4050 Kuthumi: Čas odrazového můstku Julia Lenge

[ Ezoterika ] 2023-03-24

Q: Co bychom měli v tuto chvíli vědět?
A: Drahá duše, zdravím tě. Děkuji za reakci na toto téma, rád bych předal poselství Slyšícím duším o současném okamžiku. A je vskutku jedinečný, pokud se podíváte za obrazovku a podíváte se blíže. Nyní nastává čas dynamiky událostí a tolik očekávaného pohybu, spurtu. Jedinou otázkou je, jakým směrem se bude odehrávat - nahoru nebo dolů - to záleží na vás, drazí. Je to čas Trampolíny, kdy se člověk může povznést velmi vysoko tím, že odstrčí již přežité představy a dogmata. Je to doba velkých možností, všichni ti, kteří budou schopni vidět radost z pouhého bytí a přijmout vše jako Božský projev, budou moci stoupat na vlně vzestupu do vyšších prostor. Osídlování tohoto prostoru již začíná, probíhá skutečná výstavba - Vyšší síly vám pečlivě přidělí místo podle vašich vibrací.

Q: Co to znamená "odklonit se od zastaralých představ a dogmat"?

A: Znamená to nedržet se toho, co vás v minulosti tak ukotvilo. Jsou to strachy všeho druhu, nejistoty, zbabělost, neúcta k sobě i druhým, závist a závislosti. Jsou to touhy po něčem nebo po někom. To vše se již odlupuje, odlupuje vrstvu za vrstvou a odpadává. Všichni, kdo na těchto vrstvách a šupinách nelpí a nenechají je odpadnout, se budou cítit jako nemluvňata. Nová, růžová, zdravá "kůže" vašeho pohledu na svět před vámi otevře Nový, plný nových barev, zázračný svět. Časová trampota umožňuje všem, kdo nelpí na svých vrstvách, očistí se od jejich zábran a nastaví se na nové frekvence, vystoupat velmi vysoko, do dimenzí 4,7 a 4,8. Všichni, kdo se snaží o to, aby se jim to podařilo, se mohou dostat do dimenzí 4,7 a 4,8. Využijte této jedinečné příležitosti.

Q: Hierarchové vesmíru řekli, že se připravuje vážná zkouška vědomí. Pokud jsem vaše poselství četl správně, jsou to ti, kteří během tohoto "testu" budou schopni být v přijetí Božské Prozřetelnosti, jsou to tyto Duše, které se vydají odrazovým můstkem vzhůru? A proč vidím spíše výtah než odrazový můstek?

A: Ano, ve vašem vnímání je "výtah" skvělé přirovnání. Výtah vás vyveze do dalšího patra rychleji než skokanský můstek, rychle a efektivně. Určitá omezení samozřejmě váš výtah má, ale horní hranice je také velmi vysoká.

Q: Co je pro mě a všechny lidi, kteří to budou číst, v tuto chvíli ještě důležité vědět?

A: Nejjistější rada by zněla - nezasekávejte se. Dívejte se nahoru, ne pod nohy. Přepněte své vědomí na stálý režim, nasměrujte svou loď k sobě, usilujte o nejvyšší tóny, nezasekávejte se v lineárních událostech. Najděte své místo v sobě, svůj vnitřní, neotřesitelný ostrov klidu a míru, a vracejte se k němu tak často, jak jen můžete. Buďte si jisti, že váš ostrov nemůže narušit žádné vyrušení, je domovem vašeho vnitřního božství, vaší Duše, vše ostatní je ve srovnání s ním jen prach nebo iluze, hra. Mnohým, těm, kteří jsou na takový krok zralí, se nyní nabízí, aby konečně zanechali všechny své hračky z 3D prostoru za sebou, s láskou předali ty nejmilejší a nejužitečnější z nich mladším a přešli k dospělejšímu životu. Samozřejmě ještě ne zcela dospělého, ale s dostatečným pochopením toho, jak funguje náš vesmír a jak vesmírné kužely ovlivňují všechny a všechno. Dospět není nikdy snadné, je to krok, je to úsilí, a tento krok dělají Duše, které dostatečně dozrály a získaly stabilní imunitu (zkušenosti) proti všem dětským nemocem. Tento odrazový čas je jako nic jiného vaší dokonalou příležitostí, jak tento krok učinit sebevědomě, klidně a snadno. Využijte ji k dobrému, drazí.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14808

Zpět