4168 Arkturiánská rada 9D: Co se skrývá ve hvězdných dětech Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-04-18

Jsme odhodláni hrát svou roli v evoluci vědomí tam na Zemi, stejně jako víme, že mnoho lidí je odhodláno hrát své role a pomáhat jakýmikoli způsoby. Víme, že všichni uznáváte potenciál, který v každém dítěti existuje, aby se Země stala lepším místem. Víme, že všichni víte, že děti, které přicházejí, jsou zcela jiné než všechny děti všech předchozích generací.
Nazvali jsme je jako hvězdné děti, protože představují více z jejich mimozemské linie. Drží se této linie o něco pevněji a jejich světlo je mnohem těžší zahalit. Ti z vás, kteří chápou, kdo jsou a co jejich přítomnost znamená pro vývoj vědomí na vašem světě, chtějí pomoci. Říkáme vám, že nejlepší způsob, jak pomoci, je uhnout jim z cesty. Nechte je být tím, kým jsou, a nechte je, ať vás učí, protože právě teď jsou velmi schopní vést lidstvo tím úžasným světlem, které září z každého z nich.

Ti, kteří tam na Zemi dokážou dosáhnout největší změny a budou, si své rodiče vybrali velmi moudře, protože věděli, že rodiče o nich budou muset mít určitou víru, aby se jim dařilo, aby splnili svůj účel. Můžete si být jisti, že vašemu vzestupu nikdy nic nebude stát v cestě, protože nic nebude schopno uhasit všechno to světlo, které přichází dovnitř.
Jste také součástí pomocníků, těch, kteří přišli zazářit více světla, a tuto vlastnost jste v sobě poznali. A tak je čas spojit se s dětmi, stejně jako bychom vás pozvali, abyste se spojili s námi, vašimi průvodci, vaší galaktickou rodinou a všemi ostatními, kteří přicházejí ze světla, aby sloužili misi vzestupu tam na Zemi. . Vždy se můžete spolehnout na děti vašeho světa, které vás povedou a přivedou vás do zvýšených stavů radosti a lásky. Naučí vás, jak znovu hrát, jak očekávat, že k vám věci přijdou s lehkostí, a jak se zbavit všech svých přesvědčení o tom, co je možné a co je nemožné.
Jste jejich největší nadějí, stejně jako oni jsou vaší největší nadějí, protože rezonujete s tím, co právě teď říkáme. Spolupracujte s těmito krásnými hvězdnými dětmi a čekejte, až budete ohromeni tím, co se v nich skrývá.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/18/the-9d-arcturian-council-what-lies-within-the-star-children-2/

Zpět