4006 Jak poznat, co je mým osudem? Dada Bhagwan

[ Ezoterika ] 2023-03-14

Mohu získat něco, co není v mém osudu?
Aby člověk zjistil, co je mým osudem, obvykle volí různé techniky nebo způsoby, jako je numerologie, chiromantie, astrologie, věštění, věštecké výklady a online kvíz o osobnosti a povaze. Když logický mozek nedokáže okolnosti zdůvodnit, lidé se obracejí na metafyzické zdroje.

Většina z nás jim věří, když se nám nedostává očekávaných výsledků, jsme dostatečně zvědaví na budoucnost nebo když jde o to, jak poznat svůj osud. Ať už si však vyberete kterýkoli z nich, odhalí vám některý z nich váš osud s jistotou? Dozvíte se z některého z výše uvedených metafyzických zdrojů: ʺAno, tato konkrétní událost se stane v příštích tolika měsících nebo po tolika letech; není úniku ani popření!ʺ? Žádný z těchto zdrojů vám nedá záruku na předpověď, že?

Dobrá, pojďme nyní prozkoumat některé scénáře! Analýza metafyzických zdrojů k odhalení osudu

Scénář 1: Předpokládejme, že vám astrolog řekl o vysoké pravděpodobnosti, že se v mladém věku stanete bohatým inženýrem. Přesně tím jste také chtěli být. Při poslechu předpovědi vaše radost tehdy neznala mezí. Usilovně jste studovali a získali požadované tituly a dovednosti. V současné době však pracujete za více hodin a nižší plat, přestože máte za sebou 10 let praxe. Důvodem je pravděpodobně probíhající hospodářská krize.

Scénář 2: Vezměme si jiný scénář, kdy věštec nebo astrolog předpověděl vašemu příteli šťastný manželský život tím, že se do 30 let ožení s někým z prestižní rodiny a do 32 let dosáhne rodičovství. Tato předpověď vaši kamarádku jistě potěšila. Kvůli duchovním sklonům však přítel přijme pevné rozhodnutí žít v celibátu a v takovém životě poctivě pokračuje. To je možná způsobeno zvratem poznání v jeho životě.

Scénář 3: Podívejme se na další scénář, kdy věštec v roce 2019 předpověděl časté zahraniční cesty spojené s podnikáním a neuvěřitelně dobré hromadění majetku v následujících dvou letech. Byli jste nadšeni! Na doporučení věštkyně jste také začali nosit související prsten s drahým kamenem. Kvůli COVID jste však nakonec absolvovali pouze jedno turné, jehož výsledkem nebyl žádný zisk.

Scénář 4: Nyní předpokládejme, že vám numerolog nedávno předpověděl, že vaše současná kariéra pravděpodobně po několika měsících utrpí neúspěch. Nyní vás to jistě rozruší, kvůli čemuž se otřes z tohoto pravděpodobného neúspěchu spustí hned od okamžiku, kdy předpověď uslyšíte.

Bez ohledu na to, zda se kariéra dočká neúspěchu, či nikoliv, vy jste již začali trpět! No, tady vědomí nejisté budoucnosti učinilo přítomnost jistě smutnou! Ve všech čtyřech případech jste zaplatili peníze za žádný kýžený zisk; to je další bolest, že?

Závěr
Stručně řečeno, tyto zdroje, od nichž člověk očekává, že se dozví, jaký je můj osud, Jak poznat, co je mým osudem? Mohu získat něco, co není v mém osudu? Aby člověk zjistil, co je mým osudem, obvykle volí různé techniky nebo způsoby, jako je numerologie, chiromantie, astrologie, věštění, věštecké výklady a online kvíz o osobnosti a povaze. Když logický mozek nedokáže okolnosti zdůvodnit, lidé se obracejí na metafyzické zdroje. Většina z nás jim věří, když se nám nedostává očekávaných výsledků, jsme dostatečně zvědaví na budoucnost nebo když jde o to, jak poznat svůj osud. Ať už si však vyberete kterýkoli z nich, odhalí vám některý z nich váš osud s jistotou? Dozvíte se z některého z výše uvedených metafyzických zdrojů: ʺAno, tato konkrétní událost se stane v příštích tolika měsících nebo po tolika letech; není úniku ani popření!ʺ? Žádný z těchto zdrojů vám nedá záruku na předpověď, že?

Zdroj: https://www.dadabhagwan.org/books-media/spiritual-articles/what-is-my-destiny/

Zpět