4198 Šokující pravda se stává známou Peret B. Meyer

[ Ezoterika ] 2023-04-20

Nová ʺdavováʺ média
Příběh o tom, co se má stát, je největší novinkou historie na planetě Zemi. Utlačovatelé Deep State Cabal se svými zločineckými loutkami a lživými příběhy o dluhovém bankovnictví, vnitřních zaměstnáních, masových vraždách, masovém sledování, teroristických útocích, náboženském podvodu se rozpadají. Více než 13 století dezinformačních vědeckých elit brzy skončí. Odhalení znamená SVĚTLO a změnu pro léčení lidstva a naší planety. Lidé, uvnitř i vně vlád, začínají mluvit pravdu s větší energií a jasností, s menším strachem než kdykoli předtím v historii lidstva. Jejich slova budou vyslyšena, zachována a rozmnožena mimo dosah našich utlačovatelů. Mnoho věcí vyjde najevo, uvidíme svět v jiném obrazu, odhalení pravd ukazuje, jak bylo lidstvo oklamáno.
Mnoho historických faktů bude prozkoumáno, abychom našli přesnou pravdu o tsunami, počasí a zemětřeseních v Japonsku, Střední Americe a na Haiti záměrně způsobených kabalou prostřednictvím tajných vládních agentur. Osud tisíců pohřešovaných dětí po celém světě bude znám. Také jak a proč byly záměrně vytvořeny nemoci jako rakovina, Ebola, AIDS, SARS, MERS, H5N1, Zika a Morgelony.
Odhalí se podvod s globálním oteplováním nebo šarvátkami o změně klimatu pro záměrné ničení životního prostředí, chudobu, války, nemoci, s cílem obnovit planetu a lidstvo k optimálnímu zdraví. Rosta porozumění tomu, jak vládní agentury praktikují záměrný bioterorismus, včetně GMO, chemtrails, otravy je jídlem atd.,, kterými se snaží decimovat světovou populaci.
Aliance BRICS se 188 zeměmi, vedená Čínou, Ruskem, Brazílií, Indií a Jižní Afrikou, se stane ústředním bodem pravdivých zpráv. Budou spuštěny nové ʺveřejnéʺ mediální kanály. Šířit se budou svědectví informátorů. Dojde k odhalení účinnějších a vlasteneckých prostředků k přenastavení vědeckého výzkumu, bankovnictví, bezpečnosti a vojenské kultury.

width=


Přichází velká odhalení

Očekávají se další významná odhalení o endemické profesionální korupci ve zdravotnictví. Ukáže se, že farmaceutická medicína je manipulativní nástroj určený k tomu, aby lidé byli nemocní, místo aby je vyléčili. Nástroje této manipulace jsou sofistikované jedy maskované jako drahé léky nebo vakcíny. Jsou předepsány jako nezbytný lék, stejně jako radikální operace, které zase vyžadují drahé léky. Pokud jdete po stopě peněz, je jasné, proč jsou potlačovány a zakazovány alternativní bylinné přípravky, které léčí lépe a stojí méně. Například cholesterol je pro tělo skutečně dobrý. Cholesterol navíc není příčinou srdečních chorob- Statiny jsou dobré pro lékaře, ale špatné pro pacienty. Název této hry je; Hypercholesterolémie, která vyžaduje asistenci lékařů k detekci její přítomnosti. Jde o zdravotní problém, kvůli kterému jsou pacienti závislí na lékařích. Lékaři se stali obchodníky pro farmaceutický průmysl. Léky předepisují kvůli penězům pro neviditelný Deep State, který sedí na vrcholu farmaceutického průmyslu.

Za účelem definitivního odstranění všech podvodů a nepoctivosti se celosvětově zavádí nový mezinárodní platební systém QFS pro národní a mezinárodní platby kryté zlatem, což znemožňuje manipulaci s trhem a papírové deriváty. QFS se nepodobá ničemu, co kdy bylo světu představeno. Nemá konkurenci a technologicky žádný ekvivalent. Byl navržen mimo naši zeměkouli Palladiany a je zcela nový na planetě Zemi. Je lepší v aplikované technologii a zajišťuje 100% finanční bezpečnost a transparentnost pro všechny držitele měnových účtů. S QFS lze svět snadno přeměnit na měny kryté hodnoty, které zcela odsunou fungování starého systému centrálního bankovnictví. Neexistuje žádná srovnatelná technologie, která by vysvětlila a pochopila exkluzivitu QFS.

Chazarská mafie, největší syndikát organizovaného zločinu
Chazarská mafie je největší syndikát organizovaného zločinu na světě, který infiltroval a unesl Ameriku v roce 1913. O století dříve tento mafiánský gang přinesla do Evropy rodina bankovních hvězd Bauer, která změnila jméno na Rothschilda. Na základě babylonského talmudského ʺkouzla penězʺ známého jako ʺvydělávání peněz z ničehoʺ získali absolutní kontrolu nad globálním bankovním systémem Ponzi. Vše bude nakonec plně odhaleno, aby byli globální vládci postaveni před soud. Identita skrytých chazarských sionistických bossů v korporátní Americe bude odhalena. Všem bude odhalena role lidských klonů při řízení evropských královských rodin, mezinárodních banksterů, náboženského duchovního fašismu, průmyslového militarismu a u politických vražd.

Dokonce bude odhalena skutečnost, že lidské klony ovládané myslí jsou ʺdemokraticky volenyʺ do národního vedení, podepsané státní a náboženské listiny a podle libosti odstraněny, aby byly nahrazeny jinými. Současný papež Jorge Mario Bergoglio, zvaný ʺFrantišekʺ, bude popraven. Stejně jako již byla odstraněna anglická královna Alžběta II. Lidé slepě důvěřují své vládě a následkem toho přistupují k ničivým mandátům a destruktivním opatřením, protože věří, že političtí vůdci mají na srdci jejich nejlepší zájem. Tato falešná víra je hlavním důvodem pro realizaci zlých operací zločineckých vlád.
Probuzení znamená být osvícen! Nechte světlo nejen vstoupit do vašeho pokoje, ale proniknout do každé buňky vašeho mozku a těla. Proces je mnohem širší, než si dokážete představit. Je tak hluboký, že vlastně zvyšuje vědomí každého probuzeného člověka. Ve skutečnosti se již změnilo! A právě tato změna trápí neprobuzené. Vaše trpělivost a stálost ve světle budou dobře odměněny vítanými změnami viditelnými na obzoru, doplněnými mnoha zázračnými změnami v blízké budoucnosti! Světelné bytosti v tomto vesmíru vám fandí a podporují vás jedinečnou silou bezpodmínečné lásky. Tu a tam se objeví něco, co může všechno změnit. Teď je taková chvíle. Bojové linie byly vytyčeny za účelem záchrany světa před těmito zlými, odpornými satanskými bytostmi, které nemají úctu k nikomu.
George Herbert Walker Bush řekl v roce 1992: ʺPokud Američané někdy zjistí, co jsme udělali, zlynčují nás. ʺ
Nyní k tomu mají lidé příležitost!

Bankovní krize je na spadnutí
Globální dluh roste o více než tucet bilionů každý den kvůli obrovským deficitům, které zničily všechny finanční závazky. Z této bídy neexistuje jiná cesta, než zrušení všech papírově krytých platidel! Lidé musí vědět, že jde o zmanipulovanou hru; Centrální banky záměrně ničí důvěru ve své vlastní měny. To znamená konec globálního finančního systému. Dokud se lidé neprobudí a neuvědomí si, co se děje, tato směšná hra nebude moci být ukončena. Trh má svůj názor. Za falešným trhem, vytvořeným umělým zásahem, se skrývá skutečný trh skutečných kupujících a skutečných prodejců. Toto šílenství se nezastaví, dokud nenastane průlom Centrálních bank. Společně vytvoří více než 10 miliard nových eur/dolarů každý den, jde o inflaci nebo snížení kupní síly vašich peněz, jinými slovy o krádež vaší vlády. V určitém okamžiku nabídka peněz převyšuje poptávku. Ti nejchytřejší byznysmeni se bojí a tiše opouští loď. Další chytřejší je následují. Prodejci vychází nakrátko. Ceny klesají. Brzy bude trh ve volném pádu. Bubliny praskly bez rozmýšlení. Stalo se to s domy, hypotékami, s ropou a dluhy. Nyní jsme v tom, co se zdá být posledním lapáním po dechu. Může to trvat ještě chvilku. Rozmach často potřebuje všestrannou, závěrečnou fázi, ʺsuper-duperʺ, než exploduje!

HELLSTORM odhaluje skutečnou genocidu nacistického Německa
Po 2. světové válce Spojenci úmyslně zavraždili během jednoho roku na příkaz Eisenhowera a Churchilla čtyřikrát více nevinných Němců, než kolik jich bylo zabito ve druhé světové válce! Podívejte se na poučný, dosud nepublikovaný dokument, který jednou provždy zvedne závoje zapomnění.
Největší kryt v historii : Tento dokument vypráví příběh, který vítězové stále nechtějí, abyste znali.
https://www. hellstormdocumentary.com/product/hellstorm-dvd/

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/20/the-shocking-truth-becomes-known/

Zpět