4142 Mezihvězdný život 2 - Létající talíře Cosmic agency

[ UFO ] 2023-04-14

Gosia: Proč byla v době Billyho Meiera představovaná loď tak ʺjednoducháʺ? Disk, tak typický. Loď, která přistála před Billym Meierem, je stejná jako některé vaše lodě?
Swaruu (9): Nic se nezměnilo. Na Zemi se zdá, že se vozidla mění, ale jsou to pouze modely, protože dostávají technologii postupně. Zde již byla dosažena technologická úroveň, kterou je obtížné překonat, pouze se zdokonaluje.

Raketoplán nebo lehké vozidlo zařazené do třídy II. třída průměr 11m, stále se používá již dlouhou dobu. Těch je 20 zaparkovaných na hangárové palubě této lodi, Toleka, kousek ode mě, mezi jinými loděmi jiných tvarů. Používají se na všechno. Menší lodě s nízkým výkonem používají diskovitý tvar, protože pomáhá rovnoměrně distribuovat elektromagnetickou energii po trupu, ale udržovat tento diskovitý tvar je zbytečné, když loď pohání motory. Při předávání určité síly je tvar bezvýznamný a jeho tvary jsou navrženy podle funkcí, které potřebuje vykonávat.

Gosia: Které fotografie Billyho Meiera na záznamech jsou autentické?

Swaruu X (Athena): Není snadné to určit. Podívejte se na to z pohledu lidského stíhacího pilota. Ukažte mu dobře vyfocenou fotku modelu stíhačky, zvláště pokud je to model v plném měřítku, například 1/48 nebo ještě lépe 1/32. Pokud je fotografie dobře pořízená, pilot nepozná rozdíl.

width=


Zdá se, že jde o fotografie malé lodi Taygety třídy II o průměru 10 m, jedné z nejběžnějších a nejpočetnějších lodí ve službě a slouží již desítky let. Jsou to údajně skutečné fotografie. Ale upřímně, nemůžu to vědět. Jak jsem řekla, vypadá jako loď třídy II. Ale stejně jako u bojového letounu nedokážu říct, jestli je to to pravé, nebo dobře vyrobený model.

Dokonce i se skutečnými loděmi třídy II uvnitř Toleky právě teď nedokážu říct, jestli to, co je na tom obrázku, je skutečné, nebo jen maketa. Protože i když víme, že Asket a spol. tam byli pomocí jedné z těch lodí, nemůžeme vědět, jestli jsou to Asketiny nebo Semjeseovy lodě, které se objevují na fotografii, nebo jen model pořízený se správným a skutečným pozadím. Loď třídy II má velmi málo vnějších detailů, zda jsou správné proporce, také nemůžeme říci.

Anéeka: Kovové diskoidy mají tento tvar, protože tak je nejlépe distribuován elektromagnetismus, který neutralizuje gravitaci, protože mají malé motory. Velký má velkou sílu a tvar se stává irelevantním, takže jej navrhujete pouze pro estetiku nebo pro zamýšlené použití. Diskoidní lodě jsou ty, které se nejvíce používají jako trajekty, jsou pro nás jako automobily, takže dříve byly nejviditelnější na Zemi. V dnešní době téměř nikdo nehlásí záznamy, velmi málo. Jsou to vždy lodě jiných tvarů. Ale pokud už používáte plazmový proud, i když mnozí na Zemi rozhořčeně poskakují, tyto turbínové motory jsou mnohem vyspělejší než tlumiče gravitace. Potřebujete mít zadní výfuky a kabinu vpředu. Navrhuješ všechno mezi tím.
Swaruu X (Athena): V pevné boční části je 15 věcí vycházejících v řadě, některé seskupené po 3. Jsou to ʺUFOʺ třídy nebo typu II. Používají se jako únikové moduly, ʺzáchranné člunyʺ. Jsou ve svých štěrbinách uvnitř trupu, ale jsou viditelné zvenčí. V hangáru uvnitř je jich také víc, hlavně dole. Jsou velmi odolné a jsou mezihvězdné, ale mají nepraktický tvar. Používají se k záchraně a zřídka jako lodě. Byly nahrazeny raketoplány vypadající více jako ʺStar Trekʺ.

Gosia: A proč je Asket a Semjase použili na setkání s Billy Meierem?

Swaruu X (Athena): Pro větší splnění očekávání. Hádám.

Gosia: Ale proč bylo toto očekávání vytvořeno? Chcete říct, že ostatní rasy hodně využívaly viditelný létající kotouč?

Swaruu X (Athena): Ano. Mohli použít normální raketoplán, ale dali přednost diskoidům, které nejsou praktické. Jsou zranitelné. Nedoporučuje se to, protože používají pouze magnetické motory a potlačení gravitace. Nemají ochranu velkého plazmového proudu.

Gosia: Může raketoplán také přistát na Zemi?

Swaruu X (Athena):Ano, byly by nejpraktičtější, jsou jako dodávky. Problém je, že jsou zranitelné. Cabal by je sestřelil.

Gosia: Jsou zranitelnější než talíř?

Swaruu X (Athena): Ne, spíše jsou stejně zranitelní jako talíř. Velký rozdíl spočívá v tom, že nemají plazmové tryskové toroidní motory.

Robert: Ale ty raketoplány také pracují s několika různými typy motorů, že?

Swaruu X (Athena): Mají dvě komba, gravitační a magnetické rušiče. Je to v podstatě stejné.

Gosia:Nemají žádnou kapacitu Hyper Space?

Swaruu X (Athena): Ano, všechny jsou mezihvězdné. Můžete jet z Finska do Barcelony na motorce, můžete, stejně rychle jako v autě, ale je to praktické? Není? Můžete a je to zážitek. Ale pokud potřebujete pohodlí a věci na přepravu, použijte raději něco většího.
Na Zemi je velmi běžnou mylnou představou vidět tyto věci jako vyspělejší než jiné lodě, když ve skutečnosti jsou ostatní mnohem vyspělejší. To jsou jen auta a mají velmi jednoduché systémy. Používají pouze gravitační pohony, které jsou spolehlivé, ale moc věcí neumí. A opravdu potřebuje tradiční tvar disku, protože dobře distribuuje elektromagnetismus, který produkují. Ale tvar disku není vůbec praktický. Je obtížné ho přemisťovat, skladovat, je velmi neskladný a má uvnitř málo místa. Disky nejsou pokročilejší. Proto, že jsou čistě chromové, nejsou pokročilejší. Vidí je jako pokročilejší, protože venku nemají žádné vybavení, předpokládají, že je to proto, že je velmi, velmi pokročilý, ale ve skutečnosti venku žádné vybavení nevidíte, protože nemají vybavení, jejich použití je velmi omezené.
Nemám s nimi moc zkušeností, nicméně právě ty používají k výuce kadetů v letecké škole. V letecké akademii používají disky, protože se s nimi nejsnáze létá a protože je má skoro každý, takže je lze snadno najít.

Robert: Ano. Když jsem viděl návrhy vašich lodí, také jsem si myslel, že nejsou nic jako létající talíře. Kromě toho se mohou snadno srazit, ʺdiskyʺ.

Swaruu X (Athena): Ano, protože stačí změnit hodnoty jejich gravitačních senzorů a spadnou, a to je snadné udělat mikrovlnami, jako jsou radary. Jsou velmi pěkné, ale jejich schopnosti jsou ve srovnání se samotnými loděmi omezené.

Gosia: Proč jsou talíře stále vidět lokálně? Jsou intraterestriální?

Swaruu X (Athena): Téměř každý používá disky, takže je téměř nemožné zjistit, kdo je vlastníkem. Některéří jsou z vnitřní Země, to je pravda, zvláště z deep Cabal.

Gosia: Používá deep Cabal disky?

Swaruu X (Athena): Používají je, ano, i když v poslední době je postupně nahrazují věci, které vypadají spíše jako raketoplány ze Star Treku.

Gosia: Chceš říct, že to reverzně zkonstruovali a teď to používají?

Swaruu X (Athena): To a lepší technologie. A pro spolupráci mezi rasami a smluvně.

Gosia: Takže některé záznamy, pokud by byly vidět, mohly být od deep Cabal?

Swaruu X (Athena): Mohly by být, ale nejběžnějším uživatelem těchto disků jsou Zeta Grays. Ale nikdy to nemůžete vědět, protože jejich počet na Zemi a kolem Země je v milionech. Každý je má, každý má v inventáři jejich verzi.

width=
(pozn. toužebné přání)

Gosia: Proč je používají? Nemají lepší? Jsou nepraktické a mají problémy?
Swaruu X (Athena):Snadno se staví a vyžadují malé motory a mnoho ras je má, protože jejich technologie je pouze na této úrovni.

Gosia: Kdy to naposledy použila Taygeta/Swaruuniané?

Swaruu X (Athena): Včera k Vieře. Někteří Taygeťasné, dívky Shinonim, ve svém volném čase. Nic víc než se tam pobavit a odpočinout si. K tomu slouží, jsou to malé transportní lodě.

Gosia: A proč místo toho nepoužít raketoplán ze Star Treku?

Swaruu X (Athena):Ze stejného důvodu byste chtěli použít malé, ovladatelné auto a ne dodávku, abyste se někam dostali. Ale trajekty jsou lepší ve všech směrech. Nejsem vůbec příznivcem disků, osobně se mi ani nelíbí.

Gosia: Mohou je Shinonim pilotovat nebo potřebovali pilota?

Swaruu X (Athena): Mohou je pilotovat.

Zdroj: https://Swaruu.org/transcripts/vida-interestelar-2-platillos-voladores-informacion-extraterrestre

Zpět