařuje celou vaši bytost.

ZÁŽITKY
Pokud jste nikdy nezažili tak působivý zážitek z probuzení, jako jsou tyto, nevadí. Existují další zkušenosti vaší skutečné věčné povahy, které můžete mít během svého každodenního života, které nepoznáváte, protože mohou být tak slabé nebo prchavé. Pokud si je dokážete vytvořit, existují věci, které můžete udělat, abyste se prohloubili do hlubších zážitků. Existují způsoby, jak je prodloužit. Možná se vám bude líbit poslech nějakého videa. Také diskutujte o tom, jak naložit se zkušenostmi, které můžete mít, jakmile tyto záblesky začnou ustupovat. Pokud se v poslední době cítíte zpochybňováni obtížnými událostmi, které se dějí ve vašem procesu Vzestupu, nebo se jen těšíte bez zjevného důvodu, mohou vám přinést trochu světla a potěšení ze života, když vám nedochází, jak se vaše 5D Já skutečně nyní ukazuje a zve, abyste to zažili. Můžete se naučit, jak kultivovat své vnitřní prostředí, abyste do svého života přinesli více těchto 5D zážitků.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/20/awakening-is-happening

Zpět