4030 Proč slábne magnetické pole Cosmic agency

[ UFO ] 2023-03-18

Gosia: Jak vždycky říkáme, žádný posun pólů ani nic podobného se nechystá, ale někdo se zeptal: ʺDobře, ale magnetické pole slábne, což je způsobeno galaktickým proudem, který vstoupil do naší Sluneční soustavy. K tomu dochází každých zhruba 12 000 let.ʺ Víte o tom něco?
Swaruu X (Athéna): Všimli jste si, že se na vás teď všechno valí!? Všechno teď vypadá, jako by se to shodovalo. Všechno, od nemocí přes ekonomický kolaps až po agendu 2030 a asteroidy.

Chci tím říct, že je to všechno umělé, aby to v lidech vyvolalo obavy a zoufalství. Stejně jako strach z jaderné války, který byl lidem vnucován do myslí a životů od padesátých let minulého století. Kontrolorům, zejména těm lidským, se líbí nutit lidi žít ve strachu a v režimu přežití, protože je snadnější je ovládat. Takže kdykoli uvidíte něco takového s blížícími se katastrofickými věcmi, berte to s rezervou. Další věc je, že Kabala říká, že 27. nebo 28. prosince proletí v blízkosti Země asteroid. A... je to jen andromedská zásobovací loď pro Vieru a je to naplánováno. Žádné nebezpečí nehrozí.

Slábnoucí magnetické pole Země a polární posuny... Země je živá planeta, jako ostatně všechny. Nejsou statické. Lidé se mylně domnívají, že planety by měly být stabilní jako budova ministerstva. Nejsou! Mají cykly, nálady a vše, co způsobuje změny počasí a magnetických polí, které následně ovlivňují vše ostatní na nich. Jakékoli výkyvy tohoto druhu jsou pouze součástí cyklu a mají také mnoho společného s interakcí Země s jinými planetami a slunci. Ujišťuji vás, že s magnetickým polem Země není nic v nepořádku.

A i když jsou polární změny něčím reálným, planeta musí projít velmi silnou událostí, katastrofickou. Nebo alespoň nějaký vnější silný vliv, který dokáže změnit celou energetickou dynamiku celé planety, a to není nic snadného. K poslednímu polárnímu posunu došlo, když na Zemi dopadly vody Tiamatu a vytvořily velkou povodeň. Ne potopu, protože velkých potop bylo mnoho, nejen jedna, jak se domníváte hlavně podle Bible. To, na co se díváte, je tedy hyperaktivní mediální mašinérie pracující pro vládce Země, většinou na lidské úrovni, se záměrem, abyste se starali o všechno ostatní, kromě toho, co je důležité, a kromě toho, co se vás osobně a jako společnosti skutečně týká. Na Slunci není nic špatného, na Zemi v tomto smyslu není nic špatného. Nedělejte si starosti a zaměřte svou pozornost na věci, na kterých skutečně záleží a které jsou pro vás praktičtější povahy.

Gosia: Dochází tedy k určitému oslabení magnetického pole, ale není to nic, čeho bychom se měli obávat, nebo žádné není?

Swaruu X (Athéna): Kolísá neustále. Správci pouze využívají současných ʺnízkýchʺ údajů, aby prosadili svou agendu strachu. Brzy se to zase objeví. Je to jako prosazovat globální oteplování uprostřed léta. Ignorovat, že na jižní polokouli mrzne. Za všechno mohou přirozené rytmy Země. Navzdory umělé modifikaci počasí.
A pro upřesnění: ano, existuje umělá modifikace počasí. Takže mohou vytvářet a vytvářejí efekty, aby prosadili a ospravedlnili své programy, jako je ten uhlíkový. Oxid uhličitý není znečišťující látka!

Gosia: Pokud slábne, čím je to způsobeno? Přírodní cykly... ale něco konkrétnějšího?

Swaruu X (Athéna): Jaký je rozdíl? Údajně dvanáctitisícový cyklus. Podle našich údajů kolísá mnohem častěji. Netuším, podle čeho se řídí, aby mohli tvrdit, že jde o 12 000letý cyklus, ale výkyvy jsou velmi časté. Mnohem častější! Stále stoupá a klesá. Jak jsem řekla výše, jsou způsobeny přirozenými rytmy Země a její energetickou interakcí se sousedními planetami a slunečními soustavami.

Gosia: Má to vůbec nějaké důsledky pro obyvatele?

Swaruu X (Athéna): Jaké jsou důsledky pro život? Vůbec žádné. Snad jen o něco více kosmického záření a částic slunečního větru. Ale jak už jsme řekli, ani od Slunce se není čeho bát.

Gosia: Myslím, že moje otázka by směřovala dál, co způsobuje přirozené rytmy Země... ale pak se můžeme vrátit až ke Zdroji a k tomu, proč chce věci, které chce!

Swaruu X (Athéna): V případě planety bychom museli jít do astrofyziky a matematiky a také do modulace gravitačního pole.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/why-is-magnetic-field-weakening-should-we-worry-athena-swaruu

Zpět