4111 O všech fámách o UFO v médiích Cosmic agency

[ UFO ] 2023-02-16

Mari Swaruu

V posledních dnech se v médiích objevilo mnoho hluku ohledně prvních špionážních balónů a poté neidentifikovaných leteckých jevů nebo plavidlech údajně mimozemského původu sestřelených nebo zajatých vládami. Moje prohlášení na toto téma.

Odtud nevidíme a nerozpoznáváme žádnou událost tohoto charakteru. Cokoli se děje tam dole na Zemi a způsobuje všechny tyto zprávy o aktivitě UFO, není mimozemského původu a je pouze výsledkem lidské manipulace s cílem odvrátit pozornost veřejnosti od jiných naléhavých problémů.

Taygeťané odtud zjišťovali, jestli je něco pravdivého nebo platného v tom, co média na toto téma říkají. Všechny hvězdné lodě v okolí nebo dokonce blízko Země a veškerou jejich aktivitu neustále sledují Andromeďané a informace, které poskytli Taygeťanům, jsou velmi jasné.

Započítávají se všechny hvězdné lodě, raketoplány, drony a malé lodě všech blízkozemských ras a také nedochází k žádné neobvyklé aktivitě. Odnikud nepřiplouvají žádné nové hvězdné lodě. Kromě těch, které denně přicházejí a odcházejí jakýmkoli způsobem a rutinně. Ať je to cokoli, to, co se děje, je výhradně lidského původu. Věříme, že je to psychologická operace řízená a připravovaná vládami, nebo Cabal, a to ze dvou možných důvodů.
1. provést raná stádia falešné mimozemské invaze, kterou plánovali po celá desetiletí, a prostudovat reakci veřejnosti na vládou schválené potvrzení jakékoli úrovně nebo typu existence mimozemského plavidla.
2: psychologická operace navržená tak, aby odvrátila pozornost veřejnosti od událostí, které se odehrávají na Zemi, zatímco vlády rozhodují, jak omezit nebo jak se vypořádat s problémem, který tyto události způsobují.

Jednou z možných událostí, od kterých se možná snaží odvést pozornost, je katastrofální vykolejení vlaku, ke kterému došlo v Ohiu před pár dny 3. února. Toto vykolejení kontaminovalo rozsáhlé území vysoce nebezpečnými látkami a rozsah této události nebyl dosud vyčíslen. Vidíme, že událost se odehrála 3. února, což je druhý měsíc, takže je 23 a to je důležité číslo pro Cabal a jejich rituály. Je tedy docela možné, že událost měla umělý původ, jako falešná vlajka, ale v tuto chvíli to ještě nemůžeme s jistotou vědět. Tato událost ale nemusí být jediná, od které chtějí vlády odvrátit pozornost veřejnosti.

Začali vyvíjet tlak na veřejnost, pro všechny tyto nedávné neidentifikované letecké fenomény nejprve využili a zneužili známé nadšence UFO, některé s kanály YouTube, které velmi respektujeme, aby oznámili přílet velkých lodí, údajně z Orionu. Poté předložili veřejnosti pochybné záběry ukazující velké množství dronů nebo lodí vstupujících do atmosféry, které by mohly být velmi dobře vytvořeny počítačem, aby později posunuli vyprávění o letadlech letectva sestřelujících některé z těch lodí, také s pochybnými obrázky. Všechno bylo organizované.

Sice nemohu vědět, co bude dál, ale s největší pravděpodobností bude celá tato záležitost za pár dní či týdnů zapomenuta, až jim přestane být k užitku, a pravděpodobně budou jako vždy popírat svá dosavadní tvrzení. Pokud vyprávění trvá dlouho, než se rozvine, nebo se toho samého stane více, pak je to spíše směřování k tlaku a nahromadění falešné mimozemské invaze.

Jak vždy říkám, poslouchejte všechny a nikoho. Dělejte svá vlastní rozhodnutí o všem, co se děje, převezměte odpovědnost za své vlastní závěry a myšlenky. Buďte opatrní a zůstaňte v klidu a pohodě. Zůstaňte na vysoké frekvenci, jak jen můžete, a pokud nemůžete, neobviňujte se.
Opatrujte se, to, co se děje, je víceméně stejné. Žádná mimozemská invaze neexistuje. Vše je výsledkem lidské vládní manipulace.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/sobre-todo-el-rumor-de-ovnis-en-los-medios

Zpět