4162 Archanděl Michael: Strom milosti a dobrodružství smaragdového srdce Celia Fenn

[ Ezoterika ] 2023-04-19

Nejdražší srdce, blížíte se k mocnému času iniciace a transformace pro celé lidstvo, ale také pro planetu. Při tomto mocném přechodu zatmění 29. dubna a brány Býka a zatmění úplňku ve Štíru ztělesníte a integrujete frekvenci Smaragdového srdce.
To vám umožní přijímat, držet a vysílat 9D frekvenci Aldebaranské hvězdné zahrady a ukotvit tyto frekvence pro Novou Zemi. Budete také zasvěceni do nového Stromu života pro Novou Zemi a Věku Vodnáře. Strom života a milosti byl slavnostně otevřen ve středu Hvězdné zahrady, aby držel ústřední pilíř Života pro Novou Zemi.

Frekvence Světelných kódů z Hvězdné zahrady Aldebaran nesou Světelnou informaci pro stvoření a manifestaci Nové Země prostřednictvím evoluce a iniciace druhů a připraveným aktivují smaragdové srdce 9D. Zahrada Emerald Star Garden je původní galaktickou ʺRajskou zahradouʺ, kde druhy navrhují andělé Elohim a jejich pomocníci Síriané a Plejáďané a Kosmické velryby a delfíni.

Hvězdná zahrada Aldebaran
Hvězdná zahrada je ve správě Rady světla Aldebaran, která zahrnuje členy ze Síria a Plejád. Je to skvělá knihovna a trezor semen pro všechny šablony světla pro formy života, které jsou nasazeny v této části vaší galaxie. Právě odtud jsou kódy Smaragdového světla přenášeny k ukotvení holografických forem nových životních šablon a vydávání evolučních aktualizací.
Kódy smaragdového světla jsou 9D frekvence a proto jsou dostupné pouze těm, kteří pozvedli své vědomí na tuto úroveň.

Během zatmění budou ti, kteří jsou energeticky připraveni, schopni sladit svou frekvenci s kódem Smaragdového aktivačního aspektu z Hvězdné zahrady a umožní jim vysílat tyto Světelné kódy na Zemi a pro Zemi. Postupný proces umožní každému jednotlivci pomalu se posunout do vyšších frekvencí, aniž by vyhořel. Žádáme vás, abyste byli k sobě jemní a dovolili, aby se proces rozvinul jemným způsobem.

Strom milosti: Strom života Nové Země
Strom života a milosti uprostřed Hvězdné zahrady ztělesňuje božské ženské energie milosti a soucitné lásky, které jsou v srdci Vědomí Nové Země. Je ústředním pilířem pro Zemi a je také velkou knihovnou pro všechny šablony forem života na Zemi a ve sluneční soustavě. Je to ʺVelká Matkaʺ, která v sobě drží veškerý život. Toto zatmění a 5/5 zatmění úplňku bude zasvěcením do Stromu milosti jako centrální frekvence pro Novou Zemi. Starou Zemi ovládal Strom poznání dobra a zla svou dualitou a agresivitou.

Cestou Smaragdového Srdce budete pracovat se Zlatým a Zeleným ohněm Stvoření na vaší planetě.
Stanete se vysílači těchto kódů. Kudy budete chodit a dotýkat se Země, budou tyto kódy světla ukotveny a aktivovány. To urychlí přeměnu Země v Novou Lemurii, krásnou Rajskou zahradu, kde mohou lidé Nové Země žít v Míru a Harmonii. Tady dobrodružství začíná. Jsme nadšeni ze spolupráce s vámi. Tanečníci Světla Nové Země. Jste Bytosti Milosti a Světla a žehnáte Zemi svou přítomností.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/19/archangel-michael-the-tree-of-grace-and-the-adventure-of-the-emerald-heart/

Zpět