4004 Plejáďané: Bod zvratu Christine Day

[ Ezoterika ] 2023-03-14

Vaší pozemskou rovinou proudí vítr změn.

V tomto proudu jsou silné vibrace lásky, které pocházejí z univerzálního vědomí a vysílají tento čistý proud, aby byl absorbován energetickou sítí, která obklopuje Zemi. Tato čistá vibrace světla se vyrovnává prostřednictvím magnetického jádra a pulzuje napříč zemskou rovinou a působí přímo skrze srdeční buňky celého lidstva, které je připraveno přijímat, vzpomínat. Tato síla lásky přináší do srdcí lidstva čistou léčivou frekvenci, aby umožnila otevření nové formy posvátného kování v srdečních buňkách. Tato vibrace je určena k tomu, aby umožnila realizaci vyššího potenciálu, který se znovu objevuje v těch z vás, kteří jste na cestě probuzení.

Znovuobnoven je rozhodující slovo, jste znovu sladěni zpět k původnímu aspektu vašeho vyššího světelného vědomí prostřednictvím nového vibračního zrychlení, otevřeni svým posvátným smyslům. Je vám umožněno, abyste se znovu sladili se svým původním bodem setkání Já. Toto dění je předem určeno. Nacházíte se ve zlomovém bodě. Pouze vy se můžete vědomě otevřít a zvolit si přijímání skrze rozlehlost svého vlastního Srdce. Vaše Srdce je váš posvátný nástroj, nejmocnější ze všech nástrojů, který vám poskytuje neomezený přístup k jasnosti, hojnosti. Vaše Srdce je vaším průvodcem. Otevřete se, abyste přijali rozlehlost svého hojného potenciálu. Natáhněte se vpřed v prostoru svého srdce a přijměte kouzlo posunu v elementálech svého života nyní.

Slova ʺJÁ JSEMʺ podpoří tuto rekalibraci skrze vás. Tato slova ukotvují Pravdu a hojnost, které jsou součástí vaší přirozené výbavy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/14/the-pleiadians-tipping-point/

Zpět