411 Fyzika poznání Lee Carol

[ Ezoterika ] 2020-07-19

Možná byste měli přestat používat slovo "Bůh", protože to slovo znamená mnoho věcí, které se velmi liší od skutečnosti. Tvůrčí zdroj, který vám dal život a vytvořil vaši duši, má s vámi něco společného. Slyšeli jste výraz "k jeho obrazu a podobě"? Neznamená to, že v nebi je Bůh, který vypadá jako člověk. Obraz je láska a vždy to tak bylo. "Vytvořeno k jeho obrazu a podobě" znamená, že vaše duše je zrcadlem citů Stvořitele, byli jste stvořeni ze stejné podstaty. Rodina, vaše duše má to samé, co má Bůh.

Když opakovaně opouštíte závoj po mnoho životů, vaše duše zde není. Vrací se domů.

Vítejte zpět! Vítej v rodině! Víme, čím jste prošli. Víme, co jste udělali. Blahopřeji ke změně planety. Blahopřeji vám k probuzení na určitou úroveň, takže vědomí planety roste. Proč jste byli vedeni k tomu, že Bůh, který vás stvořil, je více nefunkční než jakýkoli otec na planetě? Pro vás je Bůh v nebi, dohlíží, zda jste dobří nebo špatní. ... zda budete potrestáni ... mučeni každý den ... a mimochodem, to platí i pro vaše děti ...

Mnozí tomu uvěřili a věří v to dodnes. Máte nefunkčního Otce v nebi ... ó Bože!

Možná existuje velká pravda a teď je čas o tom přemýšlet. Právě teď se na planetě mění přístup a vědomí ke všemu. Musíte začít rozeznávat pravdu a rozhodnout se. V letech po roce 2012 začala spousta věcí. Začaly se objevovat ty nejstrašnější, nevhodné věci, nyní je vidí celá planeta. Moderní lidstvo začíná růst a dosahuje úrovně vzdělání, která se velmi liší od toho, co jste dělali před 50-60-70 lety ... a tehdy jste byli ve válce. Věky lidé bojují, bojovali a nikdy se nepoučili. Jedna válka následuje druhou. A najednou se to vše zastavilo. Jste vyspělejší, než jste byli, tak proč se na planetě stále dějí nějaké věci??

Je možné, že pandemie coronavirus spustila restart ... možná na chvíli všechny zastavila a rozhlédli se kolem, a začali jste si uvědomovat, že je čas na změnu.

Nyní začíná mnoho věcí, objevují se nové vynálezy. V poli existují potenciály, dostáváte nástroje, které jste předtím neměli. Předpoklad je, že existuje něco, co znáte jako éter, je hmatatelný a fyzika to nazývá Polem. Nejprve musíte přijmout předpoklad, že vědomí je fyzické, reálné, lze měřit a ovlivňuje další části fyziky. Bylo prokázáno, opakovaně měřeno.

Fyzika vědomí je možná dokonce téma dneška. Pokud je vědomí součástí scénáře fyzického vesmíru, znamená to, že vědomí je pravděpodobně hráčem na poli fyziky. Myšlenka má s největší pravděpodobností energii. Ať už se děje jakákoli metafyzická, esoterická konverzace, najednou se mění na fyzickou. Předpokládá se tedy, že pokud je myšlenka fyzická, pak potenciál toho, na co lidé myslí, je také fyzický. Pokud máte skupinu lidí, kteří uvažují určitým způsobem, bude to pozorováno v tom, čemu říkáme pole. Jednoduše řečeno, všechny myšlenky jdou do pole. Ačkoli to není úplně pravda, je to přístup, který je přípustný pro diskusi.

Je možné sledovat na dálku nebo na dálku pozorovat? Jak může člověk porozumět a spočítat, co se děje s někým jiným? Protože potenciály toho, na co lidé myslí, jsou v poli. Pokud máte soudržnost s tímto polem, můžete to pochopit.

Jste Staré Duše a právě teď potřebujete pro vaši planetu pozitivně podpořit změnu vědomí. Staré duše znamenají, že jste tu žili mnoho životů, že nejste na této planetě nováčci. Jste součástí planety a vždy to tak bylo. Je nutné, abyste měli soudržnost s polem do té míry, že by se stalo vodítkem pro vaše další jednání, protože budete vědět, co si lidé myslí.

Slyšeli jste výraz "tvoříte svou vlastní realitu". Už jste někdy potkali někoho, kdo, jak se zdá, má v životě všechno v pořádku, ať už dělá cokoli nebo kdekoli, je na správném místě ve správný čas? Co když s tím štěstí nemá nic společného? Co když žije v souladu s polem a mohl cítit, co se děje? Co kdyby každá z překážek na cestě byla myšlenkou. A každá myšlenka by byla fyzická. Nevíte, kde jsou, ale nějakým způsobem můžete cítit jejich myšlenky. Takže, jak postupujete vpřed, cítíte je. Víte, že v poli existuje možnost spadnout do díry, pokud odbočíte doleva. A odbočíte doprava, vyjdete na rovnou plochu.

To není hádání, ale spíše jste intuitivně vedeni na správné místo. Pokud vás od narození učí: "Raději buďte opatrní, Země není tvůj přítel. Nedělejte to, nedělejte tohle, buďte ve střehu." Tak se stanete obětí, protože neustále očekáváte, že se vám něco špatného stane. To, co praktikujete, je zvyk, co vám bylo řečeno. Není to intuitivní. Je čas odložit tyto věci stranou a rozhodnout se vidět, co je skutečné! To je vše, čemu musíte věřit, přijmout to, co nečekáte.

Nechte se vést intuicí, takže budete na správném místě ve správný čas. Zkuste tomcítit, což není divné, protože myšlenky jsou energie, myšlenky jsou fyzika. Jdou na místo, které vám bude k dispozici. To je nová normální realita. Jde o to, přijít na to, jak si vytvořit vlastní realitu, aniž byste dostali rány. Kolik z vás mělo v poslední době neobvyklé synchronicity? Neobvyklé, že? Setkání s těmi správnými lidmi ve správném prostředí pro vás je na vás.

Chtějte víc. Větší povědomí o intuici. Je tu více lásky, více soucitu, více péče zde, pokud se jen natáhnete a vyzkoušíte některé věci, o kterých vám říkám. Být součástí pole je nejen proveditelné, je to vaše krevní linie! Proto jste tady! Osobní růst v tom, čemu věříte a očekáváte, je součástí nové normální reality. Mnoho lidí se na vás obrátí, a budou se ptát, proč je pro vás všechno životě tak dobré? A vy jim řeknete, co je skutečné a co není, co je zvyk a co není. A že váš život prochází intuicí, která, jak víte, souvisí s Jednotou všeho, co je. Toto je poselství Kryona.

Zdroj: http://5dreal.com/2020/07/19/krajon-schastlivchik-fizika-soznaniya/

Zpět