4124 Arkturiánská rada 9D: Manifestace je duchovní mistrovství Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-04-16

Jsme velmi rádi, že vám můžeme pomoci s čímkoli, co si přejeme, protože víme, na jaké náročné cestě se tam na planetě Zemi nacházíte, a protože nás těší proces spolutvoření. Když od nás s čímkoli požadujete pomoc, poskytneme vám ji svobodně a bez váhání, a je na vás, abyste uvěřili, že jste vytvořili to, co jste si přáli vytvořit, a že to přichází. Nejjednodušší způsob, jak ukázat svou víru ve svou sílu manifestace, je nechat ji jít.
Pokud se dokážete odpoutat od toho, kdy to přijde a dokonce i od toho, zda to přijde, pak jste ve správné vibraci pro přijímání toho, co jste již vytvořili a přichází k vám. Pokud si myslíte, že tento konkrétní projev znamená vše a že na něm závisí vaše štěstí, bude pravděpodobně zpožděn. I když se tomu otevřete, můžete se ocitnout zklamáni, protože vaše štěstí musí být něco, co pochází z vašeho nitra.

Cokoli, co zažíváte a co vás uvádí do tohoto stavu bytí, musí přijít zvenčí, a může odejít. Proto máte veškerou moc, protože máte moc vybrat si, na co se soustředíte v přítomném okamžiku, a máte moc vybrat si to, co si pamatujete z minulosti. Máte také možnost vybrat si, co očekáváte od budoucnosti.
Máte-li tendence jít pesimistickým směrem v přítomném okamžiku, nebo být u něčeho, co se vám nelíbí, pak štěstí v sobě nenacházíte. Pokud máte tendenci se vracet se do minulosti a dívat se s lítostí na věci, které se nestaly, pak je vidět, že jste ani nebyli v přítomném okamžiku. Když uvolníte všechna očekávání ohledně projevu a trváte na tom, že uděláte to nejlepší, co v přítomném okamžiku dokážete, abyste si to užili, pak jste se stali duchovními mistry.

Důvod, proč jste si všichni vybrali planetu Zemi, na kterou se inkarnujete, je ten, že jste věděli, že už jste duchovní mistry, ale chtěli jste také zažít tu zkušenost pohybu od necítění se tak mistrně k plnému poznání sebe sama jako mistra, kterým skutečně jste. Způsob mistra není stát se někým, kdo je bez touhy, ale spíše má mistr touhu a uvědomuje si, že štěstí nezávisí na tom, že se tato touha někdy naplní. Můžete žít stejně v duchovním i hmotném světě. Můžete žít stejnou měrou, jít dovnitř a zůstat mimo sebe. Část toho, co tam teď na Zemi děláte, integruje všechny tyto zdánlivé protiklady.

Jistě, existují zkušenosti v tom, co byste nazvali své minulé životy, kdy jste šli celou cestu duchovní nebo celou cestu materiální, protože jako duše chcete mít tyto zkušenosti také. Ale protože v tomto životě stoupáte, můžete zažít trochu ze všeho, spojit to všechno dohromady a stát se jedním harmonickým celkem, který uznává, že vše je jedno, vše je reprezentace jednoty, kterou všichni jsme, Zdrojem. K tomu je nezbytná integrace. Mějte proto své touhy, vytvářejte cokoli, co chcete, aby se projevilo, a mějte bohatý vnitřní svět, ve kterém se budete cítit zcela naplněni vždy, když do něj vstoupíte, a budete moci žít ve všech světech současně s úsměvem na tváři.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/12/the-9d-arcturian-council-manifestation-is-spiritual-mastery/

Zpět