4092 Pád Nicky Hamid

[ Ezoterika ] 2023-04-04

K takzvanému ʺpáduʺ lidstva došlo velmi jednoduše prostřednictvím ʺmarnivostiʺ.
Lidé si mysleli, že to všechno zvládnou bez Boha, bez Božství, bez své vlastní Esence. Každý jsme si vzali myšlenku/realitu, že to můžeme udělat skrze ʺmyslʺ a skrze ovládání života, a zapomněli jsme na Srdce, zapomněli jsme, že tvoření je nekonečné odvíjení našich snů. Že je to zázračné a magické.
Atlanťané měli všechno a naučili se vytvořit cokoli ve formě. Znali zdraví, bohatství a štěstí, ale nakonec si mysleli, že to zvládnou bez svého Božství. Došlo k Velkému odloučení. To je všechny zničilo.
Nyní to rušíme, zpětně sledujeme pád, vracíme se nejprve zpět k Jednomu a znovu objevujeme, že zdraví, bohatství a štěstí a tvůrčí génius musí následovat. Prostě to JE.
Nesnažte se nic uchopit. Pokud tvoříte, dorazí vše v Božském načasování a projevu, jehož jste součástí. Pokud potřebujete kultivovat jednu věc, aby se to všechno stalo, pak to nechte být. Milující, Radostná Trpělivost. Dál sviťte

*********************
PS: Možná, že vaše neochota plně prohlásit svou vlastní Velkolepost je prastarým strachem z vaší vlastní ješitnosti. Marnivost je váš konečný stín, který nyní znáte a můžete milovat jeho poznání. Není třeba se stále ohlížet na svůj ʺpádʺ, hledat ʺodpuštěníʺ a odpouštět všem hráčům při aktu vašeho pádu. - Proč? Protože jsi nikdy nebyl odsouzen.
Láska, kterou JSTE, Láska Zdroje NIC neodsuzuje. Je to jako odsuzovat energii (Absolutní nesmysl). Základní strach, který je ve vás zasazen, že temnota, kterou jste zažili, byla nějakým způsobem vaše chyba, když i Temnota prostě JE. Jen část ozvěny SVĚTLA/TMY v dualitní realitě zážitku svobodné vůle, Bod volby.
Takže dokud před celým Stvořením prohlásíte, kým skutečně jste, čeká ve vás Světlo a pravda a vaše plnost Přítomnosti. Jestliže znáte rozdíl mezi marnivostí a pravdou o vás jako o Svatém Svatém, pak směle vykročte. Dovolte svému Vysokému Já vstoupit do vašeho těla, převzít suverenitu a být plně ponořen

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2023/04/04/nicky-hamid-the-fall/

Zpět