4146 Zvěstovatelé Teri Wade

[ Ezoterika ] 2023-04-16

Lidé se probudily nejen do temnoty skutečné reality našeho světa, ale také do toho, jak globální korporace ukradla naše životy. Třebaže věnují velkou pozornost svým zmenšujícím se peněženkám a politickému cirkusu, který se v současnosti odehrává na globální scéně, je nyní v centru pozornosti systém, ale ne tak, jak by si globální mocenská struktura přála. Agenda sociálního inženýrství otupovat masy na poslušné malé přisluhovače byla úspěšná, ale příliš mnoho jich nyní trpí a hledá odpovědi. Obrací se proti MSM k alternativním médiím, která úspěšně probouzejí masy k uvědomění si jejich zotročení. Probouzíme se do lží, podvodů a toxicity tohoto kontrolního Matrixu. V reakci na to se po celé planetě objevují základní hnutí za suverenitu. Lidstvo se mírumilovně shromažďuje po celé Zemi, aby pokojně odolalo zasahování do naší svobody. Podle mého názoru se stávající řád ztrapnil a pokračuje. Jejich propagandistické narativy byly znovu a znovu odhalovány a probuzení rostou. Zeptejte se kteréhokoli průměrného Joea na ulici a řekne vám, že korporátní a politická elita nás nezastupuje. Toto velké rozčarování je začátkem konce jejich hry.

Typ pozornosti, který je generován neklidnou, probuzenou populací, je nežádoucí pro končící mocnosti. Tápou a dělají chybu za chybou. Jsme svědky neuvěřitelného projevu zoufalství psychopatů, kteří ztratili veškerou moc. Udržuje je firewall, který známe jako mainstreamová média. Nejsou tak mocní, jak chtějí, abychom si ty a já mysleli. I přes veškerou kontrolu, kterou mají nad médii, penězi a informacemi, nebyli schopni zabránit Velkému probuzení. Po pravdě, nikdy neměli šanci s tímto rozšířením. Jde proti nim a oni to vědí. Jejich čas skončil, ale nenechte se mýlit, bojují. Musíme si pamatovat, že tento stínový řád stále ovládá systém v jeho jádru. Opravdu jsme si mysleli, že padne snadno?
Je naprostá ostuda, že to lidstvo nechalo dojít tak daleko, ale to vše je součástí procesu duchovního pokroku v této 3D říši. Jsme svědky neuvěřitelného projevu vnitřního konfliktu u těch, kteří se rozhodli zůstat v nevědomosti o tom, jak svět skutečně funguje. To, co se děje, je, že mnozí z nás hledají nový způsob bytí, a proto jsou všechny oči upřeny na tento řídicí systém. (pozn. Je napostá ostuda respektovat svobodnou vůli být tupý?)

Pokud by skrytá ruka pokračovala ve své cestě, pokračovala ve stejném starém příběhu, zatímco lidstvo by se pod jejich kontrolou propadalo stále hlouběji. Byli jsme v iluzi, kdy lidé mají dojem, že máme volbu ohledně výsledku naší budoucnosti. To je důvod, proč je divadlo Trump versus establishment dobrou věcí pro Ameriku a svět. Odhaluje, jak svět řídí peníze, nikoli morálka ani inteligence.

Mnozí budou i nadále bojovat za status quo znamenající iluzi levice a pravice, ale věřím, že směřujeme k vládě nejen v Americe, ale globálně řízené lidmi. Levý a pravý scénář je jen příkladem duality v této říši. My, kteří jsme se probudili, odmítáme pokračovat v plnění kapes elit, které nechtějí mít nic společného se zlepšováním naší budoucnosti. Je to všechno o zotročení, vždy tomu tak bylo. Musíme bojovat nejen za naši budoucí generaci, ale i za náš přirozený evoluční proces. Byl neuvěřitelně zakrnělý a poškozený a nemůže pokračovat. Hibernující lidstvo je v současné době šokováno a nelze to zastavit. Probouzíme se do politických výprodejů, zhoršování životního prostředí, dluhové imploze, umírající střední třídy, rostoucích zdravotních problémů,

I ten nejindoktrinovanější musí čas od času vidět, co se děje. Když se nad tím zamyslíte, celý tento chaos vytváří řád, což znamená, že vše, co bylo tak mimo mísu, vrací zpět do rovnováhy. NWO, který se před našima očima zrychluje, bude kontrolovat jen na krátkou dobu. Příliv se již obrátil a Nový řád bude řádem pravdy, rovnosti, hojnosti a svobody. Nakonec se všichni jednoho dne ohlédneme zpět k současné době a uvidíme, co to je. Matrix kontroly, která nás zotročila nejen materiálně, ale i duchovně. Všichni velmi jasně uvidíme zvěstovatele, kteří tam vždy byli a kteří nám chyběli. Ale bylo to všechno záměrně? Bylo to všechno součástí procesu? Bylo to proto, že jsme nebyli připraveni?

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/16/harbingers-3/

Zpět