4041 Kvantová realita. Léčení barevnými energiemi Země Alikina

[ Ezoterika ] 2023-03-23

Již při stvoření naší nádherné planety byl promyšlen plán jejího vzestupu. Do planety byly vloženy všechny energie, které jsou nezbytné pro život a rozvoj lidstva v kvantové dimenzi. Plán vzestupu byl aktivován již od narození Mistra Ježíše, tedy před dvěma tisíci lety. Tato cesta byla obtížná a náročná v hustých, těžkých šedých energiích. Ještě před vznikem naší civilizace se však lidstvo ve své historii již dvakrát pokusilo o vzestup. Lemuřané a Atlanťané byli tomuto procesu tak blízko, že se zdálo, že k vzestupu dojde. Tyto dva pokusy však skončily neúspěchem, protože došlo ke dvěma významným chybám:
- V jedné společnosti došlo k rozdělení na pány a otroky, což nebylo v souladu se zákonem vesmíru - každý je božskou projekcí Stvořitele - každý je hoden lásky - všichni jsou si před Bohem rovni.
- Druhou chybou bylo upřednostňování a uctívání technického pokroku a nových technologií. Začali jim důvěřovat více než svému Božskému Duchu, na kterého pak zcela zapomněli.

Základní podmínkou vzestupu je žít v Duchu, v jednotě Ducha a těla. Pouze ve spojení se svým nesmrtelným, božským Duchem může člověk žít ve vysokých vibracích vzestupu, v kvantové dimenzi. Pouze z pozice Ducha můžeme využívat obrovský potenciál energií planety, bez jakýchkoli kouzel, které jsou jí od počátku vlastní. V kvantové dimenzi naše planeta každému odhaluje své podivuhodné energie. Každá taková energie má svou specifickou barvu, která nám pomáhá snadno se orientovat v jejím účelu. A my už nemusíme trpět, protože temné, těžké energie nyní planeta sama přeměňuje na světlo a výšku - prostřednictvím svých nesčetných světelných portálů, které jsou otevřeny po celém jejím povrchu. -

Země je nyní jako vysavač, který nasává nízkofrekvenční vlny, temné energie a následně je transformuje - zaplňuje prostory vysokými energiemi duhových barev. Stejně jako Země můžeme i my proměňovat svět. Když ve své představivosti vymalujeme prostory kolem sebe nebo samotnou planetu zlatou a zářivě bílou barvou, naplníme tak svět láskou a dobrem. To už víme a můžeme to dokázat. Zvláště když to doprovodíme vhodným kolektivním záměrem. Pamatujte - je to tak snadné. Situace ve společnosti se již nyní ke kolektivnímu záměru míru hodí. Nyní můžeme stejně snadno učinit šťastnými a zdravými právě sebe. Využijte barevných energií Matky Země. Nečekejte na zázraky shůry, nežádejte o povolení, ale vytvořte si programy prosperity a štěstí jen tím, že energie kolem nás obarvíte do určitých barev.

Například když se chceme cítit šťastní a radostní a nastavit se na štěstí a úspěch, pusťte do své aury se svým záměrem žluté energie.
- Pokud se vám něco nedaří, jste úzkostní, vaše tělo signalizuje nějakou nemoc, ponořte se do fialové barvy aury - projděte jí celé tělo. Fialová je vhodná pro neutralizaci všech destruktivních vlivů okolí, temných lidí, vyrovnávání emocí a léčení a harmonizaci práce těla.
- Pokud cítíte pomalost a nedostatek energie pro každodenní činnosti, únavu, apatii, ponořte se na minutu do sféry červené barvy, nejlépe ráno, a budete plní energie po celý den.
- Chcete-li získat sílu a sebevědomí, zvýšit si sebevědomí, ochránit se před vlivem druhých, zejména energetických upírů - naplňte se energií modré barvy.
- K dosažení harmonie a vnitřní rovnováhy, ke správnému fungování těla, ke zklidnění a klidnému naladění napomáhá zelená barva. Její energie pomůže přijmout sebe i druhé takové, jací jsou, a najít s ostatními "společnou řeč".
- Smaragdová barva pomůže vašim buňkám, vašemu tělu vstoupit do programu omlazení. Spojit se s univerzálním zdrojem zdraví a mládí.
- Modrá barva - indigo - jako nastavení na jemné vnímání hlasu intuice, na pravdivou cestu, na sonastrouk s nejvyššími kurátory, anděly - strážci. Slyšet jejich vnuknutí a předvídat. Otevření "třetího oka" - k aktivaci činnosti epifýzy. Barva vás propojí s vyšším poznáním.
- Zlatá vás propojí s moudrostí a klidem Ducha, nirvánou Buddhy, Ježíše - Je to energie bezpodmínečné božské lásky a přijetí. S touto barvou se budete cítit milováni a hodni toho nejlepšího. Naplněním zlatou barvou naleznete ve své hrudi Centrum Ducha a nepřerušitelné spojení se Stvořitelem, z něhož vychází "zlatá nit", která vás naplní silou tvořit svět. Pomůže vám přejít do stavu pozorovatele z pozice ducha.
- Jasná, jiskřivě bílá barva je energií nejvyššího Božství. Pomůže vám odstranit veškerou negativitu, všechny bloky minulosti, strachy a nejistoty, vyléčit karmu. Je to barva absolutní božské lásky a ochrany. Naplní vás energiemi Vzestupu. Pomůže nám získat kvantový rozměr.

Všechny tyto barevné energie máme na dosah ruky, Země je jimi nyní naplněna. Je snadné je využít, stačí jen vyjádřit svůj záměr přijmout sílu.

Představte si před sebou kouli dané barvy, mentálně do ní vstupte a naplňte se, zůstaňte v ní - leťte, ponořte se do ní na několik minut. Účinné je také pokračovat v této barvě ve svém oblečení a během dne se na sebe dívat do zrcadla. Nebo ji dokonce použijte v interiéru místnosti.

Sami zjistěte, které barevné energie jsou pro vás nyní důležitější, ty si vezměte, naplňte a zregenerujte, vytvořte si svůj svět. (pozn. OK. Budu asi duhovka)

Zdroj: https://absolutera.ru/article14804

Zpět