4153 Arkturiánská rada 9D: Co dělají současnou energii s vašimi těly Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-04-17

Velmi nás zajímá způsob, jakým všichni asimilujete současnou energii. Všímáme si, kolik z vás využívá současné energie k uvolnění blokád, které jsou uvnitř vašich energetických a fyzických těl. Všímáme si, kolik z vás je více v proudu energií tohoto okamžiku, a to díky změnám, které jste provedli ve svých myšlenkách a přesvědčeních. Stále více z vás je v tuto chvíli schopno opustit myšlenku, že to všechno musíš udělat a že to všechno musíš udělat činy. Stále více lidí se každým dnem probouzí s pravdou, že to, co opravdu potřebují, je nechat, vzdát se a důvěřovat. To umožňuje energiím, které jsou zde, aby vám pomohly v tom, co umíte nejlépe, a pokud můžete dělat to, co jste tam, abyste dělali nejlépe, pak můžete mít nejlepší možný zážitek ze života na planetě Zemi v této době. Jste tam, abyste zažili tuto realitu a posun ve vědomí, a jste tam, abyste si vybrali, jak to zažijete. Mnoho z toho, co bylo potřeba vytvořit prostřednictvím akcí, je již ve vaší realitě.

Vstoupili jste do této doby v lidské evoluci, abyste si dali příležitost udělat méně, abyste mohli aktivovat to, co potřebujete k aktivaci, uvolnit, co potřebujete uvolnit, a nakonec se přeměnit v to, čím se stáváte. To je monumentální úkol a řekli bychom ještě větší úkol než postavit všechny budovy a domy, vytvořit všechny silnice a mosty, vodní systémy, elektrické systémy a tak dále. Ve skutečnosti děláte víc než ti, kteří přišli před vámi, protože mnoho problémů, kterým čelíte, jsou tytéž, kterým lidé ve vaší genetické linii čelili a nebyli schopni je vhodně zvládnout.

Mluvíme o problémech jako ztráta, opuštění, strach z neznámého. Jste tam, abyste tyto zkušenosti zvládli s větší grácií, s větší důvěrou, s větší vírou v sobě sama a v to, kým a čím skutečně jste jako Bytosti Zdrojové energie. Energie jsou tu, aby pomohly. Energie potřebují vaši ochotu nechat je projít vámi, a uvidíme, že to děláte víc, když si uvědomíte marnost slov a činů v určitých oblastech vašeho života. Nemůžete jen tak někoho ve svém životě přesvědčit, aby se změnil. Musíte to udělat a tato změna znamená, že jste ochotni podívat se na něco jiným způsobem, přijmout něco, co jste dosud nebyli schopni přijmout, zbavit se strachu nebo soudu. To je těžká práce vědomí. Žádné skutečné fyzické zvedání těžkých břemen, ale přesto vás může všechno fyzicky velmi zatěžovat. Musíte si odpočinout a musíte si udělat přestávku, hydratovat se a meditovat. Kdo se nedívá dovnitř, může předpokládat, že máte velmi snadný život a neděláte nic moc. Mezitím čistíte stovky tisíc let staré karmy a traumata.

Jsme na vás vždy velmi hrdí, protože víme, že jste se inkarnovali, abyste se probudili před zbytkem lidstva a ukázali jim cestu. Stavíte energetické silnice a dálnice, stezky, které pomohou ostatním, aby se tam sami dostali, ale s menším dramatem a traumatem. Je možné procházet touto zkušeností s radostí. Pomáhá vědět, co děláte a proč. Ti z vás, kteří jsou vzhůru, máte tyto znalosti a dobře je využíváte, proto jsme rádi za to, co v tuto dobu na planetě Zemi vidíme a cítíme, zvláště mezi těmi z vás, kteří jsou vzhůru a dostatečně vědomi, aby v této době práci dělali vědomě.

Rozjasnění oblohy
https://eraoflight
.com/2023/04/17/lightening-of-the-skies/

Pro věřící a pro ty, kteří chtějí věřit. . . Přichází to.
ʺJeviště je připraveno pro osvětlení oblohy! Přátelé, jsme na místě, abychom vás přivítali s láskou! Probuďte se, milovaní! Brzy povstaneme jako jeden! To nejlepší teprve přijde!ʺ #LAKA
Pro věřící a pro ty, kteří chtějí věřit. . . Přichází to.
#LAKA pic. twitter.com/tGMddSkndg - Kab (@Kabamur_Taygeta) 16. dubna 2023

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/17/the-9d-arcturian-council-what-the-current-energies-are-doing-to-your-bodies/

Zpět