4164 Sananda: Bílé klobouky převzaly kontrolu James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-04-18

Jsem Sananda. Přicházím, abych byl s vámi v tomto čase velkého světla, které začíná na planetě osvětlovat na planetě. Všechny ty mnohé změny, které jsou na vás, se každým okamžikem zdánlivě zvětšují. Když se nad tím zamyslíte, před lety se zdálo, že se měnilo jen velmi málo. Podívejte se nyní na všechny ty změny, které se dějí, zdánlivě tak velké pozitivní.

Vždy si pamatujte velký univerzální plán, který zde běží. Mnohokrát jste slyšeli ʺdůvěřujte plánuʺ, i když to může být někdy obtížné. Plán nemůže nic zastavit. Bílé klobouky, Aliance to má dobře pod kontrolou, neboť to nejsou jen ti zde na Zemi, ale ti, kteří jsou nahoře na lodích. Těch mnoho civilizací, které jsou zde, aby pomohly celému tomuto procesu vzestupu. Jsou v zákulisí. Nezasahovat přímo, i když občas je to potřeba. A občas bylo. Ale vězte, že velké změny pokračují. Vše, co musíte udělat jako kolektivní vědomí a jako komunita světla, je vždy nutné, aby se mohl příběh (nebo show) odehrát. Jen ať se to odehraje samo. Neustále si uvědomujte, sledujte, co se děje, a buďte tam, až nastanou okamžiky, kdy někdo z vašich bratrů nebo sester bude hledat odpovědi a pravdu. Jak tyto časy pokračují, více a více se začne odhalovat těm, kteří jsou připraveni slyšet slova. Ti, kteří jsou připraveni vidět, co se skutečně děje za závojem.

Nyní je čas, aby byl závoj zcela odstraněn, i když v tuto chvíli ve skutečnosti ani není. Ale pokud vás stále drží iluzorní závoj 3D vědomí tohoto světa. Nech to být. Ať už to tam není . Čemu věříte, to uvidíte; to je slib. Zaslíbení, které vás skutečně zavede do zaslíbené země tvého vzestupu. Vy všichni jste uprostřed tohoto vzestupu. I když bouře stále zuří, procházíte jí a budete v tom pokračovat. A i když se to bude občas zdát docela skalnaté, vězte, že se přesouváte do hladší části tohoto zážitku. Přichází to. Prostě důvěřuj. Pusťte se a buďte připraveni. Nyní vás zanechávám v pokoji, lásce a jednotě. Nadále procházejte těmito časy a vždy si pamatujte, že tento systém, ve kterém se nacházíte, se zdánlivě rozpadá. A vy jste ti, kteří ho likvidují.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/18/sananda-the-white-hats-are-in-control/

Zpět