4017 OWS: Časy, které jste si přáli James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-03-18

Děkuji za zprávu od Aštara. Zprávy přichází z mnoha různých zdrojů, a naberou na intenzitě. Časy, na které jste čekali, přáli si, snili o nich, jsou teď na vás. Jste skutečně tím, čemu se říká ʺoko bouřeʺ. Není to již přicházející bouře, teď jsi v bouři. Zuří všude kolem vás. Ale vy zůstaňte v tom oku bouře a nechte věci, aby se kolem vás točily a zuřily, a buďte v klidu. Buďte v bouři klidní a vězte, že vše je na dosah ruky a přesně tak, jak má být, aby větší plán mohl v této říši pokračovat.
Q: Objevují se první banky zde ve Spojených státech, které nesplácely. Slyšel jsem, že veškeré bankovnictví se odráží v kvantovém finančním systému. Jak to je s tímto kvantovým finančním systémem?
OWS: Máte pravdu v termínu ʺzrcadleníʺ. Skvělý způsob, jak to vyjádřit. Nebyla to první banka, která nesplácela, ale je první, o které se ví. Nyní jsou v tomto procesu další. Skutečně zažijete pád kostek domina, jedno po druhém. Nemluvíme pouze o centrálních bankách, jak jim rozumíte, ale padá celý systém. Jak padne, je tu další systém připravený ho nahradit, ten, kterému říkáte QFS, kvantový finanční systém. Nejprve se musí stát některé věci, aby se o novém systému, o kterém již víte, dozvěděla i obecná populace.

A pokud jde o přípravu, řekneme, že vše, co nyní děláte, mluvíte o tom, abyste se připravili, je to, co musíte udělat. A nemějte strach, jak řekl Aštar. Nepociťujte strach, neprožívejte strach, jako zbytek populace kolem vás, když jdou do své banky a zjistí, že jejich peníze jsou pryč, nemohou je z banky dostat. To se jistě blíží, protože musí k té havárii dojít. A plně mluvíme o hrozící havárii, neboť ʺbezprostředníʺ je pro nás jiné než pro vás, takže si berte z toho, co můžete. Ale přijde, to jistě. Je to pro vás odpověď na vaši otázku?
Až bude čas, budete vědět, jak to udělat. Bude vám a veřejnosti představeno, jak postupovat při výměnách a podobných věcech. V tuto chvíli však nemůžeme říci více, protože věci jsou stále poněkud v pohybu, protože změny postupují kupředu.

Q: Mohl byste nás, pracovníky Světla, kteří mají stále peníze na našich bankovních účtech, informovat trochu podrobněji. Máme vytáhnout tolik peněz, kolik jen můžeme, a držet je v bezpečí v našich domovech, protože pravděpodobně zmizí? Měli bychom se snažit vybrat co nejvíce, protože o ty peníze v bance přijdeme?

OWS: Myslím, že jsem na tuto otázku již odpověděl v předchozí otázce. Musíte se jednoduše řídit vlastními pokyny, jak se připravit. Nebojte se toho, co se děje. Stačí následovat své vedení a budete vědět, jak zde potřebujete být. Tady se na vás nezapomíná. Jen to vědět. Během tohoto přechodu jste velmi chráněni.

Q: Existuje technologie, v podstatě agnostická, podle toho, kdo ji používá k jakému záměru. Chat DPT je však umělá inteligence, která se šíří jako neuvěřitelný požár napříč veřejností, napříč byznysem a vším. Trochu jsem se tím zabýval a věřím, že to přichází z temné strany. Je to trojský kůň, stejně jako všechno ostatní, co nabízí temná strana, svým způsobem minulost, která vás má vcucnout? V mé 3-D iluzi, když se něco zdá příliš dobré na to, aby to byla pravda, tak podle mých zkušeností často je. Chat DPT - AI, která se stala velmi, velmi populární, je to past? Je něco, čeho bychom si měli být vědomi?

OWS: Jen v obecné formě. Už víte, že AI, jak to říkáte, může být pozitivní nebo negativní. Může být pro Světlo, nebo pro tmu, podle toho, kdo to používá a za jakým účelem. Stejně tak vaše různé kryptoměny nebyly přesně tím, čím si mnozí mysleli, že se stanou. Mnozí z vás dostali toto vedení na začátku, protože jste věděli, že do této konkrétní měny neinvestovat, protože není stabilní, jak nyní zjišťujete. Je to velmi podobné dalším věcem, které se chystají zavést nebo již byly představeny, které jsou, jak říkáte, součástí plánu temné strany. Vězte, že tento plán temné strany bude poražen ve všech směrech, na které si vzpomenete, jak bude přechod pokračovat.

Q: Mluvíte o dodatečných energiích přicházejících na planetu. Poslední dobou mi zvoní v uších, vibruje mi kolem hlavy a uvědomuji si to, když se to děje. Chci jen potvrzení, že to tak je.

OWS: Stejně jako mnozí z vás, ne-li všichni, se přizpůsobujete energiím. Tomu se až dosud říkalo ʺsymptomy vzestupuʺ. Stále je tak můžete nazývat, ale vězte, že tyto energie, které přicházejí, mění vaše samotné procesy DNA ve vás už nějakou dobu. Bude to čím dál víc výraznější, jak tyto časy, nebo, což je důležitější, jak vibrace a vy postupujete dál.

Q: Zneklidňují nás děsivá stvoření ve vnitřní Zemi, která uzavřela spojenectví s různými vládami, aby lidstvu nedělala dobré věci. Myslím, že byli v hlubokých podzemních základnách a jsou docela velké a děsivé. Nebojím se ničeho, ale mám pocit, že kdybych jednoho viděl před sebou, mohl bych mít záchvěv strachu. Jak je s těmito jedinci nakládáno, abychom je dostali pryč z planety?

OWS: Za prvé, kdybys měl osobní konfrontaci s jedním z nich, měl bys mnohem víc než jen trochu strachu. Jen abyste to věděli. Ale zároveň vězte, že se zároveň nemáte čeho bát. Nepřijdete s nimi do kontaktu. Navíc jsou v procesu úplného odstranění z planety, zevnitř planety a určitě i nad planetou, protože v tuto chvíli jim již není dovoleno přicházet z jiných systémů na tuto planetu, před nějakou dobou byli zdrženi od příchodu sem. Takže vše, s čím se teď jako kolektivní Já planety potýkáte, jste vy, kteří tu již jsou. Tamti jsou eliminováni. Jejich populace se zmenšuje stále více a více.
Také pochopte, že ne všichni z nich jsou tím, co byste nazvali temnou stranou nebo zlem, nebo čímkoli tohoto druhu. Někteří z nich, mnozí z nich, se skutečně obrátili spíše ke světlu, aniž aby se rozhodli být světlem pohlceni. Vše se tedy připravuje. Vaše Aliance, ti z ʺBílých kloboukůʺ, jak jim říkáte, jsou si těchto bytostí velmi dobře vědomi a dělají vše, co mohou, aby se orientovali v chaosu, zmatku, strachu a všem, co přinesli, zvláště v těch hlubokých podzemních vojenských základnách, jak říkáte. Ty jsou v procesu úplného vyčištění. Jen těch základen bylo mnoho. Ale určitě jsou v procesu eliminace nebo přeměny, jak říkáme, ve Světlo.

Q: Je nyní CERN v rukou Bílých klobouků?

OWS: Řekneme vám, že to, čemu říkáte CERN, vás v tuto chvíli nemusí znepokojovat. Víc vám teď nemůžeme říct. Ale není to něco, z čeho byste se měli bát.

OWS: Potřebujeme zde nyní uvolnit kanál. Energie z Aštara byly na tohle dost těžké, takže se musíme uvolnit. Než to uděláme, jen řekneme dál sviťte svým světlem, ať už vědomě nebo nevědomě, ať jdete kamkoli.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/18/one-who-serves-times-you-have-been-wishing-for/

Zpět